Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ÖSS Sınavınız Nasıl Geçti???...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Legendary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar biliyorum hepiniz bu muhabetten sıkıldınız ama ÖSS sınavınız nasıl geçti?ÖSS puanına göre motor alacak arkadaşlar ne durumda?

Yaw anket açıyodum karışıklığa gitti...Sınavım kötü geçtide
    ***A H M E T***

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    sınava girmedim ama okulun bahçesinde kardeşimi beklerken motora bakanlarla muhabbet ettik. epey motorcu kazanırdım camiaya galiba. yani fena değildi. bu arada kardeşimin sınavı da oldukça iyi geçmiş.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim beklediğimden daha kötü geçti Daha doğrusu daha iyi de geçebilirdi fakat ben edebiyatla çok uğraştığım için 2.bölümün tarih ve coğrafyasına pek bakamadım Eğer zamanı ayarlayabilseydim iyi sayılırdı sınavım ama şu an çok muallakta kaldı,daha çok kötü geçti diyebilirim...

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    benim arkadaşlar 2.bölüm için zor dediler de 1.bölüm bayağı kolaymış yaaa.ya şöyle bir soru olur mu:
    5-(-2+3)=?
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı
    benim arkadaşlar 2.bölüm için zor dediler de 1.bölüm bayağı kolaymış yaaa.ya şöyle bir soru olur mu:
    5-(-2+3)=?
    4
    hiç net tutturamayanlarda yapsınlar diye sormuşlardır onu

benimde bombok geçti
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    ya bu sene çocuğun biri tüm soruları çözüp yanlış işaretleyecekti o ne yaptı acaba?geçenlerde leman dergisinde okumuştum bunu. -45 net yapmaya çalışıyormuş
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    duydum o leman elemanını

bende girsem kesin - 40 larda çözerim,

daha doğrusu çözmeye gerek yok,, salla gitsin. ilk önce bul sonra yanlış işaretle zor iş, hehehehehehehehe. kafa basmıyo çocukta...

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    - 45 yapamam demiş felsefe de yanlış yapmaya çalışsamda doğru cevaplarım çıkabilr demiş durum vahim. allah belasını versin devletininde hükümetininde sisteminde çocukları perme perişan ettiler.
    [B] KapTaN 44[/B]

ne olacak bizim bu halimiz okul bitti rahatız derken bide üniverste çıktı başımıza.YÖK başkanıda saolsun sınavdan önce moralimizi bozdu.BU NASIL Bİ SİSTEM YAA....
    ***A H M E T***

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    ne dedi ki yök başkanı?
    bu arada, sınava giren herkesegeçmiş olsun. umarım istediğiniz yerlere gidersiniz.
    unutmayın, torpil denen illet olmasaydı bu sınavlar da olmayacaktı türkiye'de.
    May the Force be with McLaren Mercedes

2. bölüm zor olacak dedi sınavldan önce daha ne desin?
    ***A H M E T***

Motosikleti
    speederbike
    neyse, geçti artık. iyi geçse de geçmese de kafanızı dinleyin.

''Bunlar zaten sorulmuyor,sınavda lise 1 den sorular sorulur siz takmayın kafanıza!!!'' lise 2 ve 3 te bu cümleler sarfedildi hocalarımın çoğu tarafından ve üstünkörü bir şekilde geçildi çoğu konu,zaten istensede 60 kişilik sınıfda çok sağlıklı ders işlenmesini beklemek çok da mantıklı değil...Bir kaç gün önce ise YÖK ün önemli isimlerinden biri şu açıklamayı yaptı(ismini hatırlayamıyorum üzgünüm star tv deydi) ''Bu sınav sisteminin değişmesinin en büyük nedeni lise 1 den sonra öğrenciler nasıl olsa lise 2 ve 3 te öğretilenler sorulmayacak diye okulu boşlamaya başlıyorlar bizim amacımız bunun önüne geçmek'' aslında bu belkide bu pencereden baktığın zaman güzel bişey fakat benim merak ettiğim şey sözlerinin devamında söylediği şeyle alakalıydı şöyle devam etti ;''Okulda derslerini dinleyen bir öğrencinin yapamayacağı sorular değil'' peki bişey var burda benim merak ettiğim bana gösterilmemiş bir dersi ben nasıl cevaplayabilirim sınavda?Nasıl olsa sorulmıyacak mantığını önce öğretmenler benimsedi ve bize benimsetti aslında onlarında çok bir suçu yok 60-70 kişilik sınıflarda ders anlatmak çok da heyecanlı olmuyor...Sizce saçma değil mi öğretmediğiniz bişeyi sorup,bunu dinleyen herkes yapar demek?Olmayan bişeyi dinlemek ne kadar mümkündür yoksa biz gayipden dersler mi duymak zorundaydık da farkedemedik...Acaba asıl sorun lise 1 den sonra işlenilen konular sınavda çıkmayacak diye öğrencilerin okulu sallaması mı yoksa 60-70 kişilik sınıflarda,sadece öğretmenin anlatmasına dayanan ve hiç bir teknolojik aletle desteklenmeyen,labaratuar vb. nimetlerin sadece rüyada görmeye imkan tanındığı bir eğitim düzeninde mi?Sistem bu mu olmalı?Ben sınava 1-2 gün kala arkadaşlarımda konuşurken neden acaba onların hayat belirtilerinin yerine 17-18 yaşlarında salak bir sistem yüzünden yaşlanmış beyinlerinin izlerini görüyorum? Ve herkesin kazanmakta zaten zorlandığı sınavı daha da zorlaştırmanın mantığı nedir?Bunun bir adım ötesi öğrencilere size üniversite müniversite yok kardeşim demekmidir? Başka sistem geliştirmek bu kadar zormudur,dünyada bu kadar çok örneği varken neden hala saçmalığını kazanan,kazanamayan herkesin hatta öğretmenlerin bile kabul ettiği sistem uygulanmaya devam eder?3.dünya ülkesi olmamak için acaba ne zaman adam akıllı elle tutulur bir ilerleme kaydedicez çok merak ediyorum.Lise 1 e başlarken aklımda neler vardı şu an ne konumdayım...Söylenecek o kadar çok şey var ki ama bırak bu yazıları koca bir gençliği önemseyen 1 tane bile yönetici olmadıktan sonra ne desen boş... Geçmiş olsun arkadaşlar...

Motosikleti
    speederbike
    işte bunlar günlük politikaların sonucu. planlı bir devlette sistem şöyle işler. lise 2 ve 3'ten de sorulmaya karar verilir. 1-2 sene önceden örgütlere bilgi verilir. öğretmenler 2 ve 3 üzerinde de durmaya başlar. ve kimse mağdur olmaz. bizde ne yapılır? herkes mevcut sistemde devam eder. son gün biri sistemi değiştirir.
    motosiklet ötv'sinde de durum aynıydı. ötv artışı yapılacağı ve amacı sektöre önceden bildirilseydi herkes hazırlığını ona göre yapardı, az sipariş verirdi vs vs.

water deveye sormuşlar boynun neden eğri diye deve;''nerem doğru ki demiş'' aynı o muhabbeti işte bu...Neresi ülkemde doğru işliyo ki burasına ne diyebilirizBiz yitik nesiliz orası kesin...Bu ülkenin gençliğini küstürüyorlar kendi ülkesine sonra da ''özenti gençlik başka ülkelerin hayalini kuruyor'' diyolar.Birilerinin kirli ellerinin istediğini yapan bir sisteme ne denebilir ki? Türk gençliğinin üzerinde açık açık kirli hesaplar yapanlar var ve maalesef ki bizimkilerde onlara çanak tutuyor...Resmen çağdışı kalmaya,gençliğini yaşayamamaya itiliyoruz.Sadece bu konuda değil daha neler neler varYazdıkça uzayacak,yazdıkça uzayacak...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ben de size kendi planlı devlet sistemimi anlatayım.Bütün yaşlı gerici osuruklar devlet yönetiminden ve politik haklarından men edilir,ülkeyi genç ve aydın kafalar yönetir.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim zamanımızda ÖYS vardı herkes haddini bilsin
    ==============================

Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    daha stres atamadık ki daha pazar günü bide Akdeniz Fakültesinde YDS sınavı var off offf..
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

GEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL1000V Varadero
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı
    5-(-2+3)=?
    hadi bu soruyu anliyorum da

ya bu soru nasil bi soru ??

----------------------------------------------------

a ve b sıfırdan farklı gerçel sayılar olmak üzere,

a.b=a/b=a-b

olduguna gore a+b toplami kactir ?

----------------------------------------------------

cozumunu bulamadim bulan arkadaslar varsa bi cozum alabilirmiyim?

en cok sinirimi bozan soru buydu..
    Metin ÖNAL [GEP Başkan]
    B rh + Honda 100 RR - 31 AF 088 - Adana | AS 200 GY-2 - 34 VAH 58 - IstanbuL

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    a.b=a/b
    b^2=1 ---> b=+1 ve b=-1

a-b=a.b
    a=ab+b --> a=b(a+1) --> a/(a+1)=b buradan b=+1 secenegi eleniyor 1=0 olamayacağı için

a/(a+1)=-1 --> a=-1/2 --> a+b=-3/2 değil mi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler