Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir Melek Ölürken

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    F850 Gs
    Merhaba,

Kalbimizi hayatimizin her evresinde acitacak insanlar cikacak.Biz ise içimizdeki melegi git gide öldürdügümüzu farkedecegiz günü gelecek,artik durdurulamaz bir hal almaya başlayınca bu çıkmaz, elimizde olmadan herkes gibi olmaya mi baslayacagiz.. Korkuyorum ! Paramparca degilim ama parçalanıyorum.. Pembe hayallerde,mutluluk istiyorum.. Motorun sesini bastiramayan bir müzik dinlemek istiyorum.

On yargı ile dolmusken,nasil karsimizdaki insani objektif bir şekilde tanıyabiliriz.. Etrafımiz tanidigimizi sandığımız insanlarla dolmuyor mu? Insan oldugu için saygi duyamaz miyiz en azından ??

Saygi duymak neden bu kadar zorlasti..

Motorun sesini bastiramayan bir müzik dinlemek istiyorum.. Sadece rüzgari degil, rüzgarda yagmuru istiyorum.. Saygi ile damlalar selamlarken beni, ben mutluluğa doğru sürmek istiyorum.. Aldigim nefes, verdigim her soluga şükrediyor.. Sürmek istiyorum sonsuza, durmadan..

Bir melek ölürken,damlalarla umut vermek istiyorum..insanlari tanıdıkça kötülüğü tanıyorum,yitense masumlugum oluyor.. Pembe bulutlarima firtina oluyorlar,Bulutlarim kayboluyor..

Sonsuza sürmek istiyorum... Ismimi yazmak istiyorum yollara,biraktigim teker izlerimle... Sehrin tum kapılarını kapatmak istiyorum...

Bulutlar yaratacagim gececegim her denizden, sonsuza süreceğimm kutup isiklarina, yildizlari izleyeceğim dunyada sadece bir gece benim için yanacak, sönecek ve kayacaklar .. Ben gözlerimi kapayacagim orada olduklarini bilirken

Uykuya dalacagim ve uyandığımda dünya daha iyi bir yer olacak !

Sonsuza süreceğimm..dokulecek o gece yagmur gozlerime elime yuzume...göğsüme kapayacagim yüzümü... Carpacak yuzume ruzgar,sevecegim kalbim çok soguk,ısıtıp göğsümde..

Ve sevecegim yine ..

Telif hakkı bana aittir.
    Cep telefonundan yazdigim için,t9 sıkıntıli biraz, hatalar icin kusura bakmayin.
    ogzcngdk, mahyo, SametSenel ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kaskınız çene açılır bir modelse rüzgar sesi alacaktır, ama yağmuru zannetmiyorum.
    kask içi interkom kulaklık işinizi görür, hem rüzgar sesini nispeten keser hem de müzik dinleyebilirsiniz.
    soğukla ilgili de iyi bir içlik kullanmalısınız.
    gazete kağıdı da geleneksel bir gore-tex'dir, katlayıp sırt ve göğsünüze koyabilirsiniz.
    MotorKafa, larnon, jackonbir ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gardaş bir motorcu duygusal olmamalı ayükün mü ?

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Ablamızın duygusal anına gelmiş yazmış eline sağlık millette gelip cümle cümle soğuktan nasıl korunur rüzgar sesi nasıl anlaşılır diye anlatmaya çalışmış aahhaag

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Bir zamanlar herkesin mutlu refah, bolluk ve huzur içinde yaşadığı bir memleket varmış.
    Bu memlekette bir de herkesin akıl danıştığı bilge bir kişi varmış. Bu yaşlı tecrübeli ve akıllı bilge,
    herkesin sorununa çözüm bulur anlaşmazlıkları adaletle çözermiş.
    Derken bir gün birisi dağda bayırda gezerken bir kuyu bulmuş. Bu kuyunun suyu efsunluymuş. İçen deliriyormuş.
    Adamcağız bunu bilmediği ve çok susamış olduğu için sudan kana kana içimiş ve delirmiş. Artık memleketin delisi ünvanını almış.
    Gel zaman git zaman kuyuya denk gelen ve delirenlerin sayısı artmaya başlamış.
    Rahatsız edici boyuta gelince araştırmışlar noluyo diye ve deliliğin sebebi olan kuyuyu bulmuşlar.
    Tabii ki yasaklanmış kuyudan su içmek. Ama insan oğlu yasak dinler mi delilerin sayısı artmaya devam etmiş.
    Sonunda deliler çoğunluk olup hakimiyeti de ele geçirmişler.
    Sudan içmeyen, en akıllılar kalmış ama onlar da azınlık olmanın eziyetinden kurtulmak için teker teker pes ederek sudan içimişler.
    Bir tek bilge adamımız kalmış en sonunda sudan içmeyen ve delirmeyen. Tabii ki bizim bilge adam artık memleketin delisi olmuş sonuçta.
    oluroyle bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Uzun uzun yazmışken vazgeçtim sildim.
    Yüreğine sağlık..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    şu sıralar bulunduğum duygusal duruma çok iyi uydu.

