Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

maksat muhabbet...

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba dostlar nasilsiniz uzun zamandir siteye biseyler yazmiyirum beni bazi arkadaslar belki tanir ostenbul sariyerden mehmet suan ankarada askerlik yapiyorum safak 138 yer olarak soylemicem cunki arkadasin bori foursqare da burayi etiketlemis genelkurmaydan ihbar geldi arama yapildi motorsuzluk canima tak etti artik gidince heen ucuzda olsa biseyler almaya bakicam oyle bi muhabbet olsun diye yazdim herkese iyi surusler tekeriniz duz bassin gozunuz yolda kulaginiz egzozda olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kasım celbine askere gidecek biri olarak askerlikle ilgili bişeyler anlatmanı beklerim acemi birliği nasıl geçiyor? genel olarak günler nasıl geçiyor neler yapıyorsunuz :D

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Merhaba allaha şükür biz iyiyiz siz nasılsınız şimdiden hayırlı teskereler

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    oncelille sagolun askerlik eglenceli bise gttigin yere gore degisir nasil oldugu ben acemlogi sadece kantinde gorevi olarak yaptim usta birliginide makam soforuyum o yuzden bana gore rahat ama arkadasim zirhlibirliklerde yat saatinde yatmak kalk saatinde kalkmak zprunda mesela. devrecilik siracilik kotu olay en cok kavga onlardan cikar acemilikte onbasi cavus a komutanim dersin suan benm oldugum yerde albaylarla sakalasiyoruz o kivamda . insallah sanli bir askerlik yaparsin sikacak dert etcek bise yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)