Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İnsan ilişkilerinde bilinmesi gerekenler?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Hayata üniversiteden sonra başladım diyebilirim bilincin açıldığı zamanı referans alırsak yaklaşık 15 yıllık bir kaybım var. Yeni biriyle kaynaşmam çok zor arkadaş sayım 3 ü geçmez.Kız arkadaşım hele arkadaş olarak bile yok.Bende kendimdeki eksikleri ve sorunları listeledim.
    # Bazı konularda fikir sahibi değilim.
    (2.dünya savaşı,dünya yemekleri,5 yıl öncesi futbol muhabbetleri,film kültürü)
    #Arkadaşım saydıklarım bile tekliflerimi red ettiği için biraz pısırığım.Ki bunu sonradan anladım ki arkadaş kavramı farklı bi şey. Gerçek değillermiş.
    #Sosyal hayatta varım. Dans kursuna giderim.Üniversite havuzunun karışık seanslarına gitmeye gayret ederim.Yılda 3-4 kez bara giderim malum fırsat bulamıyorum damsız giriş yok.Buz pateniyle orta derecede ilgiliyim bilirim.Sosyal sorumluluk faaliyetlerine katıldım il dışı 50-60 kişilik insanlarla çadırda yattım. Proje sorumlusu olup 100 lerce insanı koordine etmeye çalıştım ama son söylediğimi beceremedim maalesef.
    #Sığ bi görüşüm yok alkol alırım tek başına kampinglerde kalırım.Tabu oyununda kelimeleri anlatabilirim
    ##Bu hayatta sevilen,sayılan konuşmasıyla insanları etkileyen biri nasıl olucam bi türlü öğrenemedim.

??Geriden gelip hayatı yakalayan bir arkadaş var mı bu forumda??

ofsaytosman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kemal Sunal'in bi filminde vardı sanki ? Öyle bi kitap filan mı şeyetsen?

10 Derste Çapkınlık.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaz arkadaşım, 30.000 kadınla nasıl birlikte oldum...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390

# Bazı konularda fikir sahibi değilim.
    (2.dünya savaşı,dünya yemekleri,5 yıl öncesi futbol muhabbetleri,film kültürü)

15 yıllık kaybım var ne la? , jojuk zıbınla kız avına meyl etmiş habarımız yoh.

Zamanında yazdık saa yeğenim , bu zerzevat pop kültürünü edinmezsen , kalın çerçeve gözlüklü biri seni ortamlarda silindir gimin ezer, şimdi usulca kapa bülgüsayarı , meydan larouuse'yi em.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ağzını aç ve içinden ne geliyosa yalan yanlış konuş, 5 sene sonra ya keşke içimden geldiği gibi davranıp gevezelik yapsaymışım diyeceksin

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendine acımayı bırak. "Kendine acımasız değilsen gururlu da olamazsın."

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    önce bu fotoğraflar ile verdiğin mesaj nedir sormak istiyorum

insan ilişkilerinin mektebi yoktur,yaşayıp göreceksin ve öğreneceksin..

bir nevi düşük hızda dönüş yaparken ön freni ani sıkmak gibi,düştüğünde öğreniyorsun nasıl davranılacağını..

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce bu fotoğraflar ile verdiğin mesaj nedir sormak istiyorum

insan ilişkilerinin mektebi yoktur,yaşayıp göreceksin ve öğreneceksin..

bir nevi düşük hızda dönüş yaparken ön freni ani sıkmak gibi,düştüğünde öğreniyorsun nasıl davranılacağını..
    Mesaj şu: asosyal evden dışarı çıkmadığın için konuşamıyorsun demesinler diye. Her şeyi yapıyorum fikir sahibi olmaya gayret ediyorum ama ağzım laf yapmıyor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bi tane kız arkadaş bulup onu kendi dünyana çekebileceğini düşünüyosun öyle bi dünya yok. Öncelikle bi sürü iyi erkek arkadaşın olmalı kızlı erkekli gruplar içinde olmadan yalnız başına sevgili yapan kimse duymadım. Kız ve erkek iyi arkadaş olmaz ayrıca yani bi sürü iyi anlaştığın kız olmasını bekleme. Kız ve erkek sevgili olur anca
    Stock Sever bunu beğendi.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    psikolojik destek al,durumun vahim gözüküyor. açtığın konulara bakıyorum ilginç ilginç seyler.

kücükken havaya atıp tutmamıslar gibi neden sürekli kompleksler icindesin ?

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otuzbiri bırak

GhostTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Kardeşim ağzının laf yapmasını istiyosan bol bol kitap okuyacaksın. benim ağzım çok laf yapıyo ama ben hiç kitap okumadım o ayrı mesele. doğuştan cazgırım ben ama sanıyorum ki kitap okursan ağzın laf yapabilir gibi sanki çünkü falan filan inter milan.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece ve sadece gerçekten içinden gelen, ilgini çeken sosyal aktiviteler ve hobilerle kalıcı ilişkiler kurabilirsin(sevgili ya da arkadaş), onun dışında kız için aktivite yapan tipler uni.'de çam devirir fakat uni. Bitince dımdızlak ortada kalır. En azından benim iki üniversite sonunda da gördüğüm tipler böyle.

