Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İsyan edin...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aşırı rahatsız olduğunuz...

İçinize dert olan...

Tüm

Olaylar için...

Huzur için, Mutluluk için, Rahatlamak için...

İSYAN ET.

-Müessesemizin İkramı-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Şu genç yaşımızda bu kadar derdi başımıza salan eğitim sistemine, kişi ve kurumlara isyan ediyorum. Okulda 43'den kaldığımda 45 yerine 44 yapıp okulumun uzamasına neden olan fizik doçentine isyan ediyorum.
    HONDA

#BZ3082

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - "ne yaparsan yap , aşık olmadan yap" (sonradan fark ediyorsun ki aslında fazla değer vermişin. etrafımdan gördüğüm)

- "anaya xxxx" (bence anasına küfür etme. muhtemelen ilkokul mevzunu dahi olmayabilir ve bir iş ortamı görmemiş veya kocasının para vermediği fukara bir ev hanımıdır. ama kocası yani kızıp küfür ettiğin adamın/kadının babası , adam olsaymış çocuklarınıda insan gibi yetiştirirdi.
    en azında hayatı görenler babalar. ama ne iş yaparlar işten çıkınca ; kahvehane , içki muhabbeti , çapkınlığa herzaman para ve vakit bulurlar. yani babalara çok gıcığım. çocuklarına insanlığı ve hayatı anlatmıyorsan ; hayvanlarda bebek yetiştiriyor...

- "ayy çocuk çok yakışıklı" (boşandıktan sonra niye şikayet ediyorsun , başka neye baktınki. narsist mi , manipilasyoncu mu , kıskanç mı , alkolik mi , kontrol manyağı mı , yalancı mı , ruhsal sorunlarımı var , süper egolumu ...)
    bencede yakışıklıysa sorunu kendinde ara [/quote]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)