Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

abilerim yol gösterin.çok kötü durumdayım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 400
    Ben lisenin en sessiz genciydim. Ve en sivilcelisiydim sonra doktora gittim düzeldi. Arkadaşlarım bana ölü derdi. Neyse konu o değil. Şimdi reddettiğim teklifleri düşünüyorum da ne salakmışım. Konu bu da değil di sanırım.
    darkmotor bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mavisipa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben lisenin en sessiz genciydim. Ve en sivilcelisiydim sonra doktora gittim düzeldi. Arkadaşlarım bana ölü derdi. Neyse konu o değil. Şimdi reddettiğim teklifleri düşünüyorum da ne salakmışım. Konu bu da değil di sanırım.
    Bende hep arka sıralarda oturmayı severdim.Okul sonu karnemizde biraz 1,biraz 2 aralara serpiştirilmiş üçler.Numunelik 4,5'te olurdu karnemizde tabiki.Yanımızdakine kaç zayıfın var diye sorardık 5 diyince,bende de 4 tane var deyince, kendi kendimize teselli olurduk,iyiki 5 değil 5 tane olsa neyapardık
    Sonra 5 e 5 counter strike oynardık .Ama 1.3 olacak 1.3 olmassa o kafeye gitmek yok.Sonra unuturduk zayıfları ,karneleri deşarj olmuş şekilde evin yolunu tutardık.

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben bir liseliyim.okulların açılmasıyla depresyona girdim.evet çok iyi olmasada bir anadolu lisesindeyim ve daha iyi bir liseye geçiş yaptım.ama şuan havalar vs okullar derken resmen ağlayacak duruma geldim.bana gülebilirsiniz bunlar dert mi lan diyebilirsiniz ama ben takıntılı biriyim ve bunları anlatacak kimsem yok.arkadşım var ama çok yakın değiller.okulda zaten 2-3 tane arkadaşım var.arkadaş umrumda değil.okula gideceğime hergün hapishaneye gidip 8 saat orada oturmayı tercih ederim.lütfen abilerim beni gaza getirin sizden tek ricam biraz teselli.. teşekürler
    Evet ortam önemli lisede. Sene yeni başlamışken ortamını kurmaya bakmalısın.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kararsız'ı linç eden forum snappy x'e neden farklı davranıyor? Ben aralarında fark görmüyorum, neyi kaçırıyorum?
    Formun 1/1000 bilecegi bir hikaye ""LEN DEDİ"" ,Aziz NESİN güzel bir hikayesidir...Belki o kadar bile kültürlü eleman bu form da yoktur,

Bir laf diyene ve denildigi yere görede anlam ifade ettiğini anlatan güzel bir yazı..
    Şimdi ben bunu yazdım bu yazdığımı okuyan %1 kendi kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen araştırıp okuyacaktır.

Geriye kalan %99 ""ignorance is bliss "" hayatına devam edecektir..

Merak edip okursan aziz nesil cevabını yıllar önce vermiş
    zaferce bunu beğendi.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Dostum ben lisede iken çok aktiftim. Misal ne kadar etkinlik var ne kadar grup var katılırdım. Ama yıldızımın parlaması bir hobi edinmem ile mümkün oldu. Her 90 lı genç gibi bende başladım gitara. Okulu asıp sahilde gitar çalardık, kızlar yazılırlardı bize falan... Hafta sonları ise bir kursa git, güzel sanatlar ile ilgili olsun mümkün ise. Çevren gerçekten daha neşeli olacak. Pazartesi olduğunda hafta sonu gelse de orada burada bir şeyler yapayım diyeceksin, okulda ise performanslarını sergileyebilirsin. Bizim okul o zamanlar kasdav'a katılıyordu. Benim çok tecrübem olmasa bile gidip müzik çalan tayfa ile de takıldım. Gayet hoş günlerdi. Bulabildiğin her fırsatta kaç okuldan, dışarıda daha ilginç şeyler var. Ben uçarı kaçarı bir tip idim tamam doğru ama 3 üniversite bitirdim sonrasında. Ha bu arada okumakta bir işe yaramıyor öyle dandik bölümleri ( işletme, iktisat, uluslar arası tic. vs vs..) Yanisi mühendis, doktor falan olmayacaksan çok kasma koy ver gitsin okulda biter, üniversitede... Ama hayat bir daha bu zamanını senin önüne koymayacak ! Anı yaşaman dileğiyle.
    snappy x ve blue4XL bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aslında durum açık.

Sen asosyalsin

Mahalleye çık biraz oralarda takıl karı kız peşinde koş saçma sapan futbol muhabbetleri yap. Bakkala kasaba girdiğinde uzun konuş hatta mokunu çıkar sadece muhabbete git. Derslerini yapma öğretmen seni bi güzel rezil etsin. Paranı çarçur et ceplerinde para telefonunda kontür kalmasın. Kahvanelere takıl orakileri biraz izle zamanın nasıl katledildiği üzerine derin derin düşün.

