Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İnsan ilişkilerinde bilinmesi gerekenler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    # Bazı konularda fikir sahibi değilim.
    (2.dünya savaşı,dünya yemekleri,5 yıl öncesi futbol muhabbetleri,film kültürü)

15 yıllık kaybım var ne la? , jojuk zıbınla kız avına meyl etmiş habarımız yoh.

Zamanında yazdık saa yeğenim , bu zerzevat pop kültürünü edinmezsen , kalın çerçeve gözlüklü biri seni ortamlarda silindir gimin ezer, şimdi usulca kapa bülgüsayarı , meydan larouuse'yi em.
    karbon emmi ye katılıyorum.
    şu iki parçaya bak seyredilme oranlarına bak yeter.
    https://www.youtube.com/watch?v=c_MhDZ3do08
    ve
    https://www.youtube.com/watch?v=sRc06D93_sc

ben alttaki gibiyim :D
    EmreKocyigit bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendini olduğun gibi kabul et, sorunların çözülür. Kafanda tasarladığın kişi olmak için belki de keyif almadığın şeyleri yapıyorsun, rol yapıyorsun. yapma akışına bırak desem de zor, sen boylesin.
    Ben de böyleyim. Bak nasıl kabul etttim hemen. İşte düşünce şekli bu dostum, artık tam bir yamyamsın

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbon emmi ye katılıyorum.
    şu iki parçaya bak seyredilme oranlarına bak yeter.
    https://www.youtube.com/watch?v=c_MhDZ3do08
    ve
    https://www.youtube.com/watch?v=sRc06D93_sc

ben alttaki gibiyim :D
    ver gazı jimi !! yansın ortalık hıaa

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendini olduğun gibi kabul et, sorunların çözülür. Kafanda tasarladığın kişi olmak için belki de keyif almadığın şeyleri yapıyorsun, rol yapıyorsun. yapma akışına bırak desem de zor, sen boylesin.
    Ben de böyleyim. Bak nasıl kabul etttim hemen. İşte düşünce şekli bu dostum, artık tam bir yamyamsın
    yaşla alakalı bu söylediklerin batu. en azından kafa beyazlamadan son dk yanlızlığa golu atmak önemli olan
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ver gazı jimi !! yansın ortalık hıaa

yaşla alakalı bu söylediklerin batu. en azından kafa beyazlamadan son dk yanlızlığa golu atmak önemli olan
    yakalım abi
    EmreKocyigit bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Kaçan kovalanır. Ama öncesinde kendini bi göstermen gerekir tabii

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otuzbiri bırak
    Adam tespitin kralını yapmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaçan kovalanır. Ama öncesinde kendini bi göstermen gerekir tabii
    Sözün özeti.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın.

- BOB MARLEY

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motora binip dağa tepeye yalnız başına süreceğine YBR'yi satıp parasını kararında yesen, para harcayarak eğlenmesini ve eğlenceli görünmesini öğrensen arkadaşların seni daha çok sever diye düşünüyorum.

sevdim seni bilirkişi. gel beraber ekşi sözlüğe ağlıyalım. iyi yolculuklar.

Motosikleti
    gt250r
    Spor yapmiyorsun güzel bir vücudun yok,guzel bir işin yok para kazanamiyorsun,babadanda para yok büyük ihtimal,bunlar yan yana gelince takılmak için kiz arkadaş çok zor.Bu karamsarlikla bu durumda çok çok zor.
    Ayrıca olanda olmayanda pişman bu kadar büyütecek birşey yok,kadinlar üzerine yaşanacak,kurulacak bir hayata sahip bir erkek olmak istemen aptallık. Kendin için birşeyler yapmalısın.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora binip dağa tepeye yalnız başına süreceğine YBR'yi satıp parasını kararında yesen, para harcayarak eğlenmesini ve eğlenceli görünmesini öğrensen arkadaşların seni daha çok sever diye düşünüyorum.
    Ybr yi biriktirdiğim parayla almadım babam aldı hazıra kondum. Yani şu an sürünmüyorum gayet makul bir harçlığım var. Satsam bi şey farketmeyecek.Eğlenmesini bilmek değil mesele ben konuşmayı bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spor yapmiyorsun güzel bir vücudun yok,guzel bir işin yok para kazanamiyorsun,babadanda para yok büyük ihtimal,bunlar yan yana gelince takılmak için kiz arkadaş çok zor.Bu karamsarlikla bu durumda çok çok zor.
    Ayrıca olanda olmayanda pişman bu kadar büyütecek birşey yok,kadinlar üzerine yaşanacak,kurulacak bir hayata sahip bir erkek olmak istemen aptallık. Kendin için birşeyler yapmalısın.
    Maddi durumum ortalamanın üstünde ben kazmayım sadece

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kazmayım sadece
    "Komsunun tavugu komsuya kaz görünür dersen
    Kaz gelen yerden tavugu esirgemezsen
    Bu kafayla bir baltaya sap olamazsin ama
    Gün gelir sapin ucuna olursun kazma"

Bir Barış Manço şarkısı.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alkolün bazı kapıları araladığı doğru. Hatta direkt kırıyor diyebiliriz. Ev kiralayabilecek, otel odası tutabilecek yaştaysan ve maddi olarak da gücün varsa pısırık olman için hiçbir sebep yok. Aklından geçen şeyleri kararlı ve ciddi bir şekilde söylersen, tipin de at hırsızı gibi değilse bazı şeylerin olmaması güç.

2 gün önce cafenin birinde bir kızdan şarj aleti istedim mesela. Verdi hemen. Kalkarken unutma sakın vermeyi yoksa biterim filan dedi. Şarj aletini cebime koyup beylikdüzü'ne geldiğinde alabileceğini söyledim. Aa çok uzak hem ben bilmiyorum orayı falan dedi güldü. Ben sana telefondan tarif ederim dedim ve aldım numarasını.

Atmıyorum da cidden böyle oldu. Biraz yaratıcı olmak lazım.

Motosikleti
    MT07
    Konuşmasını bilmiyorsan Üstad Barney Stinson un "naked man" taktiğini kullan ahanda burda teorik olarakhttps://www.youtube.com/watch?v=IB_6tVjvJw8 burdada pratik olarak uygulamasını bulabilirsin. https://www.youtube.com/watch?v=7t9heX0YE7M

Şaka bir yana napçan ortamı mortamı ? Ver parasını gelsin. Kız arkadaş sahibi olmak daha ucuza gelmiyor.Hem başın ağrımaz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)