Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Elveda maviş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    F850 Gs
    Elveda mavis...

Evet.. az daha koyup ybr almistim ))
    Sen ilk olmasanda ikinci idin.. seninle çok kısa sürede on bin kusur kmlerce sürmek çok güzeldi. Şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek ..Yok yok, kapatmayin KONU bu değildi

Ilk motorumu babam aldı. Onun hikayesi çok ilginç.. neyse konumuz mavili... Tam iki sene boyunca çalıştım ,Ekipman ve motor parası biriktirdim. Ekipmanlarla yiberem olmuştu. Yetmedi cadir,tulum, bu da neymis sisme yatak... kamp ocagi.... aaa ocak icin canakk... isildak ipler.... bardaklar.... Öğrenci harcligimi ve calistiklarimi kazandiklarimi benzin parasına bu ekipmanlara harcadım.

Yibere ile çok gezdim. Derslerimden kaldim Bazı kimseler vardır sevgilisi olur derslerinde düşüklük yaşar. Bende de tam tamina aynısı idi.. Bende sevgilimle çok vakit harcadım. Vize sinavlarimim oldugu gün ben salda golünde serinliyordum. Gün batiminda sezlonkta uzanıyor bir anda ortaya çıkan sivri sineklere kistt diyordum...

Elveda mavis...

Sen benim suç ortagimdin. Artık bambaşka bir sehir ve ya nasippp... hoşçakal mavis..
    abeciMotoru, Mukaddime, Taygunho ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana buradan Mavi Mavi şarkısını armağan ediyorum.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel yazmışsın tebrik ederim. Üstüne koyar gene ybr alırsın esprilerini merakla bekliyorum.

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana buradan Mavi Mavi şarkısını armağan ediyorum.
    Cook sagoll )
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yazmışsın tebrik ederim. Üstüne koyar gene ybr alırsın esprilerini merakla bekliyorum.
    )) üzerine az daha koysam bir mavili etmez yahu

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cook sagoll )

)) üzerine az daha koysam bir mavili etmez yahu

olur öyle şeyler Daha iyi mavi senin olsun

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Elveda mavis...

Evet.. az daha koyup ybr almistim ))
    Sen ilk olmasanda ikinci idin.. seninle çok kısa sürede on bin kusur kmlerce sürmek çok güzeldi. Şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek ..Yok yok, kapatmayin KONU bu değildi

Ilk motorumu babam aldı. Onun hikayesi çok ilginç.. neyse konumuz mavili... Tam iki sene boyunca çalıştım ,Ekipman ve motor parası biriktirdim. Ekipmanlarla yiberem olmuştu. Yetmedi cadir,tulum, bu da neymis sisme yatak... kamp ocagi.... aaa ocak icin canakk... isildak ipler.... bardaklar.... Öğrenci harcligimi ve calistiklarimi kazandiklarimi benzin parasına bu ekipmanlara harcadım.

Yibere ile çok gezdim. Derslerimden kaldim Bazı kimseler vardır sevgilisi olur derslerinde düşüklük yaşar. Bende de tam tamina aynısı idi.. Bende sevgilimle çok vakit harcadım. Vize sinavlarimim oldugu gün ben salda golünde serinliyordum. Gün batiminda sezlonkta uzanıyor bir anda ortaya çıkan sivri sineklere kistt diyordum...

Elveda mavis...

Sen benim suç ortagimdin. Artık bambaşka bir sehir ve ya nasippp... hoşçakal mavis..
    ulan ben de kaldım derslerimden... Yalnız benimki gezmekten değil; şanssızlıktan, yarı yolda bırakılmaktan, arkadaş zannettiğim kişilerin beni sırtımdan vurmasından ve bunları yol açtığı psikolojik sorunlardan... Yalnız yine de okulu zamanında bitirebilirsem, tüm forumun ruhsata işletmesi gerektiği topcase projeleri benden... imzası da benden

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mavişin yerini kim doldurucak şimdi

Motosikleti
    F850 Gs
    olur öyle şeyler Daha iyi mavi senin olsun
    Çok sağol coldboy

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oluroyle...

