Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ben Hiç Söyleeyemedim :(((

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    10. sınıf

İngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadaşım' diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarına bakıp onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen gün sınıfta olmadığı için o günün notlarını istedi ona notları verirken bana teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama
    çok utanıyordum...

11. sınıf

Telefonum çaldı, arayan oydu ve ağlıyordu bana askın nasıl kalbini
    kırdığını anlattı, beni evine çağırdı, yalnız kalmak istemediğini söyledi, bende tabi ki gittim, koltuğa, onun yanına oturdum, güzel gözlerine bakmaya başladım ve onun benim olmasını diledim, 2 saat sonra Dren Barrymore'un bir filmi başladı ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her şey için teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Son sınıf

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanıma geldi ve "çıktığım çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi, benimde çıktığım biri yoktu ve 7. sınıfta birbirimize söz vermiştik eğer çıktığımız biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, "en iyi arkadaş" olarak. Ve partiye birlikte gittik, o aksam çok güzeldi, her şey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapısının önüne kadar bıraktım, kapının önünde ona baktım o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktı. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, bana "hayatimin
    en güzel zamanını geçirdiğini" söyledi ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çattı...

Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasını almak için sahneye çıkarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanıma geldi ve ağlayarak bana sarıldı sonra basını omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadaşımsın, teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Aradan yıllar geçti...

Bir kilisedeyim ve o kızın nikahını izliyorum... evet artık evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum" demesini, yeni hayatına girmesini izledim, başka bir adamla evli olarak. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Yeni hayatına girmeden önce yanıma geldi ve "nikahıma geldin teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama
    çok utanıyordum...

yıllar çok çabuk geçti...

Su an benim bir zamanlar en iyi arkadaşım olan kızın tabutuna bakıyorum, eşyaları toplanırken lise yıllarında yazdığı günlüğü ortaya çıktı... Hemen günlüğünü aldım ve günlükte okuduğum satırlar şöyleydi...

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasını diledim... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum... Keşke bana beni bir kez sevdiğini söyleseydi..."

bende hiç söyleyemedim lea
    kafama pisletiim ne varsa tırsacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    aaman beah.. ben gecenlerde asla soyleyemedigim birsey soyledim:D hep bogazimda dugumlenmistir:D gecenlerde soyledim, 3 tane kiz dovuyodu beni:D ohh... ama soyledim:D sonra ozur de dilemedim:D muaaaaaaaaaaaa:D

cok rahatliosun:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben söyledim

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ben öküzüm

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    güzel paylaşımdı dostum...banada kimse söylemedi...duyamadım...bazen sağır olmak isterim bu hayatta...gönlüm sağırlaşsın isterim...bazen hiçbirşeyi hissetmemek isterim...acıyı hissetmemek isterim...ateşin düştüğü yerde olmak isterim bazen...bazende kor alev olmak isterim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    çok güzel bir yazı. bende söyleyemedim. bende cesaret yok

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    heeee heee... korkmuslaar, korkmuslaar
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Paylaşım çok güzel

Ben o sözleri gerçekten "hakeden" birisine en son 12 yaşımdayken rastladım.Eh o zaman çocuk olduğumu ve "söyleyemediğimi" söylememe gerek yok herhalde. Gerçi onca yıl geçti hala çocuğum
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    sitenin platonikleri burdamı buluşuyo artık

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Death greets me warm, now I'll just say goodbye...

Hoşgeldin
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hoşbulduk canım

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    söyleyince çok şey değişiyor sanki...
    ama en nihayetinde söyleyin arkadaşlar. en kötü ihtimalle reddedilirsiniz. sizin içinizde kalacağına onun içinde kalır.
    May the Force be with McLaren Mercedes

öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler eline sağlık

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    sitenin platonikleri burdamı buluşuyo artık
    öyle bişey varsa beni yazım en başa ya harbi kafama yattı aceb platonik motorcular diye grupmu kursak valla ben söledim hemde 2 senedir söyliyemiyordum ne oldu dersiniz. ben kardeşiymişim ama işin kötü yanı çok iyi olan arkadaşlığımızda bozuldu
    Kask tak!

Motosikleti
    speederbike
    klasik laf: "ben de seni seviyorum, ama arkadaş olarak"
    senden nefret ediyorum dese daha iyi

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    klasik laf: "ben de seni seviyorum, ama arkadaş olarak"
    senden nefret ediyorum dese daha iyi

aynen öyle oldu içimi okudun yani yüzüne küfür etse daha iyi olur
    Kask tak!

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    ben bu zamana kadar okul hayatım boyunca bir çok kıza tipinden dolayı aşık oldum taki üniversiteye geldiğimde tipine değilde konuşmalarına hal ve hareketlerine aşık olduğum bir insan denk geldi onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum benim yerime başka bir erkek arkadaşım söylemiş ben den habersiz ve kız da ben sınıftan kimseyle çıkmam demiş ve bedri hoş çocuk demiş ama sadece arkadaş olarak kalabiliriz demiş ama ben yılmadım her gün üniversiteye giderken bu gün kesin söyliycem dedim ölüm yok sonunda dedim ama her görüşümde alim ayağım titredi söyleyemedim sonuç 1.5 yıl sonra üniversiteyi bıraktım ve bir bu zaman zarfında okula bir defa gittim bir defa gördüm ve merabalaşamadım bile ve hala seviyorum bu ne biçim aşktır anladım heralde biri büyü yaptı bana
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    speederbike
    bedri sen misin?
    bak artık aynı sınıfta da değilmişsiniz, git konuş.

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    evet benim ama artık söylemek için çok geç bence bu kız için her gece yalın ı dinledim gülşen i dinledim gaza geldim ama yine de okula gittiğimde elim ayağım titredi onu görünce ama o bunu hiç anlayamadı
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı
    aynen öyle oldu yüzüne küfür etse daha iyi olur
    dimi adam gibi senin gelmişini geçmişini diye...

Motosikleti
    speederbike
    yapmacık "sen benim arkadaşımsın"dan iyidir

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler