Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Elveda maviş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de bir dönemden böyle olması daha büyük sıkıntı... "Yaz okulu yapar toparlarız" dedik, Her sene yazın açılan bölüm dersleri ilk defa bu yaz açılmadı. Hiçbir bölüm dersi açılmadı. Bari şu ingilizce vs onları halledek dedim. Kontenjanlar yeterli olmadığı için ve ders seçimi esnasında sistem beni attığı için alamadım. Yarın uğraşacaz bişeyler ama Mezuniyet durumunda olmadığım için kabul etmeyecekler...
    Başka üniversiteden yaz okulundan ders alabilirsin. Ben açıkçası öyle yapacağım bu sene için. Kocaeli den alacagim. 27 haziranda sistemleri açılıyor. Sana yakın bir ile gidip gelebilirsin belki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bitirmek için gösterdiğin çabayı gördüklerinde içleri rahatlayacak bence bir an önce soylemelisin.

Güzel görünüyor. Arabadan anlamam ama... cidden güzel görünüyor. Hele on tampon farlar falan on kisim , cok hos gorunuyor. Bayildim

2 tekerlisi de çok hoş )) hayallerimin prensii )
    resimdeki araba apaçilerinin r25'idir...
    böyle tanımlasam daha doğru olu herhalde :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Başka üniversiteden yaz okulundan ders alabilirsin. Ben açıkçası öyle yapacağım bu sene için. Kocaeli den alacagim. 27 haziranda sistemleri açılıyor. Sana yakın bir ile gidip gelebilirsin belki.
    başka okuldan dersin kabul olması için derslerin ingilizce olması; ABET ve CEA tarafından akredite edilmiş olması; aynı dersin İTÜ de açılmamış olması gerekir. Yani Boğaziçi ve ODTÜ uyuyor. :D
    edit: haa şimdi baktım da boğaziçi'de akm diye bi ders yok :D
    tekrar edit; odtü yaz okulunda akm açmamış

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öğrenci halimizle bu kadar maliyete katlanmak zor zanaat malesef.Ama araba da aynı giderler olacak.Ford ka lar zaten eski model ybr'nin sorunsuzluğunu çok arama ihtimalin var.Bi kızın 2 teker sevdası ve çabası benim gözümde çok taktir edilesi bi durum.İnşallah araba alınca bu ruhu kaybetmezsin.Hakkında hayırlısı olsun bakalım

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araba maliyetli bir vasıta. Motor yüksek CC olmadıkça nispeten daha ucuza gelebiliyor.

Bizzat motordan arabaya geçtim ve daha sonra tekrar arabayı satıp motora geçtim.

Arabanın vergisiydi, benziniydi pahalıya geliyor. Hele ki bakımları cep yakıyor.

Tabi ki zevk meselesi ama hepsi bütçeye bakıyor.

Şahsen aile olmadıkça motor ideal derim. İki teker heyecanı, sevdası farklı bir yaşam tarzı.

Tabi sevenleriniz motor konusunda öğütleri sizi farklı vasıtalara yönlendirebiliyor.

Özellikle aile baskısı, motor konusunda etkin rol oynuyor.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba maliyetli bir vasıta. Motor yüksek CC olmadıkça nispeten daha ucuza gelebiliyor.

Bizzat motordan arabaya geçtim ve daha sonra tekrar arabayı satıp motora geçtim.

Arabanın vergisiydi, benziniydi pahalıya geliyor. Hele ki bakımları cep yakıyor.

Şahsen aile olmadıça motor ideal derim. İki teker heyecanı, sevdası farklı bir yaşam tarzı
    aynen katılıyorum hocam; araba cep yakmasın derseniz Doğan, Şahin ve Toros en ideal araçlardır...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    F850 Gs
    resimdeki araba apaçilerinin r25'idir...
    böyle tanımlasam daha doğru olu herhalde :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

başka okuldan dersin kabul olması için derslerin ingilizce olması; ABET ve CEA tarafından akredite edilmiş olması; aynı dersin İTÜ de açılmamış olması gerekir. Yani Boğaziçi ve ODTÜ uyuyor. :D
    edit: haa şimdi baktım da boğaziçi'de akm diye bi ders yok :D
    tekrar edit; odtü yaz okulunda akm açmamış
    SS de sevmem ama )
    Hayırlısı olsun. Bu sene de benim üniversitede yaz okulunu kapattılar. Başka universiteden mecburen)

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenci halimizle bu kadar maliyete katlanmak zor zanaat malesef.Ama araba da aynı giderler olacak.Ford ka lar zaten eski model ybr'nin sorunsuzluğunu çok arama ihtimalin var.Bi kızın 2 teker sevdası ve çabası benim gözümde çok taktir edilesi bi durum.İnşallah araba alınca bu ruhu kaybetmezsin.Hakkında hayırlısı olsun bakalım
    Bende merak etmiştim acaba iki tekerden vazgecermiyim diye de.. ilk motorum 100luk duruyor daha durun. Ona yaz sonuna dek devam...

Şahsen aile olmadıça motor ideal derim. İki teker heyecanı, sevdası farklı bir yaşam tarzı
    Kesinlikle iki tekerin yerini tutabilen birşey yok.

En güvende olduğumuz vakit iki tekerin kontağını kapattığımız zaman.

Motorculara saygı desen yok,

- Oğlum!! "sağ şeritten gitmen gerekiyor" diye bağıran mı dersin..
    - Üstümüze sürenleri zaten saymıyorum..
    - Anayolda olsak bile tali yoldan gelen arabaların bizden geçiş üstünlüğü var sanki...

Ama bunlara rağmen gene de iki teker

Motosikleti
    Yohhh

- Anayolda olsak bile tali yoldan gelen arabaların bizden geçiş üstünlüğü var sanki...

ah bi de gitarı da yükleyebilsek. yağmur da yemesek.

ah bi de gitarı da yükleyebilsek. yağmur da yemesek.
    Yağmur'a razıyım ama benim müzdarip olduğum konu rüzgar, resmen tokatlıyor beni malum naked kullanıyoruz..

Gitarı sırtına atamıyor musun sırt çantası gibi

Motosikleti
    F850 Gs

Bana kırmızı ışıkta sen neden sol serittesin diyenn bir araç sürücüsü olmuştu kafamı cevirmedim ama baktim hala hararetli hararetli soyleniyor. Döndüm, ilerden sola doncem abi dedim ) ha tamam dedi )) ışık yaninca yiberemle hiç o yolda 120 lere çıkmam geride kaldı. Diğer kirmizda o takıldı .... Disli ile oynandigindan benim yibere 130,140 rahat yapardı . Ah yiberem..

Ben sakin olmam gerektigini dolmuscu datdatdat beni delirttiginde anladım. Sakinlik çözüyor bence güvenli kılıyor olayları..

Sola döneceğim sol serittteyim seridi ortaladim ki arac girmesin seride , isik yanacak sola donus yapacagim.. bir taksici nasıl burnunu soktun oraya sen ...resmen ciceklige sifirlamis adam... Dondum gule gule tabi, diger turlusu yemez )) abi napıyorsun duscemm bakk dedim.. ışık yansın ben geceyim önce sonra sen geç dedim ) özür diledi adamcik.. napcan...

Bana kırmızı ışıkta sen neden sol serittesin diyenn bir araç sürücüsü olmuştu kafamı cevirmedim ama baktim hala hararetli hararetli soyleniyor. Döndüm, ilerden sola doncem abi dedim ) ha tamam dedi )) ışık yaninca yiberemle hiç o yolda 120 lere çıkmam geride kaldı. Diğer kirmizda o takıldı .... Disli ile oynandigindan benim yibere 130,140 rahat yapardı . Ah yiberem..
    Valla yeni ehliyet sisteminde Trafik adabı dersi var..

Önceden ehliyet almış çoğu sürücünün ihtiyacı olan bir ders..

Sakinlik gerçekten çözüyor doğru bir tespit ve davranış biçimi tebrik ediyorum seni..

Geçen sıkışık trafikte yavaş yavaş ilerliyorum neyse adamın teki ramazanda yakmış sigarayı camdan külünü döktü bende yandan geçmez olaydım güzelim rüzgarda tüm küller kaskımın camı açık olduğu için yüzüme yapıştı..

Resmen geçici kör oldum sonra abi nabıyosun dedim.. Aldığım cevap; -bilader geçmeseydin ordan

Motosikleti
    Yohhh
    Yağmur'a razıyım ama benim müzdarip olduğum konu rüzgar, resmen tokatlıyor beni malum naked kullanıyoruz..

Gitarı sırtına atamıyor musun sırt çantası gibi
    hocam atarsınız da sapı var onun böyle kafanızın üstünde belirecek. ki benim gitar 6kg ve Sert taşıma kutusu ile taşıyorum. kutu olmasa bile o 6 kg bi 2 saat sonra adamı bitirir.

O baya ağırmış, cidden zor olur taşıması.

Ben 8 kg zincir taşıdım motorla sırt çantamda.

Eve geldiğimde kendimi hissetmiyordum.

Motosikleti
    F850 Gs
    Ben sirt cantamda pirasa taşıdım.. yaprakları rüzgarda savruldu ahenkle... arabanın içinden kızlar bana güldüler siz ne diyonuzz))
    jimi_hendrix ve coldboy35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yohhh
    O baya ağırmış, cidden zor olur taşıması.

Ben 8 kg zincir taşıdım motorla sırt çantamda.

Eve geldiğimde kendimi hissetmiyordum.
    onu ben de taşıyorum bir tane ONGUARD zincirim var nerden baksan 7-8 kilo var. çantaya atıyorum ama çantanın altı arka seleye gelecek şekilde ayarlıyorum. o sebeple bir sıkıntı olmuyor.

Ben sirt cantamda pirasa taşıdım.. yaprakları rüzgarda savruldu ahenkle... arabanın içinden kızlar bana güldüler siz ne diyonuzz))
    Haha.. Pırasa iyimiş denemek lazım aslında Pazar alışverişi diyosun yani

onu ben de taşıyorum bir tane ONGUARD zincirim var nerden baksan 7-8 kilo var. çantaya atıyorum ama çantanın altı arka seleye gelecek şekilde ayarlıyorum. o sebeple bir sıkıntı olmuyor.
    OOO onguard dehşet bir zincir ya test videosunu izledim ama almak nasip olmadı.

Grade zincir aldım demir makasıyla kesilmiyor ama kilit gidici yani

Motosikleti
    Yohhh
    Haha.. Pırasa iyimiş denemek lazım aslında Pazar alışverişi diyosun yani

OOO onguard dehşet bir zincir ya test videosunu izledim ama almak nasip olmadı.

Grade zincir aldım demir makasıyla kesilmiyor ama kilit gidici yani
    ben de zinciri aldığım gün motorumu çalınmaktan kurtardı.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Çözemediğim sorular var veriyim mi kafan dağılsın
    something123 bunu beğendi.

ben de zinciri aldığım gün motorumu çalınmaktan kurtardı.
    kesinlikle parasının hakkını veren ve ABUS'a göre çok çok ucuza gelen bir ürün. Güzel tercih..

Çalınmaktan kurtarması sevindirici. İnşallah hırsızlar uzak olur..

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çözemediğim sorular var veriyim mi kafan dağılsın
    Ben değil zuzuww daha iyi çözer. Herkes şahit adamın transkripte
    beko12345 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)