Mavi diyince inazuma bekliyor idim.

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan ben de kaldım derslerimden... Yalnız benimki gezmekten değil; şanssızlıktan, yarı yolda bırakılmaktan, arkadaş zannettiğim kişilerin beni sırtımdan vurmasından ve bunları yol açtığı psikolojik sorunlardan... Yalnız yine de okulu zamanında bitirebilirsem, tüm forumun ruhsata işletmesi gerektiği topcase projeleri benden... imzası da benden
    Umarım sende en kısa sürede bitirirsin . Umarim pskilojik durumlardan da bir an once siyrilirsin... Psikolog bir abim iliskiler hakkinda sunu soyledi bi gun bana kesinlikle dusuncelerimi degistirdi bende aldatildigim için çok uzgundum motorla sonra tanistim.. dedi ki Iliskiler insanlar icindir, bu ask iliskisi de olur arkadasta tabi.. iliskiler gelir gecer yasarsin ve bazi sebeplerle bitebilirler... muhakkak,geldi ve gecti de..onune bak.. DUN BITTI ARTIK YARINLAR ICIN VARSIN kac dersin kaldı ki? umarim en kisa surede tamamlar artik yarınlarını güzel yaşarsın..karşına değeri hak edenler, namertlik etmeyenler çıkar..
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavişin yerini kim doldurucak şimdi
    mavisin yerini kimse dolduramaz da... kafam çok karisik. 4 teker sanırım. Bir ford ka bakıyorum, bir motor bakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oluroyle...

Mavi diyince inazuma bekliyor idim.
    Sorma mustafa42121, öğrenci halimde çok şükür bunu alabildim. Inazuma da çok istedim bir ara da açıkçası maddi olarak yetemem benzine. Almak yetmiyor. Hayaller pariss

Umarım sende en kısa sürede bitirirsin . Umarim pskilojik durumlardan da bir an once siyrilirsin... Psikolog bir abim iliskiler hakkinda sunu soyledi bi gun bana kesinlikle dusuncelerimi degistirdi bende aldatildigim için çok uzgundum motorla sonra tanistim.. dedi ki Iliskiler insanlar icindir, bu ask iliskisi de olur arkadasta tabi.. iliskiler gelir gecer yasarsin ve bazi sebeplerle bitebilirler... muhakkak,geldi ve gecti de..onune bak.. DUN BITTI ARTIK YARINLAR ICIN VARSIN kac dersin kaldı ki? umarim en kisa surede tamamlar artik yarınlarını güzel yaşarsın..karşına değeri hak edenler, namertlik etmeyenler çıkar..

mavisin yerini kimse dolduramaz da... kafam çok karisik. 4 teker sanırım. Bir ford ka bakıyorum, bir motor bakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Sorma mustafa42121, öğrenci halimde çok şükür bunu alabildim. Inazuma da çok istedim bir ara da açıkçası maddi olarak yetemem benzine. Almak yetmiyor. Hayaller pariss
    Araba almaaaa araba cok tehlikeli! Bi ybr daha al

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba almaaaa araba cok tehlikeli! Bi ybr daha al
    Olmaz motur şeytan işi ))

Olmaz motur şeytan işi ))
    Hahaha şeytanda bi melek

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mavisin yerini kimse dolduramaz da... kafam çok karisik. 4 teker sanırım. Bir ford ka bakıyorum, bir motor bakıyorum.[COLOR="Silver"]

mavişin yerini bi ka dolduruyomuş işte. 4 tekere binerim dümdüz giderim diyosun arabadan da anlamıyosun twingo bak
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavişin yerini bi ka dolduruyomuş işte. 4 tekere binerim dümdüz giderim diyosun
    Hala ogrenciyim. ailemden aldigim harclik yetiyor bana ... ama benzin ekipman bilmem ne icin ailemden aldigim para ile gezmek ve ekipman almak motor almak istemedim...Çalışıyordum ve kazandiklarim hep benzine ekipmana gidiyordu. Isı de bıraktım artik... okula yogunlasacagim ve hazirlanmam gereken kurslar var. Bu sebeple parayı arabaya çevirmeyi düşünüyorum kışa doğru.

