Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar hangisini alacagım konusunda kararsızım

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim yanlış yere açtıysam modlar taşısın lütfen rks titan 150 vs cbr 125r arasında kaldım hondaya çok güveniyorum ama verdigim farka değer mi merak ediyorum Rks titan 150 4.514,00 TL diyor kendi sitesinde cbrye de sahibinden.com da baktım sıfırı 6000 lira falan 2. el yine aynı fiyata ama 2. el konusunda biraz tereddütlüyüm motor aleminin çok da içinden olmadıgım için size bi sorayım dedim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa beni de aydınlatmış olurlar. Zira ben de Titan 150 ile YBR 125 arasında kalmış durumdayım.
    YBR daha ağır basıyor ama arada 1100 TL fark var iki motor arasında.
    CBF için bu fark 1300 TL civarı.
    Aradaki farklar değer mi sizce?

arkadaşlar illa ikisinden biri olsun diye tutturdugum yok ama ben biraz da görünüşe önem veren biriyim bu tip agresif tacer tasarımlı diğer önerilerinize de açığım maximum 5000 tl konu güncel

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    CBR125 sıfırı 6000TL nerede?
    Sitesinde 9600TL yazıyor ondan sordum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Alıntı mstr88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa beni de aydınlatmış olurlar. Zira ben de Titan 150 ile YBR 125 arasında kalmış durumdayım.
    YBR daha ağır basıyor ama arada 1100 TL fark var iki motor arasında.
    CBF için bu fark 1300 TL civarı.
    Aradaki farklar değer mi sizce?
    Değer.........

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Rks Titanik kullanıyorum. Gayet güzel ve kullanışlı bir motor. Bir Honda değil fakat çinlilere göre çok daha sağlam ve kaliteli. 150 cc için güçlü ve torklu bir motor. Cbr 125'i ise geçen sene 3 ay kullanabildim şişliden çalındı.
    Cbr Rks ile kıyaslanamaz. Cbr toz yutturur gider. Rks alırsan tasarruf edersin bakımları yedek parçası falan daha ucuz. Zamanla zaten yükseltirsin. Şahsi düşüncem.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    cbr 125r duz yolda rks tıtanı madara eder. 10 sanıyede 100 dıyor makıne artcı bınerse sıkıntı uzun yolda olur ama rksdede olur o sıkıntı en eaz 250cc lazım uzun yolda artcı ıcın .

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Sanırim arkadaş CBF demek istemis. Çünkü cbf'in sıfırı 5800 5900 TL gibi birseydi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)