Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Metallıcayı sevmem ama O Bir efsane...Metallıca..."ONE"..ey üye aydınlan...yıl 1989

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.youtube.com/watch?v=H5BoQ...etallica%20one

dinlemeyen çok şey kaybeder...baştan sona ama...inanılmaz muhteşem bir parça...yıl 1989...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    CBR 600F Honda,

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    alın size gerçek motorcu müziği: Def Leppard - Too late for love
    http://www.youtube.com/watch?v=KTnpN...=def%20leppard

ayrıca kendilerini ve yaptıkları müziği hiç sevmediğim bir grup twisted sister ama mükemmel bir parçaları var: the price
    http://www.youtube.com/watch?v=h8lpp...sister%20price

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    dinlemeyen çok şey kaybeder...baştan sona ama...inanılmaz muhteşem bir parça...yıl 1989...
    savaşta (yanılmıyorsam 2. dünya savaşı olması lazım) şarapnel parçasıyla yaralanan bir askerin anlatıldığı hikayesi çok güzeldir, solosu hala en iyiler arasında gösterilir ki lars ulrich'in çift kros çaldığı bölümde saniyede 6 nota vurduğu söylenir.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    savaşta (yanılmıyorsam 2. dünya savaşı olması lazım) şarapnel parçasıyla yaralanan bir askerin anlatıldığı hikayesi çok güzeldir, solosu hala en iyiler arasında gösterilir ki lars ulrich'in çift kros çaldığı bölümde saniyede 6 nota vurduğu söylenir.
    al babiş sana 2.Dünya Savaşlı orjinal klip...

http://www.youtube.com/watch?v=JwW9L...etallica%20one

alıntı.......

[QUOTE=tigermbz]alın size gerçek motorcu müziği: Def Leppard - Too late for love
    http://www.youtube.com/watch?v=KTnpN...=def%20leppard

ayrıca kendilerini ve yaptıkları müziği hiç sevmediğim bir grup twisted sister ama mükemmel bir parçaları var: the price
    http://www.youtube.com/watch?v=h8lpp...sister%20price[

alıntı............

dostum dinlemedim inan ki...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    One çok önemli bir parçadır. Ant Justice for All albümünden çok anlamlı bir parça. Metallica bu albümünde siyasi bir yaklaşım izlemişti. One'da savaş karşıtı ve acıları ile ilgili bir parça. Klibi eşsizdir izlemenizi isterim.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Metallica denince ilk akla gelen nadir parçalardan, yok yok, sanat eserlerinden biridir.
    Kill'em All - Ride the Lightning ve Master of Puppets albumlerini es geçip ilk kez ..and Justice for All albümlerinde bu şarkıya klip çekmişler, Some Kind of Monster belgeselinde "o zamana kadar klip çekmemeyi marifet sanıyorduk" şeklinde bir itirafta da bulunmuşlardır.
    Şarkı o kadar güzeldir ki olur olmaz bir sürü grubun yaptığı cover'lerın tamamını bile zevkle dinleyebiliyoruz. Bana göre yapılmış en iyi "one" cover'ı Crematory grubuna aittir.
    Şarkının bulunduğu albüm Cliff'li Metallica ruhunu taşıyan son albümdür ve Cliff'in anısına yazılmış To Live Is To Die şarkısıyla da beraber bir başyapıt niteliğindedir. Gönül isterdi ki Cliff ölmemiş olsaydı ve 4 buçuk albümlük Metallica esfanesi hiç bitmeseydi.

(Linki açamadım. Eğer bir konser çekimi değilse yıl 1989 değil 1988 olacak)

attilamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Gönül isterdi ki Cliff ölmemiş olsaydı ve 4 buçuk albümlük Metallica esfanesi hiç bitmeseydi.

(Linki açamadım. Eğer bir konser çekimi değilse yıl 1989 değil 1988 olacak)
    Cliff'in ölümü ve Heavy Metal müziğinin zaman içinde gelişimi ve tabiki paranın getirdiği tatlı his onları tarzlarından feragat etmeye zorladı ama Metallica efsanesi henüz bitmedi... bunuda "kill'em all" ve hatta "Garage Days" den kalma son albümleriyle hissttirdiler... tüm albümlerini severek dinliyorum... özellikle solosuz ve tak tak trampet seslerinden oluşan son albümü... zaten Frantic parçasını "Metallica Icon"da ilk defa çaldıklarında kulladıkları cümle şuydu...

"we ain't dead yet"....

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    One gerçekten çok etkiletici bir şarkı.Ama mettallica yı fazla dinlememe rağmen en sevdiğim parçaları arasında nothing else matters ve mama said de var tavsiye ederim
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı attilamm adlı üyeden alıntı
    Cliff'in ölümü ve Heavy Metal müziğinin zaman içinde gelişimi ve tabiki paranın getirdiği tatlı his onları tarzlarından feragat etmeye zorladı ama Metallica efsanesi henüz bitmedi... bunuda "kill'em all" ve hatta "Garage Days" den kalma son albümleriyle hissttirdiler... tüm albümlerini severek dinliyorum... özellikle solosuz ve tak tak trampet seslerinden oluşan son albümü... zaten Frantic parçasını "Metallica Icon"da ilk defa çaldıklarında kulladıkları cümle şuydu...

