Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İş Buldum Ama....

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Merhabalar arkadaşlar,
    40 günden beri iş aramaktayım. Çeşitli yerlere başvurdum; fakat bir kaçından geri dönüş aldım. Son 3 haftadır da mülakatlarına gidiyorum.
    Bugün bir tanesi açıklandı ve teklif yapıldı. Motosiklet dış ticareti ile alakalı bir firmadan teklif aldım.

Durum şöyle ki, 1750 net artı 250 ticket şeklinde. İş istanbulda ve ev kiralamak gerekecek. Ayrıca sigorta net üzerinden yatacak.

Olumlu olacağını düşündüğüm diğer iş ise bir mağazada yöneticilik pozisyonu. Yılın son gününde mülakatına girerek olumlu olup olmadığına bakıcam eğer ki ilk işi kabul etmezsem. İkinci işin imkanları daha iyi gibi.

Siz olsanız eldeki buldur mu derdiniz yoksa pirince gider miydiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Hangisinin gelecegi iyi ise ona yonelmeni tavsiye ederim.. 8 sene once santiye sefligini birakip hic bilmedigim bir alana yoneldim 4de 1 ucrete cunku gelecegi olan bir is oldugunu gordum ucret dusuklugu ve cirak muameleleri gibi sikintilarla bogustum ve suan bosta kalma gibi bir sikintim yok yaptigim isle alakali nereye basvursam kabul edilirim cok sukur. Bu yuzden maasa degil o isin gelecegine odaklanmalisin

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Aslında hepsi boş..Sadece hangi işte mutlusun o önemli işin geleceğinden maaşından ziyade sabah kalktığında severek yapabileceğin bir işin

olmalı..2006 yılından bu yana 9 iş değiştirdim şu an 10. işimdeyim galiba mutluluğu yakaladım
    MetinK., cece89, cool113 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Insanlar cok kazandiklari surece mutlu olabiliyorlar yada en azindan katlanabiliyorlar bu bir zorluk olarak gelmiyor karsiligini fazlasiyla aldiginda.. bu yuzden gorusumde israrciyim

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar,
    40 günden beri iş aramaktayım. Çeşitli yerlere başvurdum; fakat bir kaçından geri dönüş aldım. Son 3 haftadır da mülakatlarına gidiyorum.
    Bugün bir tanesi açıklandı ve teklif yapıldı. Motosiklet dış ticareti ile alakalı bir firmadan teklif aldım.

Durum şöyle ki, 1750 net artı 250 ticket şeklinde. İş istanbulda ve ev kiralamak gerekecek. Ayrıca sigorta net üzerinden yatacak.

Olumlu olacağını düşündüğüm diğer iş ise bir mağazada yöneticilik pozisyonu. Yılın son gününde mülakatına girerek olumlu olup olmadığına bakıcam eğer ki ilk işi kabul etmezsem. İkinci işin imkanları daha iyi gibi.

Siz olsanız eldeki buldur mu derdiniz yoksa pirince gider miydiniz ?
    dalga mı geçiyosun sen ben devlet memuruyum ve maaşım 1400 tl
    fearlesboyy bunu beğendi.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    İstanbul da ki ev kiralarını, ulaşım süresi ve ücretlerini iyi hesapla cazip geliyorsa İSTANBUL derim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Sartlar bence guzel eger bu ise baslamazsan diger is olmazsa ne yaopacaksin

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    İşler olmazsa iş aramaya devam. İki işin de geleceği var. Fakat ikinci işin sigortası brutten yatacak, maaşı biraz daha iyi olacak, yönetici pozisyonu olacak özel sağlık sigortası vs vs. Bu iş güzel fakat sigortanın netten yatması kotu. O bakımdan içine sinmiyor. Bir de bu iş masa başı, şartları iyi olan ise koşturmacalı ki sanırım buna karar vermem en hayırlısı.

her iki işte istanbulda.
    dalga mı geçiyorsun diyen arkadaş da hayırlısı olsun demek yerine fikir vermek yerine nazar etmezse sevinirim. Özel sektör kaçmıyor, çalışan emeğinin karşılığını görüyor.

Goosfraba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 yildir calisiyorum. Bu sure zarfinda evlendim, kyk, evlilik borclari, babamin kredi kartlarini odedim. Arabami aldim. Evimi aldim sayilir. 7 senelik krednin 3 senesi bitti. Kisacasi iyi kazaniyorum. Ama mutsuzum. Ayrica bu kadar para kazanabilecegim baska bir is bulamayacagim o yuzden isimden de ayrilamiyorum. Ayrica 1 yasinda cocugum da var. Yani kapana kisildim. Bence israr etme.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Her ikisinin de onu açık fakat bugün teklif aldığım yerde mülakatlar çok resmiydi içime sinmeyen bişey var ama neyse artık
    düşüncelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Mecburiyet yoksa istanbula gelme. İstanbul bitik. Trafiği yeter.
    sessizsakin bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Goosfraba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yildir calisiyorum. Bu sure zarfinda evlendim, kyk, evlilik borclari, babamin kredi kartlarini odedim. Arabami aldim. Evimi aldim sayilir. 7 senelik krednin 3 senesi bitti. Kisacasi iyi kazaniyorum. Ama mutsuzum. Ayrica bu kadar para kazanabilecegim baska bir is bulamayacagim o yuzden isimden de ayrilamiyorum. Ayrica 1 yasinda cocugum da var. Yani kapana kisildim. Bence israr etme.
    8 senedir çalışıyorum bahsettigim yeni işimde kaba inşaat halindeki daireyi komple yaptim bitirdim kiraya bile verdim ailemin borclarini kapattim beyaz esya tv vs gibi seyler aldim kredi cekmeden dugun yapabilecek durumdayim cok sukur. Her ne kadar borc yigidin kamcisidir diye bir sozumuz olsada borcu olan adam rahat yada huzurlu olamaz.. ne yazikki dunyanin icinde bulundugu durum neticesi ile ne kadar ekonomik guc o kadar rahat hayat.. ben de cok sukur iyi kazaniyorum ve bir yerde iyi kazandirdigi icin isimi seviyorum.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    çalışmak güzel ibr şey olsaydı üstüne para vermezlerdi

şaka bir yana hayatta dengeyi bulmak çok önemli. çok zevkli bir iş olup az kazandırması ve bedenen ruhen yıpratan işler de var. çok sıkıcı olup da iyi kazandıranı ve akşam 5 te biteni de var.
    bir de başta güzel görünüp yıllarca yükselmeden 40 yaşına gelip hala 20 yaşındaki meslektaşınla aynı parayı kazandığın işler.

1. seçenek başlangıç için çok iyi gözüküyor. hem dış ticaret hem motosiklet sektörü ile ilgili.yani kariyer ve ilgi alanına uygunluk olarak bence makul. her ne kadar istanbulda maaşın yarısı yola ve kiraya gidecek olsa da büyük şehirde iş olanakları ve fırsatlar da fazla oluyor.

2. seçenekte ise yöneticilik liderlik ruhun insanları etkileme özellliği ve sorumluluk alma , kendini ifade etmede başarı gibi vasıflar istiyor. artı yanı memleketinde olması sanırım. yani kira elektrik su olmayınca maddi yönden daha rahat edip kendi muhitinde öz güvenle başlayacağın bir iş.

ben olsam birinciyi seçerdim.hangisini seçersen seç başarılar.
    cousinecruis bunu beğendi.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Her iki işte istanbulda. Birinci işte satış yapma gibi kaygım olmayacakkwn ikinci işte mağazacılıktan kaynaklı sürekli bir şeyler satmam istenecek. İkinci işte hareket daha çokken birinci işte kayıt kuyudat ithalat belgeleri malın gelmesi dağıtılması gibi şeyler ile uğraşacağım. Bir yandan ver ikisini de istiyorum; fakat ikinci işte daha çok yorulacağımı bildiğim halde, olup olmayacağını bilmediğim halde, artılarından dolayı ve yönetici kavramını içerdiğinden dolayı istiyorum. Ne yapcam bilmiyorum sabah olmasa keşke :( kararsızlık zor şey. İstanbul da kiralar ne pahalıymış öyle. Her iki iş için de bir şekilde ev tutmam gerekecek. En kotu yerde bile 500 tl 1 artı 1 daireler

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    İyi ki riske girmişim. Diğer istediğim iş oldu. Allah iş arayan herkese yardım eder inşallah
    crxforever bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    başarılar dilerim

Goosfraba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Basarilar dilerim ben de. Umarim hem cok para kazanirsiniz hem de mutlu olursunuz.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Çok teşekkür ederim iyisi inşallah sizlerin devolur

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dalga mı geçiyosun sen ben devlet memuruyum ve maaşım 1400 tl
    paşam şaka değil dimi bu sima olarak tanımıyorum sizi ama sağlık ile ilgili yaptığınızı okumuştum.Ve şaşırdım bunu duyunca

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi ki riske girmişim. Diğer istediğim iş oldu. Allah iş arayan herkese yardım eder inşallah
    Bu arada size de hayırlısı olsun.Yönetici işiydi sanırım diğer dediğiniz.Ama umarım mağazacılık sektörü değildir

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    brooklynnn hayırlı olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)