2 tekerin yerini anca 2 teker doldurur)

Arabadan anlamamm

Motosikleti
    Yohhh

Sağolun; valla benim 38 kredi kaldı bitirmeme, ders programım tıklım tıklım dolu olacak... bazı derslerin saatleri çakışırsa bitirmeyi alamayacam ve okul otomatikmen 1 sene ileri atacak. Yaw o bu neyse de sıkıntı olan ailemin hiçbişeyden haberi olmaması... İçim elverip söyleyemedim.
    ben hep böyle bir maviş hayal ettim. Siz sever misiniz bilmem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

pardon siz böyle bir maviş seviyordunuz di mi? eski mavişin yerine gider herhalde
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Sağolun; valla benim 38 kredi kaldı bitirmeme, ders programım tıklım tıklım dolu olacak... bazı derslerin saatleri çakışırsa bitirmeyi alamayacam ve okul otomatikmen 1 sene ileri atacak. Yaw o bu neyse de sıkıntı olan ailemin hiçbişeyden haberi olmaması... İçim elverip söyleyemedim.
    http://i.hizliresim.com/MJdZAa.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

pardon siz böyle bir maviş seviyordunuz di mi? eski mavişin yerine gider herhalde
    http://i.hizliresim.com/z40D9Y.jpg
    Valla motorda, araba da çok güzel.. İnşallah en kısa zamanda bitirirsin. İnsan okulu bir kere aksattı mı telafisi zor oluyor. Çoğu şeyden mahrum oluyorsun.

Biraz sabır biraz da zaman iyi gelir.

Motosikleti
    F850 Gs
    Sağolun; valla benim 38 kredi kaldı bitirme8me, ders programım tıklım tıklım dolu olacak... bazı derslerin saatleri çakışırsa bitirmeyi alamayacam ve okul otomatikmen 1 sene ileri atacak. Yaw o bu neyse de sıkıntı olan ailemin hiçbişeyden haberi olmaması... İçim elverip söyleyemedim.
    http://i.hizliresim.com/MJdZAa.jpg
    Bitirmek için gösterdiğin çabayı gördüklerinde içleri rahatlayacak bence bir an önce soylemelisin.

Güzel görünüyor. Arabadan anlamam ama... cidden güzel görünüyor. Hele on tampon farlar falan on kisim , cok hos gorunuyor. Bayildim

2 tekerlisi de çok hoş )) hayallerimin prensii )

Motosikleti
    Yohhh
    Valla motorda, araba da çok güzel.. İnşallah en kısa zamanda bitirirsin. İnsan okulu bir kere aksattı mı telafisi zor oluyor. Çoğu şeyden mahrum oluyorsun.

Biraz sabır biraz da zaman iyi gelir.
    bir de bir dönemden böyle olması daha büyük sıkıntı... "Yaz okulu yapar toparlarız" dedik, Her sene yazın açılan bölüm dersleri ilk defa bu yaz açılmadı. Hiçbir bölüm dersi açılmadı. Bari şu ingilizce vs onları halledek dedim. Kontenjanlar yeterli olmadığı için ve ders seçimi esnasında sistem beni attığı için alamadım. Yarın uğraşacaz bişeyler ama Mezuniyet durumunda olmadığım için kabul etmeyecekler...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

bir de bir dönemden böyle olması daha büyük sıkıntı... "Yaz okulu yapar toparlarız" dedik, Her sene yazın açılan bölüm dersleri ilk defa bu yaz açılmadı. Hiçbir bölüm dersi açılmadı. Bari şu ingilizce vs onları halledek dedim. Kontenjanlar yeterli olmadığı için ve ders seçimi esnasında sistem beni attığı için alamadım. Yarın uğraşacaz bişeyler ama Mezuniyet durumunda olmadığım için kabul etmeyecekler...
    Hayırlısı olsun hemen hemen aynıları başıma geldi okulu zor bitirdim desem yeridir.

Yaz okulu olsa daha iyi olurdu.. Ama en kısa yoldan bitirmeye bak

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)