Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Can sıkıntısına iyi gelen şeyler

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bazen zoraki tek kaldığımda;
    TV pek sarmaz yine ışık hızıyla bütün kanalları dolaşırım,
    İnternetten oggy bulurum yeni bölümü varsa onlara bakarım bakarken tabiki yanımda
    Kola, cips, çuku, çubuk kraker,
    Motora binerim 2. viteste 2 teker üzerinde gezerim, sıkılınca biraz tek teker,
    Arkadaşların yanına gider pineklerim, çay kahve felan, genelde pek sarmaz çünkü her defasında laf sokarlar
    "Bu dünyada işin iş aq., oooohhh adama bak tatil, geziyor."
    Sonra yine eve dönerim, kekliklerin yanına gider biraz onları izlerim,
    Bıldırcınları tutar severim, kümese gider horozumu yakalarım mutlaka bir yerlerimi gagalar, tırnaklar, kanatır olsun yine tutar severim onu,
    Cep telefonumu alır hass....trrr diyerek stunder arkadaşları izlerim biraz,
    Karnım acıkınca yine abur cubur ile meşgul olurum,
    Devamında motorun zincirini temizler, yağlarım, petrole gider 1 lira atar basınçlı su ile hem kendimi hem motoru yıkar ama kendimi silmem motoru silerim, derken akşam olur işte..

İnternetten gerilim korku vs. bişeyler bulur TV de izlerken uykum gelir gider zıbarır yatarım..
    AliCem Yener bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS JUPİTER 125
    Blade and soul, veya insurgency
    oyna

Anime izle, dizi izle, uyu

Kısa eş dost ziyaretleri..
    larnon bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Canım sıkılınca ne yaparıııım..

Canım sıkılınca niye canımın sıkıldığınü keşfetmeye çalışırım, kendi kendime konuşurken konu konuyu açar bi bakmışım gün bitmiş

Şizofrenik mode on
    AliCem Yener bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Benim gibi koşabilirsin. Dün mesela. Ormanda 50 km. toplam 6 saat 47 dakika. 1425 metre yükseklik kazanımı. Hava 0 ile 5 derece arası değişti. Güzel koşu oldu. Bununla beraber son bir ayda toplam 230 km koşmuşum. Hiç canın sıkılmaz tavsiye ederim Bu da gps (suunto) kaydı.
    [IMG][/IMG]
    dadaş-bb ve AliCem Yener bunu beğendiler.

abi okurken ben yoruldum 6saat koşu nedir yaaa

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gibi koşabilirsin. Dün mesela. Ormanda 50 km. toplam 6 saat 47 dakika. 1425 metre yükseklik kazanımı. Hava 0 ile 5 derece arası değişti. Güzel koşu oldu. Bununla beraber son bir ayda toplam 230 km koşmuşum. Hiç canın sıkılmaz tavsiye ederim Bu da gps (suunto) kaydı.
    http://<a href="http://s1367.photobu...fx.jpg</a></a>
    Yokuş aşşaaaamı koşuyon mübarek 7.4 nedir? :D maaaşallah diyorum kem gozlere şiş diyorum
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS JUPİTER 125
    @Kurubuz
    Vallahi tebrik edilesi ve imrenilesi olmuş.

Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokuş aşşaaaamı koşuyon mübarek 7.4 nedir? :D maaaşallah diyorum kem gozlere şiş diyorum
    Dikkat ettiysen 3 saat 38 dakika yokuş yukarı, 2 saat 45 dakika yokuş aşağı, 25 dakika da düz koşmuşum. O yüzden biraz yavaş. Düz şehir maratonlarını yaklaşık 3 saat 50 dakikada bitiriyorum o da ortalama 11 km/saat eder. Ama atlet gençler tozumuzu atıyor. Yaşımıza (43) saygıdan alay etmiyorlar tabi Dünkü yarışta ben 6:47 yaparken birinci delikanlı 5 saatte bitirdi. Nisanda 80 km ve ekimde 110 km yarışlarım var. Video çekip herkesle paylaşacağım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir insan dinlenmeden etmeden yarış halinde 80-100 km yi nasıl koşar yahu boyun kilon kaç aabey
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    CBF1000FA
    Boy 1,79 kilo 77. 3-4 kilo kadar fazlam var malesef.
    Ultra maratonlarda kontrol noktaları ( check point) olur. Burada hem geçiş kaydınız yapılır hem de ayak üstü 5 dakikada birşeyler atıştırıp devam edersiniz. Bu noktalarda fazla kalamazsın yoksa terin üzerinde soğur ve bacaklar taşlaşır. Dünkü 50 km koşusunda toplam 11 dakika durmuşum. 80 km lik koşularda toplam 1 saat kadar duruyorum. 110 henüz koşamadım. Geçen yıl ürgüp 110 km yarışını 85 km de bırakmak zorunda kaldım. Yeterli antrenmanım yoktu sanıyorum. Herkes ultra koşsun demiyorum ama evde bilgisayar karşısında pineklemekten daha iyi bir uğraş olduğunu söyleyebilirim. Paraya da ihtiyaç yok. Bir çift en ucuzundan "asics" , bir şort ve tişört yeterlidir. Sokaklar sizin.
    dadaş-bb ve TAYFUNBORA bunu beğendiler.

helal olsun valla. bende pinekleyenleri sevmem hergün ortalama 5 km koşuyorum (hız ort 8) uzun süredir de bodybuilding ile uğraşıyorum 47 cm de kol genişliğim var diğer kas gruplarına orantılı olarak. sağlam kafa sağlam vucutta bulunur. ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim demiştir ayrıca atamız

Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun valla. bende pinekleyenleri sevmem hergün ortalama 5 km koşuyorum (hız ort 8) uzun süredir de bodybuilding ile uğraşıyorum 47 cm de kol genişliğim var diğer kas gruplarına orantılı olarak. sağlam kafa sağlam vucutta bulunur. ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim demiştir ayrıca atamız
    Sporu her türlüsü iyidir. Tebrik ediyorum. Steroid kullanmadığın sürece sıkıntı yok.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Whey protein tavsiyesinde bulunabilirmisiniz ? Kullandığım bitmek üzere de yeni alıcam.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Whey protein tavsiyesinde bulunabilirmisiniz ? Kullandığım bitmek üzere de yeni alıcam.
    şuan fiyat/performans olarak bakınca en mantıklısı ultimate prostar. şuan ki kullandığın ne mengü ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    şuan fiyat/performans olarak bakınca en mantıklısı ultimate prostar. şuan ki kullandığın ne mengü ?
    Bodylab24 Whey Protein 2 kiloluk paketini bitirmek üzereyim. 200 liraya aldım 80 porsiyon çıkıyo. İlk kez protein kullandığım için yeterli geldi bence. Bu sefer biraz daha kalitesinden almak istiyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Konu nerden nereye gelmis. Gercekten tam can sıkintisi yasanlarin mekani olmus

DKN guzel yazin icin tesekkur ederim ben hepsini okudum.

Nacizane tavsiyem bisiklet kullan ormanda, egimli, manzarasi guzel yerlerde he bisiklet gruplarina katilarak sosyallesebilirsinde

bilmediğin bir şey öğren, kendine bir şeyler kat..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    euro truck simulatör

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodylab24 Whey Protein 2 kiloluk paketini bitirmek üzereyim. 200 liraya aldım 80 porsiyon çıkıyo. İlk kez protein kullandığım için yeterli geldi bence. Bu sefer biraz daha kalitesinden almak istiyorum.
    Ben de 2 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Aralıksız supplement kullandım bu süre zarfında.

Hammadde kalitesi istersen:
    - weider
    - multipower
    - dymatize

Gibi markalara bakacaksın. Yok ben fiyat/performans ürünü isterim dersen;
    Optimum gold zaten banko. Bunun yanında kullanıp olumlu sonuç aldıklarımdan tavsiye edeyim:

- multipower %100 whey
    - dymatize iso 100
    - muscletech nitrotech
    - carnivor beef protein
    - bsn syntha(bu biraz giriş seviyesi)
    - musclepharm combat

Bunların dışında tırt ürünler de aldım ama bir faydasını göremedim.

Multipower açık ara en iyisiydi. Tat, etki bakımından almanlar hakikaten yine yapmış yapacağını.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)