Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ne hediye almam lazım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Evlenene kadar kafan rahat evlenince iş değişiyor. O hediyeler yavaş yavaş değişiyor ve en son louis Vuitton mağazasında bir çantaya 4100 lira verirken buluyorsun kendini

Tecrübe ile sabittir

Üstüne biraz daha koy ybr al diyeni vururum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 yıllık bi ilişkim var ve baştan ona söyledim 14 şubatı sevmem çok saçma bulurum hediye almam hediye istemem diye ayrıca 1.yıl vs vs dahil içimden geldiği zaman alırım dedim hediye dediğin güne sığdırılmaması gereken bişey bence ona aklıma estikçe hediye aldım ve böylesi daha iyi.14 şubatta hediye alınacağını biliyor ve bu sürpriz olmuyo ki ee noluyo tadı kaçıyo ben hiç ummadığı zamanlarda hediye aldım.Bi kaç örnek vereyim 2 sene önce dersanedeyken tenefüste tuvalete gidiyorum diye çıktım çok beğendiği şapka atkı eldiven ve çanta takımı vardı onu aldım geldim 5 dk sürdü şok oldu görünce sonuçta tuvalette sanıyodu :D Bİ kerede kolum incinmişti sargıya almıştık açılacağı zaman o açacaktı ben 1 gün öncesinden açtım gittim önce bi saat aldım sonra beraber çekildiğimiz güzel bi resim seçtim saatçileri hep dolaştım o resmi saatin içine yapsınlar diye en son yaptırabildim tabi resim saatin içine sığsın diye küçültmüşler ağzım yamulmuş :D saati taktım koluma ve tekrar kolumu sardırdım açmaya geldiğinde sargıyı açtı ve saati gördü tabi yine şoka girdi :D Bunun gibi bi çok sürprizim oldu hrpsinide açıklamayayım düşünene kadar canım çıkıyo birazda sen düşün :D

Motosikleti
    F850 Gs
    Ne hediye alacaksın yahu, alacaksan dilek balonu alacaksın, gel beraber bir dilek tutalım diyerek, yakacaksınız balonu, dilekleriniz ortak olacak, hayalleriniz, aynı balon gibi, uçup gidecekler sonra, herşeyin bir sonunun olduğuna dair,belki de balon öğretecek hayata dair..hayata dair ne varsa balondan işte,diyip gülümseyeceksin yıllardan sonra..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlenene kadar kafan rahat evlenince iş değişiyor. O hediyeler yavaş yavaş değişiyor ve en son louis Vuitton mağazasında bir çantaya 4100 lira verirken buluyorsun kendini

Tecrübe ile sabittir

Üstüne biraz daha koy ybr al diyeni vururum
    vallaha billaha yazıyodum vururum dediğini gördüm vazgeçtim ahahahaha :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    ee sen kızın yanına gideceksen en güzel hediye budur zaten güzelce vakit geçirirsiniz Biraz fazla mı fakir edebiyatı yaptım acaba ? :D
    Onur2876 bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Senin oralarda Samsunlu bi kız bul daha ucuza gelir
    Bence simdilik skype'dan devam et oteller 18 yas altını ebeveynsiz almazlar ;)

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha billaha yazýyodum vururum dediðini gördüm vazgeçtim ahahahaha :D
    Bnde bende...

O neymiş öyle , 4100 luk cantayi koluma takamam valla ben cantayi unuttuğumu dusunsenize orda burda. Hahaha üzerine koyar ekipman alirimm

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha billaha yazýyodum vururum dediðini gördüm vazgeçtim ahahahaha :D
    Alıntı ENÝGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee sen kýzýn yanýna gideceksen en güzel hediye budur zaten güzelce vakit geçirirsiniz Biraz fazla mý fakir edebiyatý yaptým acaba ? :D
    Fakir edebiyati degil bence.. Birini tanidim zamaninda.. Bana insanlar hediyeyi iki şey için alırlar ya birsey bekledikleri için karşılığında ya da özür dilemek için demisti.. Hayir demistim, hediye beklentisizdir.. Içinden gelir alirsin.. Karşılığıda yoktuur özel gunu de , hele de fiyati uygunsa dadiindan yenmez..

Sevgiline hediye alacaksan pahalı bisey almana gerek yok , 16 yasindasin.. Otellere de almazlar. Siz kamerada falan yada aileniz yardimiyla biraraya gelin,gorusun.
    telike ve ENİGMA bunu beğendiler.

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    böbrek.avi

Türkiye de yaşıyoruz çocuğum, yaşadığın ilde kız mı yok? Bu nasıl bir yokluk? Sakata gelme, samsun bir de gideceğin yer, üçüncü sayfa haberleriyle meşhurdur.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    aynen de öyle sevginin özel günü olmaz. hediyenin özel günü karşılığı beklentisi olmaz. en güzel hediye de bence karşındakinin ihtiyacı olan bişeydir.
    oluroyle bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    maalesef kadın milletinin hediye diye bir güdülenmesi var.
    benim gibi lügatlarında "odun" tabirine denk gelen kişiler için büyük sıkıntı.
    ne bileyim ufak pahasız şeyleri çok severim,
    arada olur,
    keyfin bilir.
    nasıl olsa ....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)