Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Belki komik ama mantar tabancası nerde bulunur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    victorhugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese selam. Bazınıza komik bazınıza canice gelebilir ama son zamanlarda artan köpek saldırılarından dolayı caydırıcı etki yaratmasıyla mantar tabancası kullanmaya karar verdim. Ara ara girdiğim tenha yollarda sürekli olarak önümü sürü halinde köpeklerin kapatmasından ve beni yolumdan çevirmesinden bıktım. Bazı sürüler durunca bişey yapmıyor ama bazıları duruncada havlamaya devam ediyor.
    Bu aralar biraz uzun yol yapacağım için yolda ihtiyacım olacak.

İstanbulda bu tarz hava fişek ve mantar tabancası gibi ürünlerin satıldığı yerler neresidir. ? Şu aşağıda bi link koydum onun gibi değilde daha fazla ses çıkaran siyah tipler var onlardan nerede bulabilirim ?

http://www.istanbulhavaifisek.net/istanbul-mantar-tabancasi-silahi-istanbulhavaifisek23AR11

Bu arada lütfen hemen yorumlarda sosyal mesajlar verilmeye başlanmasın motorcular iyi bilirki bazı tenha yerlerdeki köpekler hata affetmiyor animallah toplu halde saldırırlarsa son çare olarak kullanmak istiyorum bunu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    valla hocam bende 20 tl ye sıfır hem led fener hemde elektro şok çihazı var emın olun sesi bile herkesi kaçırmaya yetıyor ebadı kucuk kaşıması cok kolay ve fener görünümlü oldufgundan sorun yok en azından 2 ayaklı hayvanlardada işe yarıyor.emın olur sersemletiyor.bu tabancalar tabiri caizse tek atımılk hadı kköpekler fazla kalabalıksa : ))

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Elektroşok cihazını umarım kullanmıyorsunuzdur köpekler üstünde.
    Mantar tabancasına kimsenin bişey demeye hakkı yok hocam. Sonuçta sadece çıkardığı sesle korkutuyorsun hayvanları.
    Yalnız ters de tepebilir dikkat et. O son mantarı patlatmayacaktın deyip saldırıya geçebilirler.
    Av malzemelerinin satıldığı yerlerde veya kurusıkıcılarda rahatlıkla bulabilirsin sanırım aradığın şeyi
    k_ayhn bunu beğendi.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=mantar+tabanca&sra=hpa

çok daha ucuzları da var 10TL civarı.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Eğer sürü halindekilere denk gelirsen ve ateşlersen korkup seni tehdit olarak algılayıp daha da saldırganlaşabilirler. Çok makul görünmedi bana ama maalesef bazen kafayı yemiş köpeklere denk geliyoruz. Daha 2 gün önce bir arkadaşımızın motoruna saldırdı bir tanesi ve hayvana çarpıp düştü. Düşünce köpek kaçtı hiçbir şey olmamış gibi ama motorda ufak tefek hasarlar var.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Tabancadan ziyada ses dalgasi yayan bi urun var.tabancalar baska anlamada yorulup, yerel halkla kapisabilirsiniz.bu aletler Sizin duyamayacaginiz frekansta ses dalgasi yayar. Kopekler bundan acayip rahatsiz olur hatta yerlere yatarlar. Ama bi veterinere sordugumda uzun sure kullanmazsa hicbir sikinti olmiyacagini soyledi.boyle ani kopek saldirilari durumunda kullanmak icin bence alinabilir.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklma şu vine geldi.. Tabanca, elektro şok muhabbeti geçince..

CompanERROR bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cumartesi bir tanesi bacagima atladi son anda yirttim.. geven hafta 1200 gs li birr motorcu vefat etmis virajda kopek on tekere firlamis haberini bulamadim..

