Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Akıl verin lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

şeytan diyo kızın sevdığı cocugu getır sınıfa kızın gozu onunde cocugu bı guzel döv karizmasi yerle bir olsun ama kızı sevdiğimden yapamıyorum o kıza da yazık dıyorum ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tenefüste saçına sakız yapıştır görsün gününü pis pis kaka.
    Abi kız kapalı
    Mr.[T] bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Onur2876 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şeytan diyo kızın sevdığı cocugu getır sınıfa kızın gozu onunde cocugu bı guzel döv karizmasi yerle bir olsun ama kızı sevdiğimden yapamıyorum o kıza da yazık dıyorum ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Abi kız kapalı
    Biz boşver diyoruz sen hala peşindesin abi daha yaşın 15 aşk falan bunlar zaten 18'i geçtikten sonra zaten normal olarak başlıyor dediğimi yap bir liseliye yakışır şekilde eğlenmene bak.Bir daha gelmez böyle zamanlar.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ustune biraz daha koy ybr al derim
    Blackeagletr, sardokar, Karalı ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekipmanlara para ayır
    eğitim al
    Vitus bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bu konuya da bu cevap geldi ya ölmem herhalde artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

genco üzgünüm ama o kız seninle oynuyor. iki ihtimal var ya bunu keyif almak ve dalga geçmek için yapıyor yada senden hoşlanıyor (ki bunu sanmıyorum).
    her iki durum da da seni kurtaracak şey onunla konuşup niyetini anlamak olur. sor niye sürekli seninle takılıyor? vb. niyetini anlayınca ona göre ayarı verirsin.
    sakın duygularından filan bahsetme daha fena oynar seninle. duyguları nı da belli etme. aptal aşık olduğunu anlarsa taşşak geçer. güçlü ol serin ol.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Kardeşim sen konuyu yanlış foruma açmışşın ya.
    Neyse. bende10.sınıf öğrencisiyim ama benim yaş 17 o nasıl oluyor ?
    her neyse şimdi kız her seferinde senin yanına geliyosa vardır bi bildiği. cidden o cocugu sevseydi onun yanından ayrılmazdı. kıza açılmaktan çekinme zaten belkide kaybetmek üzeresin o yüzden açıl gitsin biz de aşık olduk ..
    Yani demem o dur ki sanıyorum ilk aşkın; benim 1 aşkım olmuştu ondan sonra hiç olmadı hep şıpsevdi oluyon kim yüzüne gülse hoşlanıyon ama bir özelliğin oluyor.. Bir kızın eğer gözüne bakarsam kız ne yapacağını şaşırıyor. belkide doğuştan gelen bir yetenekdir. ha bu çocuk playboy falan demeyin hiç sevgilim olmadı ..

yani kıza açıl o çocukda sendeki sıcaklığı bulamamış demektir , sinemaya götür yemeğe götür, yani o kadar yazılacak var ki elim ayağım titredi birden yazamıyom. mesela ben şu anda istesem bi sevgili yapar ondan hoşlanırım am sevdiğin birisi olduğu zaman bu mümkün olmayabiliyo.
    sana kardeşim gibi yazdım

SON SÖZÜM Kİ YA GİT AÇIL YADA S*KTİR ET

kardeşim ben sana hikayemi anlatıyım kızı 2.sınıfta bi sevdim abi 6 da yüz verdi 7'de bi çocuk yüzünden terk ettii. ben bi hırs bi hırs bu duruma geldim. şimdi sokağa silahsız çıkmıyom hrısımdam her şeye çok çabuk sinirleniyon. LAN bi insan ilk silahını 8.sınıf da alır mı .. şimdi geçmişe bakıyorum da çidden safmışım. hala etkisinden kurtulmaya çalışıyorum vay anasıını bee. hala o kızı gördüğümde (çok nadiren) yine elim ayağım birbirine giriyo. ha kurtulmanın bi kaç yolu yok mu var!.

Hobi yapacaksın mesela benimki pilgisayar hobimdir. atıcılık (yeni nesil ismi) hobimdir. Zaten motorun hastasıyız ..

o yüzden dediğimi yap olmazsa hiç takma sigaraya falan da takılma aklına gelince bi dışarı çoık gez bisikletin varsa sür çok eğlenceli oluyo (tabi arabadan hızlıysan )

yani takma kafana hayat kısa güzel yaşa

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Kıza açıl aklında kalmasın yok derse boşver kız çok unutursun zamanla yoksa bu gidişle yunusus olursun kafayı cizersin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bunu deneyebilirsin

bassturbin bunu beğendi.

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Affına sığınarak,
    http://pbs.twimg.com/media/BEn0rCcCYAAlRwx.jpg

Şaka bir yana bu yaşlarda duygular yanıltıcı olabilir.Ben hislerimi anlamak için şiir yazarım eğer birşey yazamamışsam abazalıktır eğer döktürmüşsem bunu kıza bir şekilde gösteririm ve kızın cevabı "tamam" olur genellikle benim hoşlandığım kızlar ki kızlar diyorum seninde hayatında 1 tane olmayacaktır, şiire , komikliğe edebiyata bakmazlar P*çliğe bakarlar nerde onu mal gibi kullanacak ona giderler. Bende derim edebiyat sevginiz batsın.Yazdıklarımı biri bana yazsa kocaya kacarım m*k

Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen konuyu yanlış foruma açmışşın ya.
    Neyse. bende10.sınıf öğrencisiyim ama benim yaş 17 o nasıl oluyor ?
    her neyse şimdi kız her seferinde senin yanına geliyosa vardır bi bildiği. cidden o cocugu sevseydi onun yanından ayrılmazdı. kıza açılmaktan çekinme zaten belkide kaybetmek üzeresin o yüzden açıl gitsin biz de aşık olduk ..
    Yani demem o dur ki sanıyorum ilk aşkın; benim 1 aşkım olmuştu ondan sonra hiç olmadı hep şıpsevdi oluyon kim yüzüne gülse hoşlanıyon ama bir özelliğin oluyor.. Bir kızın eğer gözüne bakarsam kız ne yapacağını şaşırıyor. belkide doğuştan gelen bir yetenekdir. ha bu çocuk playboy falan demeyin hiç sevgilim olmadı ..

yani kıza açıl o çocukda sendeki sıcaklığı bulamamış demektir , sinemaya götür yemeğe götür, yani o kadar yazılacak var ki elim ayağım titredi birden yazamıyom. mesela ben şu anda istesem bi sevgili yapar ondan hoşlanırım am sevdiğin birisi olduğu zaman bu mümkün olmayabiliyo.
    sana kardeşim gibi yazdım

SON SÖZÜM Kİ YA GİT AÇIL YADA S*KTİR ET

kardeşim ben sana hikayemi anlatıyım kızı 2.sınıfta bi sevdim abi 6 da yüz verdi 7'de bi çocuk yüzünden terk ettii. ben bi hırs bi hırs bu duruma geldim. şimdi sokağa silahsız çıkmıyom hrısımdam her şeye çok çabuk sinirleniyon. LAN bi insan ilk silahını 8.sınıf da alır mı .. şimdi geçmişe bakıyorum da çidden safmışım. hala etkisinden kurtulmaya çalışıyorum vay anasıını bee. hala o kızı gördüğümde (çok nadiren) yine elim ayağım birbirine giriyo. ha kurtulmanın bi kaç yolu yok mu var!.

Hobi yapacaksın mesela benimki pilgisayar hobimdir. atıcılık (yeni nesil ismi) hobimdir. Zaten motorun hastasıyız ..

o yüzden dediğimi yap olmazsa hiç takma sigaraya falan da takılma aklına gelince bi dışarı çoık gez bisikletin varsa sür çok eğlenceli oluyo (tabi arabadan hızlıysan )

yani takma kafana hayat kısa güzel yaşa
    abi kız cocugu sevıyoya sımdı, ama cocugun bu durumdan haberı yok kızda cocugu uzaktan sevıyo bende kıza yakın oldugum ıcın bana anlatıyo heralde benı kardesı gıbı goruyo.Ben ilk defa bırısıne asık oldum kız benı reddederse eger ben bu kızın yuzune omur boyu bakamam utancımdan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı Scarty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Affına sığınarak,
    http://pbs.twimg.com/media/BEn0rCcCYAAlRwx.jpg

Şaka bir yana bu yaşlarda duygular yanıltıcı olabilir.Ben hislerimi anlamak için şiir yazarım eğer birşey yazamamışsam abazalıktır eğer döktürmüşsem bunu kıza bir şekilde gösteririm ve kızın cevabı "tamam" olur genellikle benim hoşlandığım kızlar ki kızlar diyorum seninde hayatında 1 tane olmayacaktır, şiire , komikliğe edebiyata bakmazlar P*çliğe bakarlar nerde onu mal gibi kullanacak ona giderler. Bende derim edebiyat sevginiz batsın.Yazdıklarımı biri bana yazsa kocaya kacarım m*k
    Abi su ana kadar bı cok kıza kotu gozle bakmısımdır allah affetsın,ama bu kıza degıl kotu gozle bakmak gozlerıne bıle bakamıyorum.yanına erkek geldıgı zaman kıskanıyorum hemen kaldırıyorum cocukları yanından.bide hiç şiir yazmayı denemedım odunum biraz.ne zaman şiir yazmaya kalksam aklıma bi p*ç lik gelıyo kolay kolay ask sozlerı soyleyemem yuzune karsı dilim tutulur.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Kardesim bende 17 yasindayim aman deyim uzak dur eger ilerde sevgiki filan olursan karisma ve ustunr gitme fazla havaya mi giriyolar ne durmadan bi trip icindeler gidip bana karismaya kalkiyolar uzulmeye filan hic gerek yok

