Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: ufolar varmı ?yokmu?

Katılımcı sayısı
29. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ufoların var olduğuna inanıyorum

21 72.41%
  • hayır inanmıyorum

8 27.59%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

uzaylılar ufolar gerçekmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    çok fazla video ve resim var birini sundum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Senin leopar desenli Xj6f'den bile daha gerçek.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Her UFO zannedilen UFO olmayabilir ama evrende yalnız olmadığımız bir gerçek.
    BlackGhost bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her UFO zannedilen UFO olmayabilir ama evrende yalnız olmadığımız bir gerçek.
    aynen abi...ciddi anlamda evrende farklı akıllı türlerin var olduğunu ve dünyamızda çok etkin bir şekilde çalıştılarına inanıyorum.
    aslında konu çok derin,konuşmakla bitmez ama samimiyetine çok inandığım araştırmacı ilhan yilmam'ın youtube kanalını takip etmenizi tavsiye ederim.

uzaylıların var olup olmadıkları ile alakalı en ütopik düşünce,dünya genelinde egemen gizli örgüt olan illimünati tarikatının aslında "repteilan" denilen,teknoloji bakımından çok üstün ve insanlığın kadim düşmanlığını sürdüren ,daha çok kertenkele türün yürüyen cinsi ile tarif edilen yaratıkların dünya üzerinde hakimiyet kurduğudur.bu ırk insanlığı yok etmek için değil,dünyada olumsuz olabilcek her türlü argümanı kullanıp insan üzerinde oluşan negatif elektiriği yüksek tutup dünyaya yayılan bu negatif enerjiden faydalanarak kendi ihtiyaçlarını karşılamak gibi ilginç bir düşünce bulunmakdadır...

konu derin ama bana gre varlar...
    ctuna81 bunu beğendi.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen abi...ciddi anlamda evrende farklı akıllı türlerin var olduğunu ve dünyamızda çok etkin bir şekilde çalıştılarına inanıyorum.
    aslında konu çok derin,konuşmakla bitmez ama samimiyetine çok inandığım araştırmacı ilhan yilmam'ın youtube kanalını takip etmenizi tavsiye ederim.

uzaylıların var olup olmadıkları ile alakalı en ütopik düşünce,dünya genelinde egemen gizli örgüt olan illimünati tarikatının aslında "repteilan" denilen,teknoloji bakımından çok üstün ve insanlığın kadim düşmanlığını sürdüren ,daha çok kertenkele türün yürüyen cinsi ile tarif edilen yaratıkların dünya üzerinde hakimiyet kurduğudur.bu ırk insanlığı yok etmek için değil,dünyada olumsuz olabilcek her türlü argümanı kullanıp insan üzerinde oluşan negatif elektiriği yüksek tutup dünyaya yayılan bu negatif enerjiden faydalanarak kendi ihtiyaçlarını karşılamak gibi ilginç bir düşünce bulunmakdadır...

konu derin ama bana gre varlar...
    İlhan Yılmam videolarını uzun süredir takip ederim ben de

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Ufolar tüm bunları yaparken cehape - mehape neredeydi ?
    Şaka bir yana evet var olduklarına inanıyorum.

Motosikleti
    ufa olaylarında dalavere çok,youtuba'da nazilerin ufa tezgahını izleyin,adamlar yarım yüzyıl önce ne teknolojiler yapmışlar ve o teknolojileri savaş sonrası kimler çalmışda kullanmış?

şu dünya üzerinde mekanik anlamında almanları tek geçerim...arabalarda 1 numara onlar,askeri alanda en sağlam araçları almanlar üretiyor,makine sanayinde almanlar 1 numara...futbol bile artık onlardan soruluyor,lakapları bile panzer

şaka bir yana bu ufo olaylarını anlamak,gerçek yada yalan olanları yırt edebilmek için geçmişe biraz bakıp öğrenmek lazım bazı şeyleri yok gökyüzünde süzülen her noktayı ufomu uzaylımı diyip birbirimizi kandıracağız
    ctuna81 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Milyarlarca galaksinin arasında yalnız olduğumuzu düşünmek,cidden komik olurdu.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ege üniversitesi, astronomi ve uzay bilimleri son sınıf öğrencisiyim. ister inanın ister inanmayın, UFO diye, uzaylı diye bir şey yok.

ufo, tanımlanamayan uçan cisim demek ise, bunlar elbette var. uzaktan ne olduğunu anlayamadığınız bir uçurtma da siz ne olduğunu anlayana kadar ufodur. ancak, uzaylı aracı olarak düşünülen ufo diye bir şey yok.

iri gözleri ile, dünyayı işgal için ya da dostluk kurmak için gelen uzaylılar da yok. ancak evrenin bir köşesinde, asla irtibat kuramayacağımız canlılar var. belki de zeki canlılardır. ama varlar. bazılarının dünyasına milyonlarca yıl önce meteor çarptı ve öldüler.bazıları bizim şu an sahip olduğumuz teknolojiye milyonlarca yıl önce sahip oldu. bazıları milyonlarca yıl sonra yaşamaya başlayacak. bazılarında şu an dinozor benzeri yaratıklar var belki.

ama uzaylı yoktur. ufo yoktur.
    ctuna81 ve hfz61 bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UFO diye, uzaylı diye bir şey yok.

ufo, tanımlanamayan uçan cisim demek ise, bunlar elbette var. uzaktan ne olduğunu anlayamadığınız bir uçurtma da siz ne olduğunu anlayana kadar ufodur..

ama ......ufo yoktur.
    Hocam selam,
    Lutfen once bi karar verin. Var midir yok mudur ? Ufo nun acilimini google'a girmeyi basaran herkes ogrenebilir fakat sizin soylediklerinizden hic kimse birsey anlayamaz. Cunku siz de ne dediginizi sasirmis durumdasiniz. Sevgiler.

ege üniversitesi, astronomi ve uzay bilimleri son sınıf öğrencisiyim. ister inanın ister inanmayın, UFO diye, uzaylı diye bir şey yok.

ufo, tanımlanamayan uçan cisim demek ise, bunlar elbette var. uzaktan ne olduğunu anlayamadığınız bir uçurtma da siz ne olduğunu anlayana kadar ufodur. ancak, uzaylı aracı olarak düşünülen ufo diye bir şey yok.

iri gözleri ile, dünyayı işgal için ya da dostluk kurmak için gelen uzaylılar da yok. ancak evrenin bir köşesinde, asla irtibat kuramayacağımız canlılar var. belki de zeki canlılardır. ama varlar. bazılarının dünyasına milyonlarca yıl önce meteor çarptı ve öldüler.bazıları bizim şu an sahip olduğumuz teknolojiye milyonlarca yıl önce sahip oldu. bazıları milyonlarca yıl sonra yaşamaya başlayacak. bazılarında şu an dinozor benzeri yaratıklar var belki.

Vaay bir Astronom üye varimiş forumda, celestron astromaster 130eq+xcell 2.3mm+filter set+32mm+10+20mm ökülerler+2x barlow+ al çanta, ay takip motur yoğh,biraz çiziklerde var olsun, öküler dişli cnc de yenilemek gerek, ilgilenirsen pm

Zuzaylı ufo işine dönersek, "benim uzaylıyla birebir sevişen arkadaşım var"

Birkaç yorumum olacak ; bunlar yüksek teknolojik askeri oyuncaklar , yahut tam tersi dendiği gibi vrill konusu antik dönemler ötesinde kullanılmışlar, başka yorumlarda 3. boyut varlıkların istdraç halleri gibi yorumlara prim veriyorum.

Kendim astronomi ile bir dönem ilgilenip amatör gözlemler yapmışlığım var, astromaster ile Ay' gözlemlerimde oldukça süratli geçen nesneler gördüm yorum açık tabii, sanırım hızlı ve gece uçucusu kuşlardı.

Ancak sözlerine güvenilir bir ruhsal rahatsızlığı olmayan birçok kimseden görme olayları dinledim, bir olayda ise , ilçemde 15 yılkadar evvel, belkide 1000 lerce kimse görmüş tıpkı anlatımlarda olduğu gibi, güpe gündüz dağ üstünden su kaynağı gölet üstünde yaklaşık 100 metre yukarıda askıda kalıp birden ışık / lazer hızı ile tüyüvermiş.

Rahmetli dedemden bizatihi topçu tugayı askeri iken(1930'lu yıllar olsa gerek), tüm tugayın üstünde güpe gündüz yakınsak mesfade ifadeye göre enfazla 600-700 metrede duran hava aracına top ateşi açmışlar tabii, karavana ve atış sonrası birşey olmadan şimşek hızında tüymüş.

Ortak nokta araçların/görünenlerin rengi durağan iken(benim dinlediklerim) gri/gümüş parlaklığında metalik objeler olmaları , hiçbir gaz topu, göksel gezegen yıldız ile benzerliklerinin bulunmayışı , görünüp tepki sonrası ışık hızı yahut lazer gibi(hızı taılamak adına) birden düz doğrultuda seyir etmeleridir.

Hasılı kelam bende UFO meselesine en azından görsel ve bir inşaa tekniği ile yapıldıklarına inanıyorum "ama kim/kimler tarafından inşaa edilmişler" işte bütün mesele bu.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    UFOLARIN OLMADIĞINI söylemek cahilliktir.neden mi sadece basit 2 neden 1=kuranda 17 bin alemden bahsediliyor.10 tane sayarmısınız..?insan oğlunun aklı yetmez.. 2=ufo şeklindeki uçan cisimler eski mağara duvarlarındaki resimlerden tutunda nazilerin gizli uçak çizim projelerine kadar pek çok yerde görülmüştür.
    elimizdeki akıllı telfonlardan tutunda bilgsayarlara uçaklara bir bakın.insan fikri olması inanması güç. özellikle entegre ler kesinlikle insan icadı olamaz.

Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam selam,
    Lutfen once bi karar verin. Var midir yok mudur ? Ufo nun acilimini google'a girmeyi basaran herkes ogrenebilir fakat sizin soylediklerinizden hic kimse birsey anlayamaz. Cunku siz de ne dediginizi sasirmis durumdasiniz. Sevgiler.
    demek şu ki, uzayda hayat var. ama ne biz onlardan haberdar olabiliriz, ne onlar bizden haberdar olabilir. ufo gördüm diyen ya göz yanılması ile ya da başka bir açıklaması olan bir şey ile karşı karşıyadır. bu işin okulunu okuyoruz, bilim yapıyoruz, cahillik ile suçlayan ilkokul kapasitesinde tipler var. kuyruklu yıldız ile güneş arasındaki farkı bilmez, 17 bin alem der.

@carbondioxid, bence imkanın varsa o teleskobu değiştir. sana fiyat performans olarak 6 veya 8 inç dobson öneririm. model olarak xt8 klasik. yada elin yatkınsa, kendi teleskobunu da yapabilirsin dobson. bu dobson teleskoplarda, ışık kapasitesi olarak hızlı olduklarından, aşırı büyütme yapmayacaksanız, takip motoru, kundak masrafından kurtuluyorsunuz.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    http://www.ufoloji.net/ufo-forum/1397/40larda-d-en-zerinde-al-gizli-tesis-ortaya-kt

bunu bir inceleyin...

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ufo tanımlanamayan uçan objedir, uzayda yaşamakta olduğunu düşündüğümüz pıtırcıklar uzaylıdır, öyleyse ki bizde uzaylı olmakla beraber, kafanız güzel iken MT'ye girmememiz gerektiği gibi, motosiklet kullanmamalıymışız, demek ki neymiş? Allah başka dert vermesinmiş

Motosikleti
    işin biraz geyik tarafına kaçacam ama bu video gerçekten çok konuşuldu.

buda ahmet çakar yorumu

koruma gibi görünen bu kişi,söylentilere göre repteilan ırkından bir varlık ve insan formuna girerek başkan obamayı koruyor.hal ve hareketler hiç normal değil ve termal kamera görüntülerinde de insana benzer bir noktası görülmüyor.burun ve kulaklarda da olağandışı görüntüler var.
    bu çekimlerden sonra ise o vatandaşa asla rastlanılmıyor ve bilgi almak isteyenlere amerikan istihbaratındna "bizim elemanımız değil" cevabı veriliyor..

@solmyr

gerçekten yorumlarına şaşırdım,hem astronomi okuyup hemde dünyada olan olağandışı şeylerin aslında "altatmaca" olduğunu üstükapalı söylemen bilim alanında eğitim gören birisi olmandan ötürü üzücü.Bilim insalara araştırma ve sonuç çıkarma kültürüdür.bir şeyi yok derse bilim,bilim olmakdan çıkar.sizin durumunuzu bilemem ama ben sizin ege üniversitesinde astronomi okuyan bir öğrenci olsaydım kesinlikle araştırma-geliştirme noktasında bu olayların üstüne giderdim...

ben size başka bir ütaopik örnek vereyim;
    ülkemizde bulunan bazı antik silahlar ve oyma taş parçalarının dinazorlar döneminden bile eski olduğu ve bulunan bu parçaların yaklaşık 12000 derece sıcaklığa maruz kaldığı tespit edilmiş...astronomi okuyorsunuz 12000 derecelik bir etkiyi sizce ne yapmış olabilir?

okuduğum bölümü öğrenen insanların yarısının ilk sorduğu soru burçlarla ve astroloji ile ilgili olduğundan, burada da "gariban, okuduğundan haberi yok" benzeri tepkiye şaşırmıyorum. hem anket sonucundan hem de ülkemizdeki eğitimin kalitesinden fazlası beklenmez. evrim teorisinin gerçek olmadığını ölümüne savunan ezici bir çoğunluk var. evrime inanmayan adamı, ufo olmadığına ikna edemezsin tabiki.

@blackghost

böyle yorumlarıma ben de üzülüyorum. keşke bizimle iletişime geçebilen, dünyayı ziyaret edebilen uzaylı olsa, ama yok. valla yok. https://youtu.be/bl8oqlF4fPw?t=5m3s

12000 derece çok normal. lav, meteor vs. çok sebebi olabilir. ama muhtemelen yalandır. insanlrın ilgisini çekmek için uydurulmuş silahlardır. tarihleri cebren ve hile ile eski söylenmiştir. ha siz bu dediğime inanacak mısınız? elbtte hayır. :D

dünyadaki olağan dışı hemen hemen her şey aldatmacadır. evren tahmin ettiğinizden çok çok daha rutin ve sıcıkı bir yer. çok nadir olan meteor çarpmaları ve yıldız patlamaları da olmasa, çekilmez yani.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    yani diyorsunuzki ,dünya dahil herşey "bilinmeyen bir nedenden" ötürü "büyük bir tesadüf" eseri ortaya çıktı?

ilginç...

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019

hayır sen o bölümü oku
    bu konuda o seni otorite yapmaz ki
    bu her bölüm için geçerlidir.
    az daha koy ybr al

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Bob lazar diye birisi vardı onu araştırın baya bilgi öğrenirsiniz bu konular hakkında
    chcts1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)