"we ain't dead yet"....
    Metallica efsanesi bitti dememeliydim. Adamların artık bana hitap etmiyor oluşu benim böyle bir şey söylemem için yeterli bir sebep değil. Üzgünüm dostum. Yalnız son albumlerinin Kill'em All 'dan kalma olduğunu kabullenemem.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete_han abi ne yaptın sen Onca güzelim başlıktan sonra şu yaptığına bak abi...Yok sana bi daha Fat Joe,Mario Winans...Bende dedim abimiz var,her bakıma bizden Sen bilirsin abi,ne dinlemek istersen onu dinle Şakasına diyorum tabi ki ben seni biliyorum olur arada böyle hatalar Ben sana ayarlayım yine bizim tarzda aşık olacağın parçalar,yoksa bataklığa batıcan diye korkuyorum Hem abi bırak bu Ahmet Kayayı sevmiyorum ama şarkılarını seviyorum ambiansını

Motosikleti
    forrapım...tuncerim metal müzik..rock..jazz sevmemek için binlerce nedenim var...sana hangisini saymamı istersin...zevkler tartışılmaz salaklığının arkasına sığınıp kaçmam...benim için gerçek ve hissedilen tek akım tek ifade biçimi tek ambians hıp hop ve rap'tir...evrensel denen müziğe bazen kaptırabilirsin kendini...arada bir başarırlar...

milyonlarca salak çalışmadan biri sperm misali doğru yolu bulur hedefe ulaşır...mesela "YESTERDAY"...seni atardamarından yakalar bırakmaz...

eğitimli..sağlıklı düşünüp ve doğru kararlar verebilen biri olarak doğru müziği seçtiğimi biliyorum buna inanıyorum...biz herşeyin farkındayız...şanslıyız...ayrıcalıklıyız...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    milyonlarca salak çalışmadan biri sperm misali doğru yolu bulur hedefe ulaşır...mesele "YESTERDAY"...seni atardamarından yakalar bırakmaz...
    Abi ben öylesine takılmıştım ya Cevabını çok beğendim Adamımsın...Bu arada şu Fat Joe'nun clibini unutmuşum evde kaldı cdÇok lazımsa başka yerden bulayım,değilse yarın söz Ben senin istediğin türden cliplerle şarkılarla donatıcam seni söz,ben senin istediğin tarzı anlıyorum

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    "the trash fire is warm, nowhere safe from the storm"
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    doğru zamanda varız...doğru akımların etkisindeyiz...doğru zamanda yaşıyoruz...doğru kitlenin parçasıyız...doğru mekanizmanın dişlisiyiz...doğru zincirin halkasıyız...hangi renkte olduğumuz önemli değil...onlar doğru müziği yapıyorlar...lanet olası lanet kıçlı lanet Fat doğru insan...(çok Amerikanvari oldu bu cümleler..)...biz doğru insanı seviyoruz...

Lanet olası İngilizlere bazen minnettarım...Siyahi insanlara yaptıklarına ve soyağacının şu andaki meyvelerine baksana...lanet olası basketbol ve lanet olası film endüstri başarıları beni ilgilendirmiyor bu IQ sü düşük toplumun...beni müzik yetisi ve performansları ilgilendiriyor...

duygular o kadar güzel işleniyor ki...harmanlanıyor ki...insanın içinden "kölelik yaramış" diyesi geliyor...lanet bir ırkcı değilim ama bu kadar acı çekmiş ırkın torunları bu başarıları belki yakalayamazdı...

Bu lanet olası Fat Joe nun atası kırbaçlanırken kendisinin lanet cadıllac escalade ye binmesi salaklığıda umrumda olmuyor...

beni 6.duyuları ve o ahenk ilgilendiriyor...gerçekten muhteşem...

bu bir idolizm değil...bu bir tapınma değil...bu bir yalakalık değil...

bu bir aşk...bu bir trans tekniği...bu bir meditasyon...bu bir frekans...

bize her gün her an CUMA...kıble belli Unıted States Of Black...

Tassadar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5
    Trash türünün önemli bi kolu

Metallica...

zamanında gençlerin Heavy metal sanarak dinledikleri gruplardan.

Daha sonra (belki bazılarınız kızıcak ama)piyasa müziği yapmaya başlayan sonrasında da dağılması kaçınılmaz olan zamanın iyi gruplarından

Motosikleti
    Alıntı Tassadar adlı üyeden alıntı
    Trash türünün önemli bi kolu

Metallica...

zamanında gençlerin Heavy metal sanarak dinledikleri gruplardan.

Daha sonra (belki bazılarınız kızıcak ama)piyasa müziği yapmaya başlayan sonrasında da dağılması kaçınılmaz olan zamanın iyi gruplarından
    dostum bir dönemler W.A.S.P dinlerdim zevkle...

Tassadar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5
    dostum bir dönemler W.A.S.P dinlerdim zevkle...
    hocam yanlış anlaşılmasın bende dinledim Metallica zamanında...

Manowar da dinledim ama.

Hepsine saygı duyarım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler