Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

kızlar da askere gitsinn!!! mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    askerlik askerlik dediniz canımı çektirdiniz beee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Egitim_Sart adlı üyeden alıntı
    Silah ölümün aracıdır. Umarım tüm dünyada askerlik gibi aptalca bir uygulama kalkar, ve BARIŞ içerisinde, silahsız bir mücadele ile ilerleyebiliriz. Yaşamımda hiçbir zaman silah tutmadım, tutmayacağım. Bu pisliğe alet olmayacağım.
    yurtta barış, dünyada barış anlayışını benimsemiş bir liderin kurduğu bir ülkeyiz.savaşa çok da bayılmıyoruz. ama bu bir gerçekliktir. dünyada çıkar çatışması da olacak,savaş da olacaktır.toprağımı elimden almak isteyen ,bana yaşam hakkı tanımayan adama teslim mi olacağım.o kadar aşşalıkmıyım. askerliğe aptalca diyen pislik diyen adam pkk propagandasına alet olmuş, ulusal kimlik bilincini kaybetmiş ,ulusal çıkar bilincini kaybetmiş yozlaşmış zavallı biridir.burası lihtenştayn, monako,vatikan falan gibi orduya ihtiyaç duymayan tatlısu ülkesi değil.SEN BALKANLAR, ORTADOĞU VE KAFKASLAR GİBİ 3 BELA COĞRAFYANIN ARASINDA KALMIŞ BİR ÜLKEDE YAŞIYORSAN BUNUN BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN. askere giden hayatının 6 ay ile, 15 ay arasında kısmını orada geçiren, sakat kalan ,şehit olan adama aptal muamelesi de yapamazsın.bu hem hukuktaki fırsat eşitliğine aykırıdır, hem anayasadaki halkçılık ilkesine aykırıdır(hiç bir kişi ya da zümreye ayrıcalık tanınamaz). insanlık suçu işliyorsun.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler