Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

kızlar da askere gitsinn!!! mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı xmen adlı üyeden alıntı
    Dostum doğru söylüyorsun.Ben sadece işin içine biraz espri katayım istemiştim ama seni kızdırdıysan özür dilerim.Bende askerligimi seve seve yaptım ve bu ülke için şehit olmaya hazırım.
    senin tercihlerin düşüncelerin seni bağlar.saygı duymak lazım.son zamanlarda vicdani ret diye bir saçmalık çıkardılar.(hukuk bilimindeki fırsat eşitliği ve anayasamızdaki halkçılık ilkesine aykırı)....yazdıklarından onu savunan biri olduğunu düşündüm.öyle diyorsan sorun yok yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    askerlik anormal monoton ve sıkıcı bir ortam. kadın gibi dakka başı herşeyden sıkılan 3 dakikada bir yenilik yapmış olmak için yenilik yapan bir bünye orda delirir.ayrıca bunlar askere alınsa ,,,,,,,,,,hepsi yazıcı olur............. kamyonla gelen kömürü gene gariban erler taşır.iğrenç nöbetleri hep gariban erler tşır.kızları 1-3 nöbete mi kaldıracaklar ya.
    3 gun uykusuz kalabiliyorum. ruh gibi degil tabi bi keresinde 3 gun boyunca tarih okumustum uyumadan, anlayarak. zaten kendimi deniyordum. tarihten nefret ederdim. simdi sadece cok sevmiyorum

kondisyonn.... bircok erkekten daha dayanikliyim.. lanet olsun:D

ayricaaaaaaaaaaaa........ japonya da ne de guzel dovuscu kadinlar var.

hem ben de ogrenmek istiyorum kendimi savunmayi ve bu amacla silah kullanmayi bilmeyi. aklimda var. 1.kick box 2.poligon.......

herseyden neden oyle hemen sıkılalım)) BELKİ SENDEN SIKILINIYODUR RAFLAR:D ;)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    göndermişsin sağol da aynı resmi geçen sene indirmiştim sağol gene de.halk arasındaki adı GÖZTEPE imiş bunun. hala da bulunabiliyormuş ülkemizde. höh yani türk halkı.
    hehee kendim gibi birini buldum silah meraklısı beim çok fazla kullanma tutma şansım olmadı ancak bazılarını yakından görebilmiştim ; harbiye müzesinde geniş bir silah bölümü var daha çok tabanca ağırlıklı . Orda gördüklerim baya hoşuma gitmişti ilk toplulardan colta uzun uzun baktığımı hatırlıyorum .

p38 i bende çok seviyorum ama lugerı koysan önüme onunla daha çok ilgilenirim .hatta bazı gazilerimide halen luger var. neden bilmiyorum ama m1 garand a hastayım hele 8 mermilik şarjörü bitince çlink diye bir ses çıkarması beni deli ediyor yada b.a.r.(browning automatic rifle) ateş ederken çıkardığı korkunç gürültü...

Neyse konu çok saptı bunları belki başka bir yerde konuşulacak şeyler .
    Kask tak!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NefretÇİ Şİrİn
    Comfirmation Bias

Silah ölümün aracıdır. Umarım tüm dünyada askerlik gibi aptalca bir uygulama kalkar, ve BARIŞ içerisinde, silahsız bir mücadele ile ilerleyebiliriz. Yaşamımda hiçbir zaman silah tutmadım, tutmayacağım. Bu pisliğe alet olmayacağım.
    [B]Ali BARIŞ- Motosiklet Tutkunu Her Yaratık, Özgürlüğün İbresini Kırmaya Uyarlıdır.[/B]

Alıntı Egitim_Sart adlı üyeden alıntı
    Silah ölümün aracıdır. Umarım tüm dünyada askerlik gibi aptalca bir uygulama kalkar, ve BARIŞ içerisinde, silahsız bir mücadele ile ilerleyebiliriz. Yaşamımda hiçbir zaman silah tutmadım, tutmayacağım. Bu pisliğe alet olmayacağım.
    eski bir kızılderili sözü:
    " Dünya yaratıldığında ,üzerinde çizgiler yoktu;o çizgileri insanlar çizdi...."
    Kask tak!