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    kurusıkı tabanca da alabilirsin bence.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Böyle yöntemlere başvuracağınıza kaliteli bir köpek çiftliğine gidip köpek beden dili hakkında bilgi alın. Benimde önüme epey köpek çıktı ama nedense elektroşok falan gibi muhabbetlere ihtiyaç duymadım. Köpekler sizin ne olduğunuzu bilemedikleri için sürü bölgesine girmenizi istemiyor ve sizi havlayarak uzaklaştırmayı deniyor. Motosiklette omuzlar dik, göğüs ve kafa yukarıda bi şekilde oturmadığınız için, yani kambur, eğik oturduğunuz için köpek beden dilinde itaat ettiğinizi belirtiyorsunuz. Köpeklerde size yaklaşıp teslim almak, koklamak, tanımak için adımlar atmaya başlıyor. Aslında siz köpek beden diline ters bir şey yapıyorsunuz. Hem teslim olmakla ilgili beden dilini kullanıyor hem de onların hepsini yıkıp geçiyorsunuz ve anlam veremiyorlar. Dediğim gibi az bilgiden dolayı yanlış yöntemlere başvuruyorsunuz. Bu söylediklerim tüm sokak köpekleri, sahipsiz köpekler için geçerli. Özel eğitim almış k8/k7/k9 eğitimlerinden birine tabii olmuş, alman standartlarında savunma eğitimi almış köpekler bu dediklerimin dışındadır. Yani lideri insan olan ve yönetilen köpeklere amatör olarak yaklaşamazsınız. Zaten bu köpekleride herhangi bir sokakta açik alanda görmezsiniz.

Köpek beden diliyle ilgili ve amatör bir şekilde köpek eğitimi veren bir kardeşiniz olarak yazıyorum. Sevgiler. (kral köpek ailesi)
    karacabeg bunu beğendi.

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Çok saldırgan görünen köpeklerin yanına yaklaşıp kontağı kapattığınızda kendini sevdirmeye bile geceğini görebilirsiniz. Şu açıdan bakın sizin evinize birisi girse siz pısırık pısırık izler misiniz? O da öyle yapmıyor.uzaklaştırmaya çalışıyor. Elektroşok falan bunlar canice yöntemler.
    Mamba09 bunu beğendi.

Mamba09 varmı güzel dogo arjantino

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı MiRiM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mamba09 varmı güzel dogo arjantino
    Legal olarak dogo argentino üretimi yasak. Ek olarak köpek üretimi yapmıyoruz. Köpek eğitimi, köpek oteli, köpek sosyalleşme merkezi ve veteriner hekim hizmeti veriyoruz. Lâkin american mastibull var, pek bulunmayan harika bir ırk. Mastiff ve bulldog'un %50 şekilde melezlenmesinden oluyor.

victorhugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili arkadaşlar bazılarımız olayın ciddiyetinin tam farkında olmayabilir ama bazı bölgelerdeki köpekler sürü mamtığı ile değilde mekanı koruma ve sahiplenme mantığı ile sizi yabancılayıp geçirmek istemeyebiliyorlar bakınız aşağıdaki videoya. Bu adamı tam parçalıyacaklardıki sahipleri geliyor.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabancadan ziyada ses dalgasi yayan bi urun var.tabancalar baska anlamada yorulup, yerel halkla kapisabilirsiniz.bu aletler Sizin duyamayacaginiz frekansta ses dalgasi yayar. Kopekler bundan acayip rahatsiz olur hatta yerlere yatarlar. Ama bi veterinere sordugumda uzun sure kullanmazsa hicbir sikinti olmiyacagini soyledi.boyle ani kopek saldirilari durumunda kullanmak icin bence alinabilir.
    O cihazı kendi köpeğinin üzerinde deneyip sonucu buraya yazan biri vardı, köpek ne yapıyor bu salak der gibi bakıyormuş sadece pek bi etkisi yok.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Tam senlik dostum=)
    [IMG][/IMG]
    sezgingulmez bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    cocukluğumda hatırladığım kadarıyla o mantar tabancaları patlayınca ucuna taktıgınız mantarı parcalıyor ve sağa sola saçıyor..hayvana zarar verebilirsiniz panikle ona doğru ateşlerseniz.

hazır konusu açılmışken farklı bişey sormak istiyorum,full kevlar pantolon giymişken köpek ısırsa kevlar kumaş delinir mi?sonuçta kurşunu bile durduran madde bu kevlar.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    http://www.n11.com/kopek-kovucu-uzun...FQcYwwodxm8Apg

bu cihazı al napıcan mantarı muntarı. yada benim taktik durdur motoru içindeki hayvanı dışarı çıkar daha bulaşmıyorlar sana

Motosikleti
    kuba cg-100
    Bizim köyün bakkalı satiyor bayramlarda

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)