Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PO CELL güvenilir mi sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Arkadaşlar tarifeye bakınca çok uygun geliyor, ama yamuk olur mu sizce sonunda yoksa almalımıyız?

http://www.pocell.com.tr/1000-oktan-tarifesi/

T 39 TL KONUŞMA HER YÖNE 1000 DK. SMS HER YÖNE 1000 SMS İNTERNET * Sınırsız ** YAKIT İNDİRİMİ 12 krş/litre *İnternet kullanımı fatura dönemi içinde 1 GB'a ulaştığında en yüksek internet kullanım hızı 64 Kbps ile sınırlandırılacaktır.
    **Bir fatura dönemi içindeki toplam yakıt indirim hakkı tarifenin aylık sabit ücreti ile sınırlıdır.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açıkçası var bu işin içinde bi iş tahütnameyi okudum ve şöyle bir madde yer alıyor tam anlamadım anlayan olursa açıklarsa sevinirim

'' Söz konusu Tarife’nin aylık sabit ücretinin Taahhüt Süresi boyunca KDV ve ÖİV
    dahil 39.-TL (otuzdokuz Türk Lirası) toplam 468 TL. (dörtyüzaltmışsekiz
    TürkLirası) olduğunu;''

http://www.pocell.com.tr/files/POCELL-FATURALI-HOSGELDIN-KAMPANYASI-TAAHHUTNAME.PDF

bana kalırsa hiç bulaşılmaması gerek daha sonra kabarık faturalarla cebelleşilmez.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    468 tl yi tek seferde ödüyorsun, 12 taksite bölünce 39 a denk geliyor.Bana da bir iş var gibi geldi ama işte kampanya cezbediyor ne diyelim
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)