Uzun lafın kısası sahip olduklarının nekadar kıymetli olduğunu anlayana kadar takıl.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    evet abilerim.ben meslek lisesi okumak istiyordum.bana salak dediğinizi duyar gibiyim ama ilgim ve alakam varken ailem beni anadoluya zorladı.komşu cocuğu felan yoktu küçükken dışarı felan çıkmazdım.arada giderdim 15 dk sonra gel derlerdi çekinerek büyüdüm ve ortaokul lise derken üniversitede böyle olursa çekilmez bu hayat.bu arada bugünde okula gitmedim napcam bilmiyorum.çalışkan değilim ama sınavlara çalışmadan yüksek alabiliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Alıntı serhat207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben lisede iken çok aktiftim. Misal ne kadar etkinlik var ne kadar grup var katılırdım. Ama yıldızımın parlaması bir hobi edinmem ile mümkün oldu. Her 90 lı genç gibi bende başladım gitara. Okulu asıp sahilde gitar çalardık, kızlar yazılırlardı bize falan... Hafta sonları ise bir kursa git, güzel sanatlar ile ilgili olsun mümkün ise. Çevren gerçekten daha neşeli olacak. Pazartesi olduğunda hafta sonu gelse de orada burada bir şeyler yapayım diyeceksin, okulda ise performanslarını sergileyebilirsin. Bizim okul o zamanlar kasdav'a katılıyordu. Benim çok tecrübem olmasa bile gidip müzik çalan tayfa ile de takıldım. Gayet hoş günlerdi. Bulabildiğin her fırsatta kaç okuldan, dışarıda daha ilginç şeyler var. Ben uçarı kaçarı bir tip idim tamam doğru ama 3 üniversite bitirdim sonrasında. Ha bu arada okumakta bir işe yaramıyor öyle dandik bölümleri ( işletme, iktisat, uluslar arası tic. vs vs..) Yanisi mühendis, doktor falan olmayacaksan çok kasma koy ver gitsin okulda biter, üniversitede... Ama hayat bir daha bu zamanını senin önüne koymayacak ! Anı yaşaman dileğiyle.
    evet haklısınızç.ortalık üniversiteli işsiz kaynıyor.liseyi bitirsem üni okumam heralde(ailem zorlarsa okurum mecbur) kıytırık bir bölüm olursa okumam ama yabancı dili severim.ingilizce üzerine okumak istiyorum.eğer olmazsa motoruda satıp ufak tefek alım satıım ticaret yapmaya başlayacağım.yada meslek kursuna gidip bir berber veya kuaför olurum

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abilerim.ben meslek lisesi okumak istiyordum.bana salak dediğinizi duyar gibiyim ama ilgim ve alakam varken ailem beni anadoluya zorladı.komşu cocuğu felan yoktu küçükken dışarı felan çıkmazdım.arada giderdim 15 dk sonra gel derlerdi çekinerek büyüdüm ve ortaokul lise derken üniversitede böyle olursa çekilmez bu hayat.bu arada bugünde okula gitmedim napcam bilmiyorum.çalışkan değilim ama sınavlara çalışmadan yüksek alabiliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

evet haklısınızç.ortalık üniversiteli işsiz kaynıyor.liseyi bitirsem üni okumam heralde(ailem zorlarsa okurum mecbur) kıytırık bir bölüm olursa okumam ama yabancı dili severim.ingilizce üzerine okumak istiyorum.eğer olmazsa motoruda satıp ufak tefek alım satıım ticaret yapmaya başlayacağım.yada meslek kursuna gidip bir berber veya kuaför olurum
    Sana şunu söyleyeyim ilk okul arkadaşım liseyi bitirmedi, gitti bayan kuaförü oldu 21 yaşında askerliğini de yaptı, 24 ünde evlendi, kendi işini kurdu, ev aldı araba aldı yürüdü gitti ben hala ay sonu gelse de maaş yatsa diyorum mantıksız değil üniversite okumak. En azından kıytırık bölüm okumak.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Az gez ailenede söz sahibi olmaya çalis benim ailemde baskici bi aile ufak ufak disari cik mesela 15 ilk gun ise, ikinci gun 20 dk felan diye aileni asla kirma onlar senin iyiligini isterken boyle oluyor unutma yetenegin varsa onlari kullanak arkadas bul futbol felan (benim yok denebilir) dogal ol OLMAZSADA OLMASIN ULAN CANIN SAGOLSUN MT SENINLE KOCUM makina muhendisi olup motor yapsan fena olmazmi universite okumalisin

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Senin tek sıkıntın çekimser olman anladığım kadarıyla herkesle kaynaşamıyorsun 2-3 haftada okula ısınırsın
    Ama aga meslek lisesinin yeri apayrı bizde meslekten geldiğimiz için biliyoruz

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Aga kim ne derse desin iplemiceksin. Çok aşırıya kaçmamakla aklından geçenleri yap pişman olma. Hayatı sınırlarda yaşamaya bak yoksa şehrin gürültüsünde yok olup giden sürüye dahil olursun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)