cftc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha YBR 125 - 2007 Honda CBR 125R
    Doğru kızı bulmak temiz cbr600f bulmaktan daha zordur nokta net.
    Şaka biryana sen kız işlerini şimdilik rafa kaldır çünkü üzülmek ve acı çekmek için daha çok erken.
    İşin mühim kısmı derslerine odaklan, unutma seni lise kaşarları değil iyi bir eğitim ve iyi bir kariyer kurtarır.
    Saygılar.
    Karalı bunu beğendi.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Yazının sadece 1 2 satırını okudum.

Hiç bir kıza değmiyor ben bunu öğrendim. Yaş 35 . net

Hatun dediğin çiçek gibi olacak, alıp koklayacaksın yakana takıp gezeceksin, solunca çiçekçiden bir tane daha alırsın olur biter.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Okul bitene kadar böyle devam eder
    bassturbin bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Sakın bir aptallık edipte kıza açılma sonra çok pişman olursun, okul bitene kadar sabret sonrası kolay

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    okulun bitmesine 2 sene var :D olum yanına biri oturunca kaldırıyom, gidiyim öteki sınıftaki çocuğu gözünün önünde döviyim falan bu ne lan böyle? ağa mısınız paşa mısınız artis misiniz lan siz? ne hakkın var lan senin böyle terbiyesizlikler yapmaya? kim olduğunu sanıyosun sen? anten! senin yaptığın öküzlükten başka bişey değil bu kafayla bırak o kızı hiçbi kızla takılamazsın abaza semt çocuğu olur çıkarsın. tesbih de al eline sallaya sallaya dolan. onu döviyim bunu yanından kaldıriyim falan. havalara bak havalara.
    Darkin bunu beğendi.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okulun bitmesine 2 sene var :D olum yanına biri oturunca kaldırıyom, gidiyim öteki sınıftaki çocuğu gözünün önünde döviyim falan bu ne lan böyle? ağa mısınız paşa mısınız artis misiniz lan siz? ne hakkın var lan senin böyle terbiyesizlikler yapmaya? kim olduğunu sanıyosun sen? anten! senin yaptığın öküzlükten başka bişey değil bu kafayla bırak o kızı hiçbi kızla takılamazsın abaza semt çocuğu olur çıkarsın. tesbih de al eline sallaya sallaya dolan. onu döviyim bunu yanından kaldıriyim falan. havalara bak havalara.
    Abi cok sert cıkmissin yaa. Neye sinirlendin boyle sen.

Kardeşim git cocuga da soyle seviyom diye kiza da soyle.3 secenek var ya kiz ozellikle yuz veriyodur, ya seni kullaniyodur,ya da yuz verdiginden haberi yoktur.

Ne geldiyse basima bu isten geldi. Demekki bana ozel degilmis..

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi cok sert cıkmissin yaa. Neye sinirlendin boyle sen.

Kardeşim git cocuga da soyle seviyom diye kiza da soyle.3 secenek var ya kiz ozellikle yuz veriyodur, ya seni kullaniyodur,ya da yuz verdiginden haberi yoktur.

Ne geldiyse basima bu isten geldi. Demekki bana ozel degilmis..
    hocam okudum okudum da böyle döviyim yanına kimseyi oturtmuşum asarım keserim olaylarına oldum olası ayarım. parladım bi anda işte. kim kimi asıp kesiyo ya?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Odunlukla alakası yok fikrimce , kıskanma hep olur birazcık hoşlabdığını herşeyden kıskanabilirsin önemli olan duyguların onları ona söyle okut demiyorum yaz bakalım duygularında ele gelir birşey var mı.

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben kabadayı bırısı deılım kaldırıyorum dedııgımde kalk lan demıyorum tabıkıde kardesım bı gelırmısın felan dıyorum oyle yanı.o cocuguda gercekten doverım ama cunku cok yılısık bı cocuk yuzsuzun biri hakedıyo ama

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)