Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sevdiğim kızın başkası ile evlenmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek yapacagın sey bıdaha evlı barklı kadını gormeye gıtmemek olsun . baska sey dıyemem ben sankı unutmaya calıs falan desek bı halta yarayacak mı ? hayır , zamanla unutursun daha yasın cok kucuk .
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    sana şöyle söyleyeyim; bu krizli dönemden sağ çıkmaya bak çünkü yaşayacağın üzüntüyü giderecek bir şey olmayacak. bir süre acı çekeceksin bunu kabul etmek en iyi yöntemdir.

kendini engelleme, habire ağla, arabesk şarkılar dinle, içkiye falan vurma ama kendini. yani bilmiyorum ama ciddi olarak söylüyorum, artık unutana kadar üzüleceksin bir süre sadece bunu kabullen.

dünyanın sonu değil bu. öldükten sonra anne baba oğul, kimse bir birini tanımayacakmış biliyormusun. o yüzden boşver. başka bir arkadaş ara, yaranı sarıcak başka birisini bulman gerek.

yapacak birşey yok olan olmuş. sevdiğini alamazsan aldığını seveceksin.
    kakare ve Uğur Gündüz bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    O içindeki üzüntüyü geri bırak ve apaçi kimliğine bürün...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

EmreKocyigit, fazil ve Uğur Gündüz bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Passenger- Let her go. Sadece gitmesine izin verdiğin zaman gerçekten seversin diyor şair. Gerisi alışkanlığı bırakmanın zorluğuymuş. Bunu bilimsel araştırmalar ortaya koyuyor. Giden gider kalan senindir, herşey gibi. İyi bir kahve, iyi bir müzik parçası, sokakta neşeyle geçen çocuklar veyahut sağlıklı olduğunu farkettiğin o farkındalık anı... hayat güzel farkında olana. Yaşamaya devam et geçmişi unut gitsin, ileriye bak.
    kakare ve Uğur Gündüz bunu beğendiler.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Tercihini yapmış birinin arkasından koşmak bence hayasızlıktır. Peşinden koşmak terbiyesizliktir. Şahsi fikrimdir, başkasının olan birisiyle hala ileriye dönük hayaller kurmak aptallıktır
    sheriff87 ve Uğur Gündüz bunu beğendiler.

Survive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 - Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaş burada hala peşinden koşuyorum, bekleyeceğim tarzında birşey söylememiş ki eğer öyleyse yanlış düşünür. Ama hak vermemekte elde değil. Günümüzde insanlara 1 sene değil bir kaç hafta bile tahammül edemezken, dile kolay geçen 7 yıl.. Yaşanmışlıklar, kurulan hayaller.. Zor kardeşim.

Ve açık konuşmak gerekirse önünde ki uzun bir süre senin için b.k gibi olacak, çok zor geçecek. Bırak geçsinde zaten, seni sen yapacak olan şeyler bunlar. Ama şunuda unutmamanı isterim gün gelecek gülerek bakıp anlatacaksın bunları. Haydi kal selametle..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızlar böyle. Haklı ya da haksız, bir şekilde uzun süreli ilişkisi bittikten sonra birkaç ay içinde başkasıyla evleniyorlar. O anki hırsla. Duygusal canlılar vesselam.
    sonra girdiği o hayatlarıda bok ediyorlar. Neyin hırsı bu? Evliliğe bu şekil bakandan kime fayda gelir

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    başka kız mı yok sende bul bi tane evlen gitisn...

Bohemian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Aşağıdaki linkte yaşadığın durumun analizi ve yapılabilecekler yer alıyor;

http://yeraltiyazihanesi.blogspot.com.tr/2016/10/ask-acisi-olarak-tarif-edilen-duygu.html

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Hadi kızın yaptigi yanliş senin yaptigin nedir? O artık evli bir kadın ve son kez dahi olsa görüşmemeliydiniz. Evet uzun yıllarınız birlikte geçmiş, bu cok acıdır lakin bitmiş ve kız evlenmiş bunu haraketi yapmanın hiçbir mantıklı açıklaması yok.

Bohemian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar..

Bu gün son bi kez görmeye gittim. Evli olduğunu bile bile.. 7 sene boyunca süren bi ilişki ve gidip 3 ay içinde başkası ile evlenmesini kaldıramıyorum. Ne yapılmalı bu durum'da. Allah rızası için bir akıl verin yoksa kafayı yiyeceğim kendi kendime..
    Aşağıdaki linkte yaşadığın durumun analizi ve yapılabilecekler yer alıyor;

http://yeraltiyazihanesi.blogspot.com.tr/2016/10/ask-acisi-olarak-tarif-edilen-duygu.html

Estas Tonne.
    Söylenene göre bu arkadaş vaktiyle kız arkadaşı tarafından terk edilmiş. Acıyla gitarı eline almış.
    Ve bu yetenek çıkmış ortaya.
    Nasıl sevmişse artık.
    Uğur Gündüz ve Evrim Ergin bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Uğur bu konuda yapabileceğin tek şey kafanı başka şeylerle meşgul et.Kız evlenmiş olmuş bitmiş.Elinden. başka birşey gelmez

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Küçük çocuk babasına şöyle dedi ;
    - Yoksulluk kaç gün sürer baba ?
    + 40 gün oğul..
    - 40 günden sonra zengin olur muyuz ?
    + Yok oğul, alışırız..

Bir cok insanin içinde unutamadi onla olsa bambaska olurduk dedigi vs illaki icinde bir yerde acisini hissettiği muhakkak vardır yok olmayacak belki ömrünün sonuna kadar icinde bir yerlerde onunla yasayacaksin ama zamanla acisi hafifleyecek ve o sekilde yasamaya alisacaksin onune baska insanlar baska asklar cikacak evlenip yuva kuracaksin gelip gececek sadece zamana ihtiyacin olacak yukarida yazmis oldugum sozu tam herseyin bittigi her anlamda dedigim bir zamanda gordum ve hayata yasadiklarima karsi bakis acimi degistirdi malesef bu zor donemi yasayacak alisacaksin..

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Kız bir sinirle gidip evlenmiş olabilir fakat bu mutlu olacağı anlamına gelmiyor, ama sen de bi sinirle kalkıp bişey yapma sakın çünkü değmez. Yeni uğraşlar bul kendine, pc oyunları gerçekten bu yaraya bire bir, alkol alıyorsan acilen bırak spora başla ki yeni insanlar tanırsın ve vücudun seni mutlu olmaya teşvik eder. İmkanın varsa bi tatile çık kısa süreliğine şöyle saklıkent veya davraz gibi. Aklına getirmemeye çalış, ben bu yöntemleri kullanarak atlattım böyle bir durumu ve şuan yeni kız arkadaşımla çok güzel bir birlikteliğim var

Motosikleti
    .
    Nasıl şimdi anlamadım.

Siz bu kızı maaş dökümünüzü isteyen,vermicek sandığınız babasından istemiştiniz en son,onay vermişti demiştiniz.Hatta evlilik teklifi fikirleri alıyordunuz forumdan konu açmıştınız.

Kız başkasıylamı evlenmiş

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl şimdi anlamadım.

Siz bu kızı maaş dökümünüzü isteyen,vermicek sandığınız babasından istemiştiniz en son,onay vermişti demiştiniz.Hatta evlilik teklifi fikirleri alıyordunuz forumdan konu açmıştınız.

Kız başkasıylamı evlenmiş
    Konuları karistirdiniz...
    O Erkut, bu uğur..

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Kardeşim daha yaşın genç ya 19 yasindasin. Benim anlamadığım başkasıyla evlenmek isteyen bi insani neden hala arıyorsun ki. Sende hayatini yaşa. Kac kere geliyoruz ki şu hayata. Boş işler bence
    Uğur Gündüz ve sheriff87 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)