Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üniversite Tercihlerinden Anlayanlar ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Ya bu işten anlayan varsa benimle bi iletişime geçebilir mi.Elimdeki puanlarla ne yapabilirim hiç bir fikrim yok örgün eğitim olmak şartıyla bu yıl üniversiteye başlamam gerek ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben sadece şunu tavsiye edebilirim İ, istemediğin bir bölüme girme. Eğer kendine güvenmiyorsan, çalışacağına inanmıyorsan bile puanının yettiği bölümlerden memnun değilsen bir kez daha gir sınava. Sonra çok geç oluyor
    ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sadece şunu tavsiye edebilirim İ, istemediğin bir bölüme girme. Eğer kendine güvenmiyorsan, çalışacağına inanmıyorsan bile puanının yettiği bölümlerden memnun değilsen bir kez daha gir sınava. Sonra çok geç oluyor
    4 yıldır okuldan uzak kaldım açıktan liseyi bitirdim şuanki puanı almam bile benim için bi mucize ya bu fırsatı tepmek istemiyorum 2 yıllık bile olsa başlayıp dgs ile 4 yıla tamamlamak istiyorum.İşte nasıl bi tercih yapacağım hiç bi bilgim yok mesela kimileri egeden 2 yıllık girersin diyor..Kararsızım.Seneye tekrar girsem imkanı yok bu puanları yakalayamam

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    başarı sıran nedir ? kaç puan aldın ? bölümün neydi tm mf ?
    ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başarı sıran nedir ? kaç puan aldın ? bölümün neydi tm mf ?
    özel mesaj ile gönderdim teşekkür ederim

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Sana önerim. Başkasının lafıyla iş yapma. Üniversite adının çok bir önemi yok. İyi bir okula girersen güzel ancak giremiyorsan da çok dert etme.Önemli olan mesleği ve geleceği olan bir bölüm seçmen. Bitirdiğinde o diploma süs olacak sakın güvenme üniversite okuduğuna. Her yaz en az 1 ayını bir yerde staj yapmaya ayır. Çalışmak demiyorum okuduğun veya yapmak istediğin iş ile alakalı bir çalışma olmalı para vermeseler bile çalış. Bu iş hayatı ve gerçek hayat için çok önemli kazanımlar sağlayacak sana her anlamda . Ben her yaz çalıştım okul bittiğinde arkadaşlarım iş güç ararken ben daha mezun olmadan 3 farklı işi garantiye almıştım. Hemde 2 senelik çalışanların aldığı terfi maaşı ile başlayarak.

* 2 yılda olsa kesinlikle girmeni öneririm mantıklı bir bölüm seçebiliyor isen.
    * Girdiğin bölümün düzgün bir 4 yıllık uzantısı olduğundan emin olmaya çalış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)