Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

AKP'li Vekilden Bayrakta Değişiklik önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ben söylediklerinizde haksız olduğunu düşündüğüm veya sizinle karşıt görüşlü olduğumdan değil, sadece buranın sadece bir motosiklet sevenler sitesi olduğunu hatırlatmak için yazdım.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    akira sen ne zaman hyosung gt 250r aldın
    artık bizede bi tur verirsin
    pardon bırası siyaset meydanımıydı kusura kalmayın karıştırmışım ;)

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    bu sadece bir milletvekili . ve bir fikir sunmuş . saçma ve garip olabilir . ama Ak Partiyi bağlamaz .

asıl bölücüler DEHAP DHP yi v.s. meclise taşıyan partilerdir.
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    saçmalamasınlar adam olsunlar
    musti senin bayrak ta aşağı mı bakıyo ne ?
    bayrak konusu hassas konu harbi siteyi bile kapattırır alim allah...
    akp il başkanı dün atatürk büstüne çelenk koyarken azında sakız varmış, bugün tutukladılar adamı ... ntv de söledi
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salihgureli adlı üyeden alıntı
    Allah kahretsin Bu adamlara kim oy veriyorsa onlarıda allah kahretsin
    eğer beni kınıyorsanız şu linke bir bakın
    http://turkoloji.cu.edu.tr/CANAKKALE/galeri.php
    Bu Vatan günde bir tas hoşaf bi dilim ekmek yiyerek savaşan yiğitlerin kanlarıyla defalarca yıkandı.Bırakın bayrağımızla uğraşmayı kendi işinize bakın KENDİ İŞİNİZE işe yaramaz insanlar.

isteyen istediği kişiye oy verir bu ülkede PKK ya oy verenler var sen önce onları eleştir... bu arada ben oy kullanamadım...
    As technician As Possible

ya sisz ne saç malıyosunuz nededinizin farkında deyilsiniz bu söyledikleriniz hepsi palav ra hiçkimse bu sizin söylediklerinizi bırakın yapmayı teklif bile edemez anlaşıldı sizin kor kunuz bu hükümeti çekemezlilik ben ce hükümet çok iyi yolda nerdeydi bu akparti gerçekten bizi faizlerden repoculardan dolarcılardan kurtardı yavaş yavaş herşey yoluna giriyo en az 10 sene akparti iktidarda kalmasılazım bence

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ekonominin düzeldiğinin farkındayım, ama hiçbir gerekçe bayrağa el uzatmalarını haklı çıkartamaz.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ekonomi mi düzeliyor? Siz hiç sokağa çıkıp etrafına bakmıyorsunuz herhalde?Enflasyon düşüyooor enflasyon düşüyoooor diyorlar, sizin akepenin iktidara geldiğinden beri kaç milyar dolar borç aldığından haberiniz var mı?akepe henüz iktidarının 4. yılı tamamlamadan, Türkiye'nin önceki borcunu neredeyse 2'ye katladı.Sadece 2002'nin Kasım ayından 2003'ün Kasım ayına kadar (yani ilk yılında) 60 milyar dolar borç aldı...

Millet açlıktan kırılıyo...Yazıklar olsun size, sağır sultan bile duydu olan biteni, siz hala ayakta uyuyun bakalım sonumuz ne olacak...

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    siz hala yok efendim sen şeriatçısın sen gomünüstsün hadi dövüşelim edebiyatındasınız. aklınızı başınıza toplayın artık, birbirinizin fikirlerini sevmesenizde ortak olduğunuz birşey var bu vatanın evladısınız, istesenizde istemesenizde kaderiniz ortak.
    Benim kaderim İstiklal Savaşında vatan hainliği suçunu işleyen çerkes ethem, ali kemal (dalkavuk medyada bu tipten şu an bolca var) ,sait mollanın soyundan gelen soysuzlarla bir tutulamaz.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    az mantıklı konuşun gidip şeriatçılara böylemi yapmak istiyorsunuz desen sana bitaraflarıyla güler. bu yazıdamı tersten yazılacakmış onların planına göre
    kimsenin avukatlığını yapmıyorum ama bukadar saçma bi fikirde olmaz be, sen uykusuz kalmışın heralde
    Eğer sadece vatandaşı oyalayan gazeteleri değil düzgün haber yazan bişeyler de okusaydın onların yanında, bu tür tersten yazma gibi olayların sık yaşandığınından ve kasıtlı olarak tekrarlandığından haberin olurdu arkadaşım.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Lord-et - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Azz sonra...
    Shrieker,

Ağzına sağlık... Ben de okudum da hiç milletle polemiğe girip sinirimi bozmayayım boş yere diye cevap vermemiştim...

Hakkaten yazık. Gençlik gazetede ne yazıyorsa, satılmış basın ne diyorsa düşünmeden anlamadan inanıyor.

Özelleştirme diye ülkenin bütün stratejik kurumlarını, değerlerini yabancılara satıyorlar, ki aklı başında hiç bir devlet yapmaz bunu, yapmıyor da, babalar gibi peşkeş çekeriz dediler çektiler, vergileri tavan yaptılar, oraya gereksiz inşaat buraya gereksiz viyadük çektiler...

Cari açık hiç olmadığı kadar yükseldi, esnaf kan ağlıyor. Neresi iyi ekonominin sorarım ben. Bunu diyen arkadaşların sanıyorum dünya ile ilişkisi okula gidip gelmekten ibaret, dolayısıyla fazla ilgilenmedikleri hükümet meselelerini de hükümetin kıç yalayıcısı medya organlarından alıyorlar...

