Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

chrome ram kullanımı anlayan bakabilirmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Ram 8 gb kafam rahat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    adres çubuğuna chrome://plugins/yazarak eklentilere giriş yap
    sağ köşede ayrıntılar butonuna tıkla
    Adobe Flash Player başlığı altındaki sonu pepflashplayer.dll biten eklentiyi devre dışı bırak.
    onun dışında gereksiz gördüğün tüm eklentileri kapatabilirsin.Facebook Video Calling veya google update gibi
    en sonunda da chrome'a bu eklentiyi kurarsan bilgisiyarın biraz daha rahatlar..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    virussuz bilgisayar ne yazık ki yok bir ara benim mausa karışıyordu biri

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sisteminize bir kere virüs bulaştı ise hangi programla temizleseniz temizleyin o sistem malesef tekrar adam olmuyor en sonunda bir yerden patlak verip kaçınılmaz son format istiyor aslında kullanmasını bilene essential bile yeterli zaten virüsler genelde bilgisayara indirilen kaçak yada beleş programlara birlikte geliyor

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ram 8 gb kafam rahat

battlefield 4 oyna onu sömürüyor merak etmeyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adres çubuğuna chrome://plugins/yazarak eklentilere giriş yap
    sağ köşede ayrıntılar butonuna tıkla
    Adobe Flash Player başlığı altındaki sonu pepflashplayer.dll biten eklentiyi devre dışı bırak.
    onun dışında gereksiz gördüğün tüm eklentileri kapatabilirsin.Facebook Video Calling veya google update gibi
    en sonunda da chrome'a bu eklentiyi kurarsan bilgisiyarın biraz daha rahatlar..
    o flash player eklentisini devre dışı bıraktım googe updateyide dediğiniz programı indirip kurucam birazdan teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virussuz bilgisayar ne yazık ki yok bir ara benim mausa karışıyordu biri
    o daha berbatmış :D bnm mouseyi işleten yok şuanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sisteminize bir kere virüs bulaştı ise hangi programla temizleseniz temizleyin o sistem malesef tekrar adam olmuyor en sonunda bir yerden patlak verip kaçınılmaz son format istiyor aslında kullanmasını bilene essential bile yeterli zaten virüsler genelde bilgisayara indirilen kaçak yada beleş programlara birlikte geliyor
    haklısınızda daha 20-25 gün içinde formattan çıktı pc tekrar atarsam onca oyun filan paket olucak programlara aldık geçen gün bi program yüklerken hızlı hızlı ileri derken tikleri görmemişim portal sepeti diye bir eklenti kurdu google chrome explorer a flian yüklemelerini kaldırdım halen portal sepetiy di kısayoldaki uzantıyı kaldırdım portal sepeti ile ilgili gene ordaydı google chromedeki ayarlardan düzelteyim dedim yönetici izni gibi bşi saçmaladı yönetici olarak çalıştır dedim olmadı google chrome u silip yükledim gene aynı inter explorer u da ele geçerdi sistemi geri yükledim bu kadar saçma bir program olamaz porta sepetiymiş
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)