motorcu duygusal olmaz çünkü serserisiniz dimi siz. zalimsiniz firarisiniz çılgınsınız kekovaresiniz. abicim siz salak mısınız ya? kuvvetmira senin bu forumda işe yarar tek bi iş yaptığını görmedim.
    duygusal olmayın reyzik motorlara binin vın vın kızlara hava atın :D o kızlar arkanızdan sövüyo ama :D hahahahahahaha :D ne boş beleş adamlarsınız ya
    abeciMotoru, Espaniole ve oluroyle bunu beğendiler.

Motosikleti
    henüz yok
    Oluroyle....
    Darkin ve oluroyle bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    ŞU FORUMDA YÜZLERCE GEREKSİZ İNSAN VE GEREKSİZ KONU VARKEN, BU KONUYU VE YAZANI ALKIŞLIYORUM. BRO MAHALLESİNE AĞIR GELEN BİR YAZI MAALESEF..
    oluroyle bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Emeğinize sağlık, belki de çoğumuzun içinden geçenleri duygusal bir biçimde ifade etmişsiniz. Anlamayan ya da kendi yapamadığı için emeğe de saygı duymayan gereksizler her yerde olduğu gibi burada da var, oluroyle.
    oluroyle bunu beğendi.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    "Sahiden, kirli bir ırmaktır insan. Kirli bir ırmağı içine alıp da bozulmadan kalmak için, zaten bir deniz olmak gerekir." demiş Nietzche.
    oluroyle ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    F850 Gs
    Herkese tek tek tesekkürler
    Bilgisayardan girince tüm yorumlara yanıt verecegim

Kazasız belasız sürüsler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskınız çene açılır bir modelse rüzgar sesi alacaktır, ama yağmuru zannetmiyorum.
    kask içi interkom kulaklık işinizi görür, hem rüzgar sesini nispeten keser hem de müzik dinleyebilirsiniz.
    gazete kağıdı da geleneksel bir gore-tex'dir, katlayıp sırt ve göğsünüze koyabilirsiniz.
    Sn KUVVETMİRA,
    Realist yaklaşımınızdan ötürü teşekkürler

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gardaş bir motorcu duygusal olmamalı ayükün mü ?
    Sn. Proud ,
    Duysusallık insani bir özelliktir
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablamızın duygusal anına gelmiş yazmış eline sağlık millette gelip cümle cümle soğuktan nasıl korunur rüzgar sesi nasıl anlaşılır diye anlatmaya çalışmış aahhaag
    Merhaba beyendi, beyefendiliğiniz için teşekkürler
    Alıntı fisherKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zamanlar herkesin mutlu refah, bolluk ve huzur içinde yaşadığı bir memleket varmış.
    Bu memlekette bir de herkesin akıl danıştığı bilge bir kişi varmış. Bu yaşlı tecrübeli ve akıllı bilge,
    herkesin sorununa çözüm bulur anlaşmazlıkları adaletle çözermiş.
    Derken bir gün birisi dağda bayırda gezerken bir kuyu bulmuş. Bu kuyunun suyu efsunluymuş. İçen deliriyormuş.
    Adamcağız bunu bilmediği ve çok susamış olduğu için sudan kana kana içimiş ve delirmiş. Artık memleketin delisi ünvanını almış.
    Gel zaman git zaman kuyuya denk gelen ve delirenlerin sayısı artmaya başlamış.
    Rahatsız edici boyuta gelince araştırmışlar noluyo diye ve deliliğin sebebi olan kuyuyu bulmuşlar.
    Tabii ki yasaklanmış kuyudan su içmek. Ama insan oğlu yasak dinler mi delilerin sayısı artmaya devam etmiş.
    Sonunda deliler çoğunluk olup hakimiyeti de ele geçirmişler.
    Sudan içmeyen, en akıllılar kalmış ama onlar da azınlık olmanın eziyetinden kurtulmak için teker teker pes ederek sudan içimişler.
    Bir tek bilge adamımız kalmış en sonunda sudan içmeyen ve delirmeyen. Tabii ki bizim bilge adam artık memleketin delisi olmuş sonuçta.
    Sn. fisherKing,
    Hikaye için teşekkürler.
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğine sağlık..
    Merhaba yunusus ,
    Siz hep uzun uzun yazıp,vazgeçip siliyorsunuz merak ettiriyorsunuz. "Cevapla" tuşuna basın ama hep silmeden önce. Büyük ikramiye size çıkarsa ne yaparsınız gibi konuda da uzun uzun yazıp sildiniz.
    Teşekkürler
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu sıralar bulunduğum duygusal duruma çok iyi uydu.

motorcu duygusal olmaz çünkü serserisiniz dimi siz. zalimsiniz firarisiniz çılgınsınız kekovaresiniz. abicim siz salak mısınız ya? kuvvetmira senin bu forumda işe yarar tek bi iş yaptığını görmedim.
    duygusal olmayın reyzik motorlara binin vın vın kızlara hava atın :D o kızlar arkanızdan sövüyo ama :D hahahahahahaha :D ne boş beleş adamlarsınız ya
    Merhaba telike ,

tesekkürler
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oluroyle....
    alikan ,
    Yüreğine sağlık
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞU FORUMDA YÜZLERCE GEREKSİZ İNSAN VE GEREKSİZ KONU VARKEN, BU KONUYU VE YAZANI ALKIŞLIYORUM. BRO MAHALLESİNE AĞIR GELEN BİR YAZI MAALESEF..
    Merhaba clabber,
    Tesekkür ederim.
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık, belki de çoğumuzun içinden geçenleri duygusal bir biçimde ifade etmişsiniz. Anlamayan ya da kendi yapamadığı için emeğe de saygı duymayan gereksizler her yerde olduğu gibi burada da var, oluroyle.
    Merhaba hakikiteker,

Tesekkür ederim.İçimden geldi ve yazdım,yeri de konu dışı olunca uygun gördüğüm kısma konumu açtım. Goygoya alınsın diye yazmadım elbet ama insanların düşüncelerine de hakaret,saygısızlık etmedikleri müddetçe saygımız sonsuz. KUVVETMİRA Realist yaklaşmış olarak yorumluyorum
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Sahiden, kirli bir ırmaktır insan. Kirli bir ırmağı içine alıp da bozulmadan kalmak için, zaten bir deniz olmak gerekir." demiş Nietzche.
    Merhaba Darkin,
    Evet,çok sevdiğim bir sözdür.. Ne güzel demiş zamanında Nietzche .
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn KUVVETMİRA,
    Realist yaklaşımınızdan ötürü teşekkürler
    reca ederim efendim, vazifemiz
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mira ya ek yapayım (yanlış anlaşılmasın konusuna ek yapcam)

syn:oluroyle
    Sonsuza süreceğimm.. demişsiniz,motorun bakımlarını falan yaptırın,honda iyidir uzun yolda üzmez

not :yazınıza bayıldım
    dipnot :gerçekten güzel olmuş
    en dip not:valla billa on numara olmuş
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mira ya ek yapayım (yanlış anlaşılmasın konusuna ek yapcam)

syn:oluroyle
    Sonsuza süreceğimm.. demişsiniz,motorun bakımlarını falan yaptırın,honda iyidir uzun yolda üzmez

not :yazınıza bayıldım
    dipnot :gerçekten güzel olmuş
    en dip not:valla billa on numara olmuş
    anlaşıldı merkez.
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Senin yazdıklarının üstüne çok söz etmek istemiyorum. Yoksa hiç ahlağım değildir yazdıklarımı silmek. Saygılar efenim

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Doğru yazıya ne denir, güzel olmuş beğendim

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüreğinize sağlık oluroyle..
    Bos ve gereksiz yorum yazanlara dahi pozitif yaklaşımınızla onları bile şaşırttığınızı düşünüyorum..
    Bu da yazılarınıza yansıyan düşüncelerinizin,sizin için sadece yazılarda kalmadığının bir göstergesi..

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    33 yaşındayım iyi bir okur sayılırım
    kendimi bu tür duygusal yazıları okumak zorlarım ama bir türlü başaramam
    bunun bir yolu yordamı varsa bana da öğretin
    saygılar

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaleminize sağlık, yeni yazılarınızı da bekliyorum...

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğine sağlık..
    Yunus abi sen bir yazıyorsun, ben bin düşünüyorum... Yaşadıklarımızın benzerliğinden midir bilmem yazdığın her kelimede kendimden bir parça buluyorum. Benim bu forumda düşünce bakımından idolümsün bende ayrı bir yerin var..
    yunusus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)