Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Hangi cep telefonunu kullanıyorsunuz?Neden?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Nokia E52
    Telefonla olan tüm işimi görüyor. Görüşme ve sms Telefondan internete girmem. Gerçi 4 seneden sonra sarjı 6 güne düştü
    Bozulana kadar devam. geçenlerde sim kartı görmemeye başladı, yeni telefon arayışlarına girmiştim kii imdadıma gene yetişti kendiliğinden düzeliverdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Markası Samsung. Zaten telefon hakında bildiğim tek şey de bu. Kaç mp , modeli ne, android bilmemkaç nedir bilmem. hanımın eski telefonuydu. Bozulana kadar kullanacağım. Benim için gps,email olsun yeter. Telefona para harcamayın.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Lg g3 kullanıyorum tek sıntısı android sistemden dolayı donuyor yada takılıyor.androidde arayuzu kullanmayan nexsus var ve takilmiyo diyorlar.kullan varmi dogrumu

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Htc M8 One kullanıyorum 8 aydır.
    Artılar
    Aliminyum kasa,oldukça şık ve sağlam.Darbe aldığı zaman kozmetik olarak ezilir,çizilir ama asla kırılmaz.Defalarca düştü.Motorla giderken bile.
    Oldukça hızlı bir telefon.Ekran kalitesi ve parlaklığı çok iyi.Ses çok iyi.Ufak güzel süprizleri mevcut.Örneğin tuş kilidi ekranı tıkayarak açılabildiği gibi ekran üstünde parmağı kaydırarakta açılabiliyor oldukça pratik.
    Eksiler
    Çok kalın ve ağır.Bazen herhangi bir prog ramda mesaj yazarken inanılmaz kasıyor.Bazı internet siteleri verimli çalışmıyor.Örneğim motosiklet.net sitesini ziyaret ettiğinizde "bildirimleriniz" sekmesini tıklayamıyorsun.Bug mı var anlamadım,tepki vermiyor.

Ancak şu an telefonu değiştirme arifesindeyim.Sanırım İphone 6 s Plus alacağım.Evdeki Mcbook um ile iyi anlaşsınlar diye.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Sony Xperia Z5 Compact kullanıyorum su geçirmiyor şarz 2 gün gidiyor bundan önce g4 vardı şarz olayı önemli olduğunu gösterdi sony telefonlardan memnunum.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sony Xperia Z5 Compact kullanıyorum su geçirmiyor şarz 2 gün gidiyor bundan önce g4 vardı şarz olayı önemli olduğunu gösterdi sony telefonlardan memnunum.
    bende note 4 ü satıp senin telefondan almayı düşünüyorum.kamera performansı ses performansı nasıl?

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Politika ve benzeri başlıklarda tartışma çıkıyor millet bölünüyordu hadi onları anladıkta burada nasıl becerdiniz tartışma çıkarmayı?İOS çular ve Androidçiler diye millet hemen kutuplaşmış.

Ben teknoloji manyağı olarak bir telefonu en az 3 yıl kullanıyorum bundan önce Bende Nokia Xpressmusic 5130 vardı hanımda Nokia Xpressmusic 5800 değişe değişe 4-5 yıl kadar kullandık.2014 aralık ayında sırf internete daha rahat girmek ve artık Symbiana doğru düzgün program çıkmadığı için LG L70+ aldım.Kampanya ile 550 TL civarına gelmişti.Neden bu model derseniz ucuz,ekran cebe girebiliyor,her işimi görüyor,takılma yapmıyor.Gidip 1500-2000 TL lik telefon da alabilirdim ama hiç gereği yok.O paraya gider motoruma benzin koyarım,kendime bira falan alırım.Herhalde bu telefonu en az 2-3 yıl daha kullanırım.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Vodafone smart 6. Hem ucuz, hem performanslı.Takılmaz, güzel ekranlı. Hele pili harika.Ve sadece 699tl ye aldım. 1000 tl ve üstü telefonda gerçekten yazık. Paralarimizi kolay kazanmiyoruz.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    sony ericson k750i (11 yıldır kullanıyorum)
    2mp kamera
    şarjı 2 gün gidiyor..

bu aralar artık telefonu değiştireyim diyorum..
    ya paraya kıyıp.. 1800 TL civarında sony z3(kamerası için) veya note 4 (kalemi için) alıcam

yada 1300 Tl civarına lenova vibe p1(şarjı güzel) vya asus zenfone 2(tabletim var, kalitesi güzel. bu markayı seviyorum) düşünüyorum..
    önerilere de açığım..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sony ericson k750i (11 yıldır kullanıyorum)
    2mp kamera
    şarjı 2 gün gidiyor..

ya paraya kıyıp.. 1800 TL civarında sony z3(kamerası için) veya note 4 (kalemi için) alıcam

yada 1300 Tl civarına lenova vibe p1(şarjı güzel) vya asus zenfone 2(tabletim var, kalitesi güzel. bu markayı seviyorum) düşünüyorum..
    önerilere de açığım..
    En cok sevdiğim telefonumdu, 4 sene kullandım. Motordan su birikintisine düşürdüm de öyle bozulmuştu. Hala fotolarım vardır pc.de k 750 nin, bakma 2 mp olduğuna çok güzel fotolar çekerdi.
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    General Mobile Discovery II.
    Çok kibar ve fiyatı uygun bir alet, mükemmel bir servis anlayışı var ve gayet de sağlam. Android sistem şişiyor zamanla, buna yapacak bir şey yok, o telefonla ilgili değil.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En cok sevdiğim telefonumdu, 4 sene kullandım. Motordan su birikintisine düşürdüm de öyle bozulmuştu. Hala fotolarım vardır pc.de k 750 nin, bakma 2 mp olduğuna çok güzel fotolar çekerdi.
    bende hala kullanırım fotoğraf makinasını zifiri karanlıkta bile flaşı yakın çekimlerde iyiydir...ama artık 2 mp yetersiz geliyor birazda interneti kullanmak için akıllı telefon istiyorum.. tabi 11 yıldır kullanmanın verdiği bi değiştirme isteğide var..

zamanının en kral telefonu idi.. gerçi bazı gençler bu telefonu görmemiş bile..
    Alisilin bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya paraya kıyıp.. 1800 TL civarında sony z3(kamerası için) veya note 4 (kalemi için) alıcam yada 1300 Tl civarına lenova vibe p1(şarjı güzel) vya asus zenfone 2(tabletim var, kalitesi güzel. bu markayı seviyorum) düşünüyorum..
    önerilere de açığım..
    Pil konusunda kafam rahat olsun diyorsanız, Huawei Mate 7 bakın. Ama ekran 6". Eşim sırf ekranı için istedi. Ama bazısına büyük gelebilir. Gerçi Note 4 alabilirim dediyseniz, Mate 7 büyük gelmez. Kasası Note 4 ten küçüktür muhtemelen. Ama fiyatlar uçtu gitti.Ben eşime 1000 TL'ye mal ederek almıştım.
    Salih_T bunu beğendi.

LavaLamp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAXX - 200
    Nokia 5800 Xpressmusic kullanıyorum. Ses kalitesi yüzünden bir türlü değiştiremedim.

Nokia 1100 c tusuna cift tiklayinca beyaz ışın kılıcı çıkaran telefon

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Elma 4s kullanıyorum.Bu sene son yazılımını aldı seneye yavaşlayacak büyük ihtimal.Ama telefona bir motor parası vermek istemem doğrusu,o yüzden bir,iki önceki ıstırılmış elma modelini alırım gibime geliyor

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    galaxy note 4 almamın en büyük sebebi işimden kaynaklı görsel vs paylaşımında s pen çok işime yarıyor vede çok rahatlıkla çizim vs yapılması resmen hayatımı kurtarıyor diyebilirim tek sevmediğim yanı şarjı 1 gün maks gidiyor normal modda ama tasarruf moda alınca 5-6 gün diyor ama denemdim hiç açıklcası

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    fiyat performans ürünü şu an 8 çekirdekli snapdragon 810 işlemciye sahip lg g flex 2 1150 tl gibi fiyatlara 16 gb bulunabiliniyor,ancak ram 16 gb rom lu versiyonda sadece 2 gb,32gb ROM'a sahip versiyonu 3 gb RAM'a sahip,1250-1300 arası 32 gb olan versiyonu bulabilirseniz kaçırmayın derim,bu arada grafik işlemcisi adreno 430 dur,ülkemizde bilinmediği ve dahası lg firmasının reklamını lansmanını doğru dürüst yapamadığı için 2600 tl fiyattan 8 ay içerisinde 1150 tl gibi fiyatlara düştü ülkemizde,inşallah 1 ay içerisinde sahip olacağım cihaz

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    [IMG][/IMG]

2 Yıldır LG-G2 kullanıyorm. Samsung,sony,htc gibi muadilleri 2500 tl lere satılırken 1250 tl ye almıştım. Ve hala sorunsuzca kullanıyorum.Şuan aynı fiyat kategorisinde telefon almaya çalışsam yerine koyacak telefon yok.
    Aldığım zaman tüm dünyada fiyatına göre en iyi performansı veren telefondu. Tek eksiği kamerası gece çekimlerinde çok kötü.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://hizliresim.co...BZ.png</a></a>

2 Yıldır LG-G2 kullanıyorm. Samsung,sony,htc gibi muadilleri 2500 tl lere satılırken 1250 tl ye almıştım. Ve hala sorunsuzca kullanıyorum.Şuan aynı fiyat kategorisinde telefon almaya çalışsam yerine koyacak telefon yok.
    Aldığım zaman tüm dünyada fiyatına göre en iyi performansı veren telefondu. Tek eksiği kamerası gece çekimlerinde çok kötü.
    benimde ilk pahalı telefonum g2ydi.ses ve batarya probleminden sonra note 4 aldım.Ama hala burnumda tüter.Şuan Lg'nin telefon piyasasında adı geçiyosa bu telefon sayesindedir.Lg'nin piyasaya tutunma sebebi oldu.G2 olmasaydı belkide nokia gibi siemens gibi sönüp gidecekti.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)