Bu arada kalabalık bir arkadaş grubuna da ihtiyacın yok. Bir de bu manavdan elma almaya benzemez. Doğru kişi denk gelir ve denk geldiği an anlarsın, gidip alırsın. Mesela okulun açılış döneminde kulüp standları açılır ya hani, bizim kulüpte kimse müsait değildi çocuklar rica etti, o gün standı ben açtım bir çömezle. Masayı kurduktan sonra sigarayı yaktım, kafamı kaldırdığımda 7-8 metre ileride bir kız gördüm, elim ayağım hafifledi. O da bana baktığında tanışmam gerektiğini anladım, o gün bu gündür birlikteyiz, hayat eşim. İki üniversitede yıllarca kulüplerde yöneticilikte bir kere bile ilgimi çeken birisiyle tanışmadım, zaten hep başkalarıyla beraberdim. Ama kulüp işlerini bıraktıktan sonraki ilk yıl ilk gün rica üzerine gittiğimde olan bu.

Ama eğer "Fındık kıracağım ben gerçek ilişki istemiyorum" diyorsan bol bol şekil, gösteriş ve haliyle paraya ihtiyacın var. Yardım kuruluşu, gönüllü sivil toplum hareketleri falan hafif meşrepler tarafından takılmaz. Okullarda bodrum gezisi vs. gibi insana hiçbirşey katmayacak hedonist etkinliklere katılman, pahalı giyinmen lazım ya da acayip karizmatik, fit ve yakışıklı olman lazım. Fotoğraflar seninse o da yok. O yüzden birinci seçenek. Tabi bunları yaparken kendine güven şart.

Futbola neden ihtiyacın var anlamadım. Aynı şekilde ikinci dünya savaşınada(ki bu konuda zaten bilgin olması lazım, genel kültür olarak)

Bir de ek olarak, uni.de en kolay seks 1. siyasettedir(hangisi olduğu fark etmez) 2. Müzik ve danstadır 3. Kampüs içi sosyal alanlardadır.

Eğer samimi tavsiyemi istersen bu konuları kafana takma, sen rahat ol, kendin ol hiç bir şey için kendini bozma, o zaman tout va bien..!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu anlayamadım. kızlarla yanyana geliyorum ama sevgili olamıyorum mu demek istiyosun yoksa herkes beni sevsin saysın mı istiyosun ? şimdi koyduğun iki resime bakarak konuşayım. kızı bağlamak istiyosan arkadaş olmucaksın. tanıştın elektrik aldın 2 saat içinde bu benim svgilim olucak dedirttin dedirrtin. yoksa kız kendisine sevgili yapana kadar en fazla arkadaş olarak kalırsın. diğer sayılmak istiyorum dediğin konu çok farklı bir iş yani biraz zekaya dayalı.. yinede buna da bir çözüm var, iyi giyin herkesle iyi anlaş yanyana gelince sırtını sıvazla omuzuna masaj yap efendi ol hal hatır sor gitsin öyle de sever sayarlar

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Abi benimde bir tane bile kız arkadaşım yok, 10-15 kişilik bir erkek arkadaş ortamımız vardır, bir plan yapılsın mesela ben gitmeyim hiç biri gelmez, toplanalım oturalım hepsi benle konuşur, severler beni. Ama nedense ben bir kıza karşı 2 cümle kuramam neden böyle ?

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Benim de 2 yıldır sevgilim yok, kafam rahat. Hani kendimi rahatlatmak için de söylemiyorum, istesem olacaktı bazılarınca "şansı" kaçırdım, bense istemiyorum diyorum. İnsanlarda şöyle bir algı var, "yalnız yaşanır mı la, sevgili de sevgili" diyerek sanki sevgilisi olmayan insan gereksizmiş gibi bir algı yaratıyorlar. Kimin nasıl mutlu olduğu kimseyi ilgilendirmiyor bence.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Abicim normal olmadığın forumda açtığın konulardan belli oluyor.
    8 ay gibi kısa bir sürede forumun çoğunu kendine gıcık ettirmeyi başarmışsın.
    Üstelik burda birbirimizi görmeden yazışıyoruz.
    Yüzyüze görüştüklerini nasıl fıtık ettiğini Allah bilir.
    Foruma üye olduğundan bu yana açtığın konu başlıklarına bir bak.

• Motosiklet anahtarlarının cılız gösterişsiz olması
    • Commuter sürmekten zevk alan var mı?
    • Dişli değiştirdim ama hızım artmadı!
    • Ş.arası yolda yavaş giden arabalar neden yavaş?
    • Güçlü motosikletler şehiriçinde 1.vitesle mi gidiyor?
    • Kızlar bisiklet sevmesine karşı motosiklet sevmiyor
    • Kokusu kötü tadı güzel yiyecek var mı?
    • Pis karbüratör son hızı etkiler mi?
    • Karbüratörü temizlettirmeli miyim?
    • 250 cc'ler yokuşta bayılıyor mu?
    • Neden araba kadar yakan motosikletlere biniyorsunuz?
    • Sosyal medyada motosikletlen hava atıyor musunuz?
    • Nasılsınız tatlı su motorcuları ?
    • Almak mı alma hayali kurmak mı güzel?
    • Her şeyim var ama çok mutsuzum :/
    • Kızlara yaklaştıkça kaçıyorlar :(
    • Rodajdaki motosiklet uzun yol(350 km) yapar mı?
    • Lastik değiştirmek garantiyi bozar mı?
    • Motosiklet eğitim dedikleri şey ne ola?
    • Ybr mi sallanıyor yoksa ben mi?
    • Geri gitmek için boş vites şart mı?
    • Çok daha koydum YBR aldım
    • Hero'nun 5 yıllık vaadine kanayım mı?
    • Arabadan nefret edeniniz var mı benim gibi?
    • Bajaj boxer evladiyelik olur mu?
    • Gazı birden kapatınca sendeleme olur mu?
    • Plakaya yazılan ceza beni düşündürüyor yardım...
    • Babam gizliden ehliyet aldığımı öğrendikten sonra..
    • Yazın 2.el motosiklet bulunur mu?
    • Kafada kask varken kafanın kopması nasıl oluyor?
    • Türkiye turu yapmak için kendi paranı kazanmak gerekli mi?
    • Motosiklet süren herkes kaza mı yapıyor?
    • 6 Ayda 2000 lira biriktirebilir miyim?
    • Direksiyon sınavında 1.vites yeter mi?
    • Bugün sınava girdim yarın mı pztsi mi öğrenebilirim?

Eğer senin toplumla ilişkilerin de bu minvaldeyse etrafında kimsenin kalmaması doğal.
    Güzel haber bunun farkında olman.
    Kötü haber ise bizim yapabileceğimiz hiç bir şey yok.
    Hepimiz az biraz tuhafız zaten.
    oxus, ahmetunuver ve c4gin bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Biraz da ben yazayım haline sevin. Yanlış anlaşılmasın halimden de gayet memnunum, mutluyum.

20 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum. Liseden 2 arkadaşım dışında başka hiç arkadaşım yok. Kimseyle kafam uyuşmaz. 100ü geçik kuzenim olmasına rağmen (babam 16 kardeş) iki tanesi dışında kalanların hiçbiriyle işim olmaz. Arayıp sormayız bile. Evden dışarı 2 günde 1 kere çıkarım. Ondada mecidiyeköyden eminönüne kadar yürür geri eve gelirim. Disko bar cafe vs hiçbiyere gitmedim gitmem, kalabalığı sevmem.

Geçen sene bu zamanlar üniversiteyi kazandım mecburiyetten İstanbul'dan Yozgat'a mühendislik okumaya gittim. Biraz zaman aldı alışmak. Ama orda güzel arkadaşlıklar kurdum. Arkadaşlıklar dediğim de toplasan 5 arkadaş o da aınıftan. Okul dışında kimseyle biyere gitmedim. Sosyal ortamlara da girmedim. Girmek de istemem. Hoşlanmıyorum. Eğer sıkılırsam giderim ormanın içinde bi tur atıp yurda dönerim.

O attığın fotodaki ortamlarda hiçbir zaman bulunmadım, buluncağımı da sanmıyorum. Alkol sigara kesinlikle almam. Adam zararlı demiş içmek için bi nedenim yok.

Kız arkadaş mevzusuna da geliyim. Pek anlatmak doğru mu bilmem ama. Lise 1'de ergenlik zamanlarımda ilk kız arkadaşım oldu. Nasıl oldu bilmiyorum ama bu sene mayıs ayına kadar da birlikteydik. Sonra ufak bi ihanete uğradık onunla da iletişimimi kesmek zorunda kaldım. Kolau değil çocuk diyebileceğim zamanlarımı bu şahsiyet ile geçirdim.

Ha bana iyi mi oldu iyi oldu. Bi çok şey öğrendim tecrübe ettim. Bu saatten sonra da kimseyle kolay kolay işim olmaz.

Demin de eminönüne kadar yürüdüm eve geldim foruma giriyim dedim. Baktım yazını gördüm. Bu şeyleri de başkalarının hayatlarına da bi göz atman dileğiyle yazdım. Özel bi nedenim yok. Sen çok bile sosyalsin bana baktığında.

Hayatında başarılar dilerim.
    HONDA

#BZ3082

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Fuck society
    EmreKocyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)