Kadrolaşmadan hiç bahsetmeyeceğim bile...
    Yazık yazık.

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Oldu olacak onların gerekçesine göre hareketli yapalım sürekli dönsün
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

FasterPussyCat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Fly
    İstiklal mahkemeleri tekrar kurulsun artık, adamlar resmen rejimi tehdit eder hale geldiler. Ordunun prestijiyle bile oynuyorlar utanmadan. Bayrak değişikliği de ne demek. %30kusur oyla kendilerini padisah sandılar herhalde.

Alıntı federal adlı üyeden alıntı
    akp il başkanı dün atatürk büstüne çelenk koyarken azında sakız varmış, bugün tutukladılar adamı ...
    bende gordum, yuh dedim bu saygısızlıga, ilkokul cocukları daha edepli. Gerekcesi de bol sarımsak yemesiymis.
    faster than the speed of life...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Allah insanı işsiz güçsüz bırakmasın.Sıkıntıdan bayrağın yönünü değiştiriyorlar...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    o bayrağı değiştiren meclisi gidip topa tutcağıma şerefim ve türklüğümün üstüne and içerim..
    zaten bi işede yaramıyor içindekiler
    bayrak tersmi avatarımdaki
    o şerefiz akp il müdürünün karşısına bir ilkokul çocuğu çıksa ağzında sakız
    neler oluyor

ne kadar salakça bir öneri şimdi siyasi konulara girmek istemiyorum ama böyle bir şeyin teklif ediliyo olması bile kötü
    Kask tak!

Lord-et - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Azz sonra...
    Tek amaç yıpratmak, polemik yaratmak...
    Satılmış medyaya kızgın ordu mensuplarını malzeme yapmak istiyorlar herhalde.

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    bu adamlar başımızda oldukça daha çooooooooooook saçma sapan fikirlerle gelecekler ya bunları başımızdan def edeceğiz yada bu saçmalaıklara alışacağız ama ben def etmekten yanayım tabiki de.....

Alıntı yusuf3461 adlı üyeden alıntı
    ya sisz ne saç malıyosunuz nededinizin farkında deyilsiniz bu söyledikleriniz hepsi palav ra hiçkimse bu sizin söylediklerinizi bırakın yapmayı teklif bile edemez anlaşıldı sizin kor kunuz bu hükümeti çekemezlilik ben ce hükümet çok iyi yolda nerdeydi bu akparti gerçekten bizi faizlerden repoculardan dolarcılardan kurtardı yavaş yavaş herşey yoluna giriyo en az 10 sene akparti iktidarda kalmasılazım bence

arkadaşım sen ne dediğinin farkında değilsin sanırım etrafına bakarken geniş bak dar açıkadan bakma daha önceden daha az aç insan varken şimdi daha çok var enflasyon falan düşmüo aksine yükseliyo adamlar benzine zam yapmıoruz dio ama niyeyse hergün benzine zam geliyo. AKPbaşa geldiğinden beri daha çok borçlandık ülke olarak önceden bizim torunlarım borçlu doğacaktı şimdi torunlarımızın torunları bile borçlu doğacak.....
    dikkat et arkadaşm bu başımızdak milletvekilleri ve başbakan(ismini bile teleffuz etmeye tahammülüm yok) ülkemizi parsel parsel satacaklar açda gözlerini dikkatli bak....
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Anadolu'da biz söz vardır hemen hemen herkez bilir: işi gücü yok it taşlıyo diye. bazende arpa fazla gelmiş derler.
    mostwanted-57: o yapıştırdığın bayrak çok hoş kopyaldaım ama çalışamdı büyük bri ihtiamlle ben beceremedim. ya tarif et ya da gupilya@hotmail.com a gönderiver. şimdiden teşekkürler.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Ben forumda siyaset tartışılmasından yana değilim.. Burası motosiklet forumudur. Siyasi tartışmaları lütfen buraya taşımayalım..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial

Bayrağıma uzanan eller kırılsın... Millet Gerceği gördü... ........

tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Ben daha bu iktidarın ülkemize faydalı birşey yaptığını görmedim. Göreceğimi de sanmıyorum. Ama çok iyi yaptıkları şeyler var:
    1. Demogoji
    2. Hedef saptırma
    3. Dini politikaya alet ederek istismar
    4. Ormanlarımızı, kıyılarımızı, KİT'lerimizi peşkeş
    5. Kaçak yapılaşmaya göz açtırmıyor görünerek, kendileri için kaçak yapılaşma (Başbakan dahil)
    6. Sürekli vergi affı
    7. Sürekli dolaylı vergi (namert vergisi) arttırımı
    8. Medya ve basını tehdit

Liste uzar gider. Yüzde 26'lık oyla, abuk bir seçim yasası yüzünden arkalarında halkın desteği olduğunu düşünmeleri de bunların üzerine tuz-biber. Bu yüzde 26'nın da büyük bir bölümü önceki iktidarların beceriksizliklerinden bıkmış seçmenin oyu. Yani gerçek oyları en fazla yüzde 15. Buna rağmen böyle boylarından büyük işlere kalkışıyorlar.

Elbet iktidardan inecekler, kapıları sıkı tutalım, kaçmasınlar. Hayatlarının kalan kısmı mahkeme koridorlarında geçecek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler