Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

kızlar da askere gitsinn!!! mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Valla benden de iyi politikacı olur ha
    polemiği yarattım ve de tribüne oynar şekilde bitirdim
    Şimdiki iktidarın yaptığı gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Abi siyasete atladın

Ben beklerim diyen delikanlılar bi adım öne çıksın bence ??
    Ben 2 adım geriye gideyim

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    SHYAMA, sende o söylediklerini içten söylediysen ben sana hiç bir şey demiyorum. çünkü ne desemde fikrini değiştiremem. bir söz vardır : '' bildiğin karşındakinin bildiği kadardır'' diye. ne desem boşş. silent ın da desteklemesine çok şaşırdım.....
    Everything goes the way it should...

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı Erudite adlı üyeden alıntı
    SHYAMA, sende o söylediklerini içten söylediysen ben sana hiç bir şey demiyorum. çünkü ne desemde fikrini değiştiremem. bir söz vardır : '' bildiğin karşındakinin bildiği kadardır'' diye. ne desem boşş. silent ın da desteklemesine çok şaşırdım.....
    yaa erudite işin şakası o bana göre ben de biliorum ööle olmadıını ama dayak yermiim dedi ben de yemessin arkandaıs dedm işin şakası yani tekrr söölüorum.Sonçta benm babam daym kuzenlerm sewgilim war hayatmda bissürü erkek war eş dost akraba olarak we bunlar hep adam gibi insanlar merak etme yani ööle düşndüümden deil
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    yok ben almiyim,,böle iyiyim
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    bence de ne işi var kızların orda ya bırakın orda kafamızı dinleyelim.
    20 yaşına kadar çekioz zaten
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Gitmesinler! Biz elimizin kanıyla kadın işine karışıyor muyuz?

Gitmesinler, Bizim yaradılış fıtratımız, inançlarımıza göre kadınlar çiçektir, narindir, çiçekleri savaşın ortasına atar mısınız? Ne kadar mantıklı olur. Onlar dallarında güzel (oturun oturduğunuz yerde). Biz erkekler bile askerlikle ilgili çoğu şeyleri başarmakta zorlanıyoruz (akıl olarak değil, beden olarak), motosiklet kullanmaya veya dağda kamp yapmaya benzemez bu, yeri gelecek dağlarda tam techizat dolaşacaksın günlerce haftalarca, aç kalacaksın böcü börtü yiyeceksin.

Yer misin? Yemez misin?
    Free Motorcycle Team

Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı
    bayanların sorun olduğunu söylüyorsunuz ama genelleme yapmadan önce şööle bi bakın gitgide her alanda başarılı bayanlar olmaya başlıyor.Ayrıca bayanların akıllısı akılsızı war diyebilirz ama erkeklerin hepsi de sütten çıkmş ak kaşık deil.Trafik terörünün tümünü de bayanlara yıkmak oha dedirten bir iddia.Ben mesela hiç arabadan inip diğer araçtakine kafa atan maganda bir bayan görmedim Hem bu ülkede erkek sürücüler daha fazla sizin hiç mi payınız yok.Suçu karşıya atalım kutulalım zihniyeti...Askerlik konusunda da şöyle söyleyebilirim...Tam bir askerlik olmasın bence ama olası bir savaş durumunda neler yapılabileceğinin öğretildiği eğitim dönemleri olabilir belki

ben bu görüşe kesinlikle katılıyorum . yani unutmayalım kurtuluş savaşımızı verdiğimiz zamanlar kara fatma nın yaptıklarını eline mavzer alıp allahuekber dağlarında fransızları öldürdüğünü daha sonra kadınlarımızın bizim dedelerimizle beraber savaştığını yani bunlar azımsanacak şeyler değil kadınlarda erkeklerle beraber askerlik yapabilir umuyorumki devletimiz milletimiz bir daha o kötü güleri yaşamasın .

trafik maselesinde söylemek istediğim bişey var tabi bunu her zaman her yerde söylüyorum 2. cümleden oluşuyor ilk cümleyi söylediğimde karşımdakinin ne kadar önyargılı olduğunu ölçebiliyorum :

kadınlar gerçekten çok kötü araç kullanıyor bnu kabul etmek lazım; ancak erkekler onlardan daha beter kullanıyor (istisna kuralları geçerlidir ben çok iyi araç kullanan bayanlarda tanıdım erkeklerde)
    Kask tak!

hunterock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 250 cc
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı
    ben bu görüşe kesinlikle katılıyorum . yani unutmayalım kurtuluş savaşımızı verdiğimiz zamanlar kara fatma nın yaptıklarını eline mavzer alıp allahuekber dağlarında fransızları öldürdüğünü daha sonra kadınlarımızın bizim dedelerimizle beraber savaştığını yani bunlar azımsanacak şeyler değil kadınlarda erkeklerle beraber askerlik yapabilir umuyorumki devletimiz milletimiz bir daha o kötü güleri yaşamasın .

trafik maselesinde söylemek istediğim bişey var tabi bunu her zaman her yerde söylüyorum 2. cümleden oluşuyor ilk cümleyi söylediğimde karşımdakinin ne kadar önyargılı olduğunu ölçebiliyorum :

kadınlar gerçekten çok kötü araç kullanıyor bnu kabul etmek lazım; ancak erkekler onlardan daha beter kullanıyor (istisna kuralları geçerlidir ben çok iyi araç kullanan bayanlarda tanıdım erkeklerde)
    gotfather bravo süpersin çok güzel yazmışsın ben nerden açtım bu konuyu bu arada??özellkle son paragrafın konudan braz uzak ama zaten her konu buraya sapıyo..
    boşver GÜLÜP geçmeli HAYAT bin KERE başlamaz Kİ....

Alıntı hunterock adlı üyeden alıntı
    gotfather bravo süpersin çok güzel yazmışsın ben nerden açtım bu konuyu bu arada??özellkle son paragrafın konudan braz uzak ama zaten her konu buraya sapıyo..
    yani ben gerçekleri benim fikrimce doğru olanları yazdım o sonunda sapıyo farkındayım baktım herkes trafik muhabbetine girmiş bende sözümü yazayım dedim
    Kask tak!

sunu unutmayın abi kızların yapamayacagı hiç bi is yoktur Yetenek konusunda hemcinslerimin üstüne tanımam Askerlık askerlık dıye abartıp durmayın Kendi anlattıgınız anılarınızdan çoğunuzun askerlık fiyoskosu ortada Bu arada yanlıs anlasılmasın feminist takılanlardan falanda degılım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı shyama adlı üyeden alıntı
    sadece üst düzey askeri kadroya alınıp erkekleri eğitmeleri doğal geliyor. )
    küçükken anneleriniz tarafından benim kızımı ne astronotlar , ne devlet başkanları istedi de vermedim , benim kızım ingilterenin elisabethden sonraki kraliçesi gazıyla yetiştirildiğiniz için kendinizi allah gibi görüyosunuz,,........................... .askere sizi almıyorlar çünkü kömür kamyonundan mahsene taşınacak 30 ton kömürü temmuz sıcağında taşıma konusunda sizden pek verim alınmaz.............27 km lik komando tekamül koşusunda dağlardan tepelerden 30 kilo yükle 2,5 saatte 27 km koşamazsınız.(o koşuda beyin anamasından ölen bir uzman çavuşu ellerimle taşıdım ve o esnada can çekişiyordu)..............temmuz sıcağında 3 gün boyunca sabahtan akşama kadar ot yolamazsınız.............. doğudaki çatışma ortamlarını falan hiç saymıyorum.erkeklerin yaptığı her şeyi yapabilme iddanızdan vazgeçin artık. erkekler size rakip değil. bu aptalca sidik yarışını bırakın. erkeklerin yaptığı herşeyi yapmanız da gerekmiyor. ayrıca askerlik polislik gibi kaba saba işler hiç de yakışmıyor kadına.tespih sallayan,küfür eden,erkekleşmiş kaba saba tipler olup çıkıyosunuz.erkekleşmiş kadına ve kadınsılaşmış erkeğe HAYIR

Alıntı godfather adlı üyeden alıntı
    kurtuluş savaşımızı verdiğimiz zamanlar kara fatma nın yaptıklarını eline mavzer alıp allahuekber dağlarında fransızları öldürdüğünü )
    allahuekber dağları doğu anadoludadır ve doğu anadolu tarihin hiç bir döneminde fransız işgaline uğramadı. rus ve ermeni işgaliydi o.ayrıca mauser 5 kg den biraz daha ağır bir silah olup tepmeye karşı da önlem alınmamış çok güçlü bir silahtır. bırak kadını,erkek bile onun tepmesine zor dayanır.yazdıkların çok komik.evet kadınların milli mücadeleye katkısı olmuştur.mermi taşımışlar yaralılara yardım etmişler ve cephane yapımında çalışmışlardır. çok da abartmayın.o kadar da yapsınlar yani.erkekler de düşman kurşunu ve şarapneliyle ölmüşlerdir.

