Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

serserilere göz dağı vermek hakk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    lucifer1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bugün sahilde kendi grubumuzla otururken yanımıza bir serseri oturdu ve bu kişi 1 saat önce arkadaşımada sarkıntılık etmiş (neyse burasını geçelim) şarkı gitar derken 15dk sonra biz 3 kişi ve bu serseri kaldık çocuk bize aynen şöyle dedi ''ortam içinde kulaktan kulağa konusuyorsunuz ne ayak şuan gülüyorum ama sinirden'' orada onun ağzını burnunu kırmak öldürene kadar dövmek geldi içimden yanımdada dediğim gibi 2 arkadasım var ben ve onlardan birine söylüyor bunları (yanımda muşta taşıyordum kavga etmek gibi bi amaç için değil çok olay oluyor 2-3 kişi tarafından kıstırılırsam diye normalde boks ile uğraşıyorum önlem olarak yani) sonra biz bu olayı sorun çıkarmadan kapattık hala elim titriyor pişman oldum belkide orada ağzına vurmadığıma neyse uzun lafım kısası pek korkutucu görünmeyen biriyim ve kavga etmek istemiyorum böyle değmeyecek kişiler ile bana onlara gözdağı vermek ve sadece bakarak korkutmak için ne tavsiye verebilirsiniz ? (korkutucu görünmek diyebiliriz kısaca insanlar masum bir sıfatım olduğunu söyler hep)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dövsen bir dert dövmesen bir dert iki ucu b*klu değnek misali
    şöyle uyarsan hemen kavga çıkarır göz dağı vereyim dersin sen kimsin lan der adı üstünde serseri imzayı da paylaşayım bunu kafana not et bir şey yaparken ona göre karar ver

abi adamlar kolay lokma görüyor 3 kişiyiz birde tek başına hepimizi dövücek sanki yediremiyorum kendime böyle bırakınca içimde bi pişmanlık oluyor hani sırf böyle sert görünmüyoruz diye sataşmaya çalışıyorlar çok sıkıntılı bişey bu

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Böyle duracaktın :

Şaka bir yana kibarca s.tiredeceksin, baktın gitmiyor sen yer değiştir gerekirse, peşinizden mi geldi, artık o zaman yapacak tek bir şey kalır geriye

yaş kaç bu arada?

yaş 17 abi yani 18e giricem

boşver kardeşim kafana takmaya değmez.. Özellikle dövüş sporu/sanatı ile uğraşan kişilerin bu konularda diğer insanlara göre dikkatli olması gerekiyor. Bir anlık göz dönmesi çok ciddi sorunlar yaratabilir. Bırak o kendi egosunu tatmin etsin, ve onun için böyle bir yola başvuruyor. Çnkü o bir zavallı. Senin yaptığın sonuna kadar doğru. Kavga en son çare olmalı, ama o son noktaya kadar sakin kalabilmektir önemli/erdemli olan ;)

abi doğru diyorsun haklısın :D ama işte insan yediremiyo belli süre sonra kendine hernekadar denesede gelip hep seni buluyorlar

Haklısın, sen ne kadar kaçarsan/alttan alırsan onlar seni daha çok buluyo, daha çok zorluyo. Sabrını kaybetme sakın. Dövüş sanatlarının en büyük kuralı sabırdır. Kendini bir sınavdan geçiyormuş gibi düşün ve sakin ol.

O duyguyu çok iyi biliyorum, ah be keşke diyosun içten içe. Bunu düşünürken bir de şöyle düşün, kavga etseydin onla ve bir anlık sinirle hayati bir yerine vursaydın. Daha 18 yaşındasın. Bir serseri için kendi hayatını karartmaya değer mi? Asla

haklısın abi artık dediğin gibi yapıcam ağırlığımı koyup baktık kavga çıkartıcak o zamanda hayati olmayan yerden hallederiz :D kendi düşen ağlamaz sonuçta

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    önce sözlü uyarı,ondan sonra verecen zopayı,çünkü bundan anlar böyleleri...

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    eğer 3 kişiye karşı dikleniyorsa üstünde muhtemelen kesici alet olabilir belkide keşin tekidir arkadaşlarınla daha uygun yerlerde muhabbet sohbet edersen iyi olur bu dünyanın serserisi bitmez yakınlarda polis görürseniz polise ihbar edebilirsiniz güvenlik kemeri takabilirsin ama nekadar etkili olur bilemem birde ucuz telsizlerden oturduğun yere koyabilirsin veyahut telefonun androidse polis telsiz anonsu gibi programları yükleyip açabilirsin seni sivil polis zanneder saçıda 3 numaraya vurursan daha agresif görünürsün

Lens kullan;
    Levsy ve Sadık1453 bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Serseri diyorsun adı üstünde it gibi çoğalır bir anda dikkatli ol iş o noktaya geirse adamı yamult sonrada uzaklaş hızlı adımlarla tecrübe konuşuyor

önerileriniz için teşekkürler deneyip görücez işe yarıyacak mı lens işinide düşünücek güzel bi fikir gibi geldi bana

Şafak Tan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    12 Sene önceydi sanırım. 20 Liyaşlardayım.eskişehire toplantı için gitmiştim.
    kardeşimde orda öğrenci. Akşam dolaşmaya çıktık. Cadde biraz tenhaydı. Bir grup serseri peşimize takıldı.
    Yaşları 12 18 arası 8 fırlama. Arkadan laf atıyorlar pek sallamadık. en son biri tekme salladı.ceketimi sıyırdı.
    Bundan sonra nemi oldu? tahmin edin..seçenekler;
    1) 21 Ve 26 yaşında iki gen kardeş serseri kucumser ve dalar.ya döver,ya bıçaklanır.
    2) Korkar kaçarlar,serseriler civciv gormus tilki gibi bunları kovalar elbet kıstırır bir yerde soyarlar..
    3) Serseriyi ADAM YERİNE koyar, insanca ama soğukkanlılıkla tereddütsüz konuşur.tehdit etmez ama işin varacağı sonuçları yorumsuz iletir. Serseriler biraz tereddüt eder sonra özür diler dağılırlar...

Heyecanını anlıyorum. Kanın kaynıyor. İçinden bir ses BOKS EĞİTİMİ TAM ŞİMDİKİ DURUM İÇİN HADİ DAL! diyor. Elin cebindeki muştada. cebinin içinde çoktan eline geçmiş bile soğuk metal. Sanki hadi diyor, dağıt suratını,görsün gününü...
    Sağduyunu dinliyor yürüyüp gidiyorsun. İçin içini yiyor... bir dahakine belkide sağduyunu dinlemeyip dalcaksın.artık ne çıkarsa baHtına...
    3. Seçenekten yurumek için ihtiyacın olan kufur içermeyen ve tehditkar olmayan 2 cümle. Sağlam bir duruş ve en önemlisi karşındakini adam yerine koymak. Sırf aşağılandıkları ve adam yerine konmadıkları için bu sataşmaları... doğru teşhis,doğru ilaç....
    Sadık1453 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Biraz sopa yemen yada askere gitmen lazım. Ardından aklın başına gelir. Bu yaşlarda normaldir.

Kardeşim benim bir arkadasim var, çocukla ne zaman bireyler yapalim desek birini dovuyor. Ne bakion dio dovuo, yürürken birinin omuzu carpio yumruğu cakio. Birinin gözüne parmak girdi en son, %70 görme kaybi yasadi, basinda 10 tane mahkemesi var, ama hicbisey olmuyor yani ben soyliyim. Trafikte özellikle buna makas atanlarin önune kirip arabadan inip saldiriyordu, sadece bir kere arabasına odunla daldilarm onun disinda hukuki olarak bisey gelmedi basina. Hatta polis geldi bir kere "vuracaksin Aferin" dedi. Gerisini sen düşün. Oldurmedigin surece sknti yok zaten ülkenin hali belli

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı lucifer1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi doğru diyorsun haklısın :D ama işte insan yediremiyo belli süre sonra kendine hernekadar denesede gelip hep seni buluyorlar
    Se boksorsun, motorcusun sporcusun Takma. Senin yapabildiklerinin kacta kacini yapabilir, asla senin sahip olduğun arkadaş ortaminada sahip olamayacak. Senin dusuncek başka seylerin olmali. Kafamda zaten bilmelisin mustayla bir kere vursan ambulans kaldirirdi onu anca. Muşta deyip geçme gozumun önünde 3 kişiyi birer kere vurarak yere yigdi birisi. Kimse inanamamisti

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğitim arkadaş eğitim, aileden gelir ırkdan gelir kanda varsa katranı kaynatsan olurmu şeker cinsine tükürdüğüm cinsine çeker yani.

Misal o kekonun eline verdin gönderdin diyelim o keko yanında 50 tam teçhizatlı döner bıcağından pompalısına kadar ailenle oturduğun evin kapısına dayandı .

Ne yapılır bu durumda mesela alo polis ? memur bey amca 50 kırmançi var .ına koduklarımının dilinden anlamıyorum gel al bunları desen ne olucak ?

Ölen olucek, olay biticek, polıs gelıcek. Türkiye'de böyle.

Yada tüfeğinmidir tabancanmıdır keleşinmidir akrepinmidir mezhebine göre bildiğin çatışma çıkarıcan.

Olay büyüyecekde büyüyecek kan davası artı adam vurmadan 10 yıl 20 yıl neyse hayat kararıcak .

1 tane oksijen israfı peceten doğma yuzunden basa acılan ıslere bak yani .
    bur4q330 ve restherock bunu beğendiler.

bur4q330 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Böylelerinden ben nefret ediyorum hepmi bulurlar arkadaş, yolun ortasına koyup ellerini bağlayıp arabayla 500 km hızla çarpmak istiyorum ama ölmücekler dahada işkence edeceksin, ama herkes kendine yakışanı yapar diyoruz boşver aldırma bırak sabrını zorlasınlar ağır taş yerinden oynamazmış elbet birgün derslerini alırlar..

hepiniz haklısınız bosverdim bende sinirim geçince kendime geldim o pişmanlıkta geçti iyiki yapmamışım dedim hatta bugünde gördük geçtik gittik yanından bişey olmadı birde verdiğiniz cevaplar için çok teşekkürler insan anlatıp tavsiye istemeden bazen nefretinden kurtulamıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)