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı Egitim_Sart adlı üyeden alıntı
    söylediklerinin bir kısmını anlayabiliyorum sonuçta barış yanlısı bir insan olarak insanların ölmemesini elbette dileyebilirsin ancak silahsız mücadele kısmına bir anlam veremedim doğrusu yani mücadle ediceksek silahsız nasıl olucak birbirimize domates mi atalım silahsız olucaksak da mücadele etmicez o zaman.Silahsız kalmak için mücadele gerektirmeyen tamamen barış ortamı olmalı ki bu da malesef dünyada asla mümkün olmayacak olan tek şey.Silah ölümü getirir ama savaş gibi durumlarda gereklidir.Askerlik de ,olası bir savaş durumunda ne yapılacaını öğretir yani o da gereklidir.Askerliği mantıklı bulan insanların da daima kan ve şiddet sahneleri görmekten hoşlandığını fln sanmayın sakın.Oldukça sakin insanları çok seven ve sevecen bir insanımdır ama gerektiği durumlada kendimizi savunmamızı öğrenmiş olmanın hiç bir zararı olacağını düşünmüyorum.Sonuçta askeriye ciddi bir topluluk ve önüne gelene elindeki su tabancasıymış gibi mermi sıkmıcak e her askerden gelen de eline silahı alıp adam öldürmeye başlamıcak.Biz sadece tehlikeye karşı önlem alıyoruz.Aşı yaptırmak gibi bişi
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Bu kdar silah üreten ülke varken hayal kurmaya gerek yok bütün silah sanayisi çiçekçimi olsun ???

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÇİÇekÇİ Dİyİnce ÇİÇek Çocuklari Geldİ Aklima Bak ?

SavaŞma SevİŞ Ambİyansi ??
    Bandanalar Kafada Falan. ??
    Uzun Bakimsis Saclar ?

Logosu Falan Wardi ??
    Comfirmation Bias

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı
    NefretÇİ Şİrİn
    wazzzaaaaaap??
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    her türk asker doğar bunu unutmamak lazım barış içinde bir dünya falanda fasa fiso eğer türk isek askerliği ve askerleri kabullenmek zorundayız bu yüzden kızlarda arada bir gidip deneseler iyi olur

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oldu... gözlerim doldu... erkekler de doğursun o zaman

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Şebnem Ferah askere gitmesin...

o askere giderse benim halim nice olur a dostlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı
    oldu... gözlerim doldu... erkekler de doğursun o zaman

Erkeklerin böyle bir lüksü yokk....

Doğarlar ama DOĞURMAZLAR
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    Şebnem Ferah askere gitmesin...

o askere giderse benim halim nice olur a dostlar...
    mete han abi sen forum ortamında şebnem deme artık mümkünse
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    oooofff bi gidin de kurtulak

Motosikleti
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    oooofff bi gidin de kurtulak
    aa kovuluoz gibi geldi seve seve giderim walla vatan borcu die adlandırılıosa ben de öderim noolcak

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Gaza gelen s.f ( silentfairy ) elinde tuttuğu su tabancasıyla kendi 485 yerinden yaraladı die okuruz ondan sonra seni

Motosikleti
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Gaza gelen s.f ( silentfairy ) elinde tuttuğu su tabancasıyla kendi 485 yerinden yaraladı die okuruz ondan sonra seni
    ben gaza gelmem gaza getiririm yok yaw ciddiyim eğer gitmemiz gerekirse seve seve giderim bayan olmam damarlarımda türk kanı olduğu gerçeini deiştirmiyo ne de olsa

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    hormonludur o kan

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler