Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Online satış siteleri hakkında.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere online satış sitelerinde ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarına yer verilmektedir.

Ben bu yorumları okumadan ürün almam.

Aldığım ürünler içinde muhakkak yorum bırakırım.

En son aldığım bir iki üründen memnun kalmadım ve olumsuz yönlerini paylaştım. Hepsiburada.com ve Teknosa.com satın alıp kullanmış olduğum ürünlerle ilgili yorumlarımı yayınlamadı.

Dolayısı ile kullanıcı yorumlarının da bir kıymeti kalmamış oldu.

Size tavsiyem alacağınız ürünü forumlardan takip edip satış sitelerindeki yorumlara aldırış etmemeniz olacaktır.

Sizinde bu şekilde tecrübeleriniz varsa burada paylaşırsanız sevinirim.

Memnun kalmadığım hatta parçalamak istediğim ürün PHILIPS 42PFK6309/12 AMBILIGHT DVB-S FHD 3D SMART LED LCD TV Teknosadan aldım.

Bu akıllı TV adamı delirtecek düzeyde yavaş. Sakın smart olduğuna aldanmayın. Kumandaya basıp 30 sn komut almasını bekliyorum. Dahili ful hd alıcısı var ama harici uydu alıcısı kullanacaksanız alınabilir. O da ayrı para tabiki. Geri vermek için de çok uğraştım. Tv servisi ve teknosa arasında mekik dokudum telefon trafiği ne yaptıysam 1 günlük tv yi almadılar. Yazılım güncellediler yinede olmadı. Sonra araştırdım forumlardan okudum bu philipsin çoğu smart tv si bu şekildeymiş Zaten bunu servis de itiraf etmişti.

Aynı özelliklerde LG aldım Çok Ama çok memnunum. Aralarında dağlar kadar fark var. LG de kanalları pc de düzenleyip attım zaten tv de çok hızlı. Philips ile kıyas kabul etmez.

Smart TV alacaklara duyrulur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

0.003 > 0.004 > 1.00 mm çaplara sahib , 32 yapraklı sentil/filler çkısını Hızzzzzzlıçal'da bulup , bir hışım cebte kalan son 40 liramı kullanıp havalesini yaptım.

2 gün sonra tefeona mesaj tedarik edilemiyormuş , olur insanlık hali deyip güzelce salvo atışlara başladım ananıı avrd.45&%67446&%%&/&&/&/+^'&%(/()/== halen arad aklıma geldikçe selamlıyorum.

Hasılı kelam , İstanbul cumhuriyetinde yaşıyor iseniz gidin elle muayene gözle muayane edip mıncıklayıp yüzyüze alın verin , ben gibi sürünmeyin , kalan parayı ne zaman havale ederler kimbilir, benzin alırdım bari
    Sinan Er bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)