Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Akıl verin lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kız seni normal arkadaş olarak seviyordur vede ondan yakın davranıyordur,sende tipik erkek hislerine kapılıp aha beni seviyor diye düşündün,ama kıza iki laf etmedin,onunda gidip başkasıyla beraber olması normal.içinde ne varsa git konuş sonra sen pişman olursun ve üzülürsün,aslında üzülmene gerek yok,yaşın çok genç belkide hayatında birçok kız olacak...
    Furkan Tarık bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kız seni normal arkadaş olarak seviyordur vede ondan yakın davranıyordur,sende tipik erkek hislerine kapılıp aha beni seviyor diye düşündün,ama kıza iki laf etmedin,onunda gidip başkasıyla beraber olması normal.içinde ne varsa git konuş sonra sen pişman olursun ve üzülürsün,aslında üzülmene gerek yok,yaşın çok genç belkide hayatında birçok kız olacak...
    abi ben çok muhafazakar biriyim kolay kolay bırıne asık olamam dusun yanı bu kıza bıle asık olmam 1,5 sene surmus. hayatımda tanıdıgım en iyi kızlardan biri, güzel,namuslu. hayatımda baska kız olsun ıstemıyorum.Sınıfta bı kız arkadasım var kac tane sevgılın oldu dıyorum aklıma gelen 20 tane dıyo.ben boyle bi hayat ıstemıyorum.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Kardeşim daha üniversite var lise bitçek sen boşver açıl olmasssa s*tir et yaa. daha görülecek şeyler var anladın ya

abilerim olaylarda bi gelişme oldu içimi size dokup rahatlıım .bundan 4 veya 5 gun once twitterde bi kızla tanıstım ismini yine vermıcem cok ıyı guzel bı kız.Ama ben bu kızla sevdıgım kızı unutmak ıcın konusmaya basladım.İlkten normal konusuyoduk,ondan sonra kız soylemesı ayıp yavsamaya basladı kız benı gercekten sevıyodu ama ondan sonra bendede bi hoslantı oldu tabı. durum boyle olunca kız benım onu sevdıgımı,bende onun benı sevdıgını bılıyodum.bugun kıza acıldım cıkma teklıf ettım oda kabul ettı tabi bu arada kız ıstanbulda oturmuyo .Dün sans eseri bi avm de sınıf arkadaslarımla karsılastım içince sevdıgım kızda vardı. bu kız dedi işte bana alısverıse gelirmisin bizle dedi bende kabul ettim..3 saat boyunca magaza magaza gezdık kızla yemek felan yedik ,durum boyle olunca ben bu kızı neredeyse unuttum derken askım birden alevlenmeye basladı.Yani Kalbim Sevdiğim kızda,Aklım çıktığım kızda.Nabıcam bılmıyom off offf

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Twitter face olmadan önce neler yapıyormuşuz biz. Hey gidi hey

sen üniversitede çok kafanı taşlara vurursun. İki gülümseyen kız sanıyorsun ki seni seviyor

silkelen kendine gel. Lisedesin. Gez dolaş vur kaç.

okurken çok güldüm. Metrobuste eğlence kaynağı oldu. Saolasın

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Lol merak etme 5-7 kız sonra , hele bir iki aldatılırsan duygu namına hiçbirşey kalmıyor , gittikçe taş gibi oluyorsun ağlamıyorsun , acı hissetmiyorsun. Kafanı takma zaman herşeyin ilacı, derslerini çalış bir iki hobi edin spor yap genç adamsın.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)