Alıntı skyline adlı üyeden alıntı
    Hani erkekler askere gidince bekleyen kızlar oluyo ya...Acaba kızlar 15 ay askerlik yapsa erkekler bekler mi
    hiç de beklemiyorlar. sen ne biçim adamsın ya. ayda mı yaşıyosun. çoğu ya aldatır ya terk eder. ben terk edildim mesela.

Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Onlar da gitmesin biz de gitmeyelim.
    Savaşmayalım sevişelim ( eski türkçe tadın da yani )
    Çiçek çocukları olalım..
    sen askere gitme gariban çocuklar da şehit olmaya devam etsin.
    pkklılar onlara sempati duyan milyonlarca sempatizan ve ve arkalarındaki en az 20 devlet bizi orta asyaya geri göndersin, ahal teke atlarına binelim, çınar ağaçlarının altında kımız içelim şarkılar söyleyelim , oynayalım coşalım gülücükler saçalım.atam işte geleceği emanet ettiğin türk genci.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hastasiyimmmmml Leeeeaaaaaaaannnnnnnnnn !?!?

ÇocuĞumu Keserİmmmmmmmmmm !?!?

Jİletlİyorum BÜnyeyİ Bakkkkk !?!?

Hastasiyimmmmmmmmmm Bu Adaminnnnnnnnnnnnnn !?!?
    Comfirmation Bias

xmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Bence isteyen istediği yere gitmekte özgür olmalıdır. Askere gitmek isteyen erkek yada bayan farketmez isteyen gitsin. Trafikte nasıl herkes eşit araba
    kullanıyorsa erkek yada kadın oradada niye olmasın.

İsteyen gider isteyen gitmez.................. o kadaaaaaaaaaar.

eşitlik var kardeşim bu ülkede.Varmıııııııııııııııııııııııııı???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı xmen adlı üyeden alıntı
    Bence isteyen istediği yere gitmekte özgür olmalıdır. Askere gitmek isteyen erkek yada bayan farketmez isteyen gitsin.
    İsteyen gider isteyen gitmez.................. o kadaaaaaaaaaar.
    t:
    ortadoğu kafkaslar ve balkanlar gibi 3 bela coğrafyanın göbeğinde yaşıyoruz.7 ülkeyle komşuyuz 5 iyle sınırımız dünya tarafından tartışılıyor.(yunan ege),(iran ırak suriye,olası kürt devleti) (ermenistan,doğu anadolu).20 yıldan fazla süredir de şehit veriyrouz. böyle bir ortamda isteyen gitsin istemeyen gitsin demek herşeyden önce anayasadaki halkçılık ilkesine aykırıdır(hiç bir zümreye ayrıcalık,tanınamaz)
    sen askere gitme gariban çocuklar şehit olmaya devam etsin.pkk ve milyonlarca sempatizanı arkalarındaki 20 devletle bizi türkmenistana geri yollasınlar,ahal teke atlarına binelim,çınar ağaçlarının altında kımız içip şarkılar söyleyelim.bu mudur yani? vicdanın varsa vicdanı reddi savunursun.vicdanım var ve ben karşıyım.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yiyin birbirinizi

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı
    yaa erudite işin şakası o bana göre ben de biliorum ööle olmadıını ama dayak yermiim dedi ben de yemessin arkandaıs dedm işin şakası yani tekrr söölüorum.Sonçta benm babam daym kuzenlerm sewgilim war hayatmda bissürü erkek war eş dost akraba olarak we bunlar hep adam gibi insanlar merak etme yani ööle düşndüümden deil
    peki o zaman arkadaşım. madem sende ciddi söylemedin, bnmde kızgınlığım geçti. . . .
    Everything goes the way it should...

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı Erudite adlı üyeden alıntı
    peki o zaman arkadaşım. madem sende ciddi söylemedin, bnmde kızgınlığım geçti. . . .
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    offf....

ne savaşımız biter ne geyiğimiz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Eeeee ne oldu şimdi ?? Gidiolar mı kalıyolar mı ???

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler