Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TT Arena Motosiklet ile Gidiş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhaba arkadaşlar.

Bugün ilk defa motosikletim ile TT Arena'da maç izlemeye gideceğim. Daha önce bunu yapmış ya da düzenli olarak yapanlara birkaç sorum olacak.

Öncelikle motoru nereye park ediyorsunuz? İspark varmış sanırım metroda, stadın otoparkı da varmış ya da karşı mahalle var sanırım seçenek olarak.

Kask ve ceketi emanet edebilecek bir yer var mı, yoksa onlarla mı giriyoruz stada?

Cebimizde anahtar vs. ile girebiliyor muyuz stada?

Şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Mecidiyeköy ali samiyen kapandıktan sonra tt arenaya bir sezon anca gidebilildim ulaşım ve maç çıkışları sorun oluyordu bir kez motorla gittim yolun karşındaki mahellede bir otoparka bıraktım sorun olmadı ama aklim orda kaldı maç boyunca bence toplu taşıma kullan it kopuk çok orda

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz gec bi cevap olucak ama yinede yaziyim. Son sezon komple motorla gittim. Normal stadin otopark girisini gectikten sonra vip giris var kapida guvenlik fln durur hep. Hic ikileme direk bas gir iceri yokusu cikip direk sol tarafa demirlerin önune birakabilirsin. Direk guney tribunun arkasi oluyo. Kaski motoruna kilitleyebilirsin. Montla gir hicbi problem olmaz.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Cevaplarınız için teşekkür ederim hocam, sağ salim gittik, izledik, yendik

Yaya üstgeçidinin oraya demirledim. Kask ve montla girdim stada, allahtan yanım boştu, oraya koydum, sıkıntı çekmedim.

Bir dahakine dediğiniz yeri denerim, teşekkür ederim.
    ardacik bunu beğendi.

ugur pektas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr esd
    bende pazar gunu maca gıttım ama son anda yetıstım hıc dıkat edemedım. motosıklet parkı bende cok merak edıyorum nereden gırılıyor nereye park edılıyor ayrıyetten otobusle geldık motorla gıtmeyı cok ıstıyorum yener unver arkadasımıs nereden gırdın nereye park ettın cevaplarsan sevınırım ıyıaksamlar.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Bizim vodafone Arena da kaldırma koyuluyor sıkıntı olmuyo ama Seyrantepeyi bilmem

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı ugur pektas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende pazar gunu maca gıttım ama son anda yetıstım hıc dıkat edemedım. motosıklet parkı bende cok merak edıyorum nereden gırılıyor nereye park edılıyor ayrıyetten otobusle geldık motorla gıtmeyı cok ıstıyorum yener unver arkadasımıs nereden gırdın nereye park ettın cevaplarsan sevınırım ıyıaksamlar.
    Dediğim gibi hocam, Seyrantepe üst geçidinin oraya kilitledim, kalan yolu yürüdüm.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim dedigimi yapin arkadaslar. Eger vip ye girmezseniz stadin altindaki otoparkada koyabilirsiniz motosiklete ucretsiz. direk asansore yakin biyere birakabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)