Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkbükü'nde sahile yakın ve ucuz pansiyon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    5-12 Ağustos arası İşçilerimiz tatile gidecek. (Bazı yatak sahipleri 20 ağustos'ta dönecek)
    Bodrum Türkbükü'nde sahlile 10-15 metre mesafede 4 oda'da 12 yataklık yer boşalacak. Odalarda klima ve sıcak su var.
    Gelirken nevreseminizi getirmenizi öneririm.
    Gelmek isteyenler pm atabilir. Fiyat konusunda kararsızım, pazarlık yeteneğinize göre belli olur

Aslında okul arkadaşlarımı çağırdım gelip bedava'dan tatil yapsınlar eğlenelim diye ancak kimisi uçak biletini istedi, kimisi gelince yemekleri benim ısmarlamamı istedi. Bende kızdım.. o kadar boş yatak var, en iyisi kiralayayım dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    selamlar güzel bi konu bu bende türkbükünde otel ucuz kim arıyor yaa dedim başlığa girmeden

Ben tatilimi eylül sonu ekim gibi düşünüyordum ki bodrum favorimdir geçen sene eylül ekim hem otel fiyatlarından hemde sakinliği açısından hoşuma gitmişti.
    bahsettiğiniz tarihler dışında eylül sonu ekim başı hiç otel arama derdine girmeyelim

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    15 inden sonra 2 kişilik rezerve yaparsan neden olmasın ama olayı tam anlamadım neyse günlüğü ne kadar düşünüyorsun ona göre plan yapalım bak

Motosikleti
    yok
    Olay şöyle:
    -Bizim burada bir şantiyemiz var. 4 ev kiralandı. Bu evlerden kondüsyon olarak en düzgününü yatak başı kiraya vereyim diyorum. Maksat benim tatil (yeme-içme-gezme vs ) param çıksın. Yani kar peşinde değilim. He tabi cebime para kalsa güzel olur ama önceliğim masraflarım çıksın, 1-2 tane kafa adam gelirse muhabbet edecek selamlaşacak adam olsun. O sebeble önceliğim para değil..
    -Odalar'da klima ve sıcak su var. Ayrı Ayrı 4 oda'dan oluşuyor. Odalarda 4-6 arası yatak var grup halinde gelenlere direk odayı vermekle beraber, diğer yerler hostel usülü işleyecek.
    -Yatak başı teklif edeceğiniz ücreti az bile olsa özel mesajla yazarsınız, (zaten bir kaç yerden teklifler geldi ama tüm teklifleri değerlendirme niyetindeyim)
    -İşçilerin bir kısmı 12'sinde kalan kısmı 15-20'si gibi geliyor. Tam tarihler belli değil yani, ama özel mesajla aç kişi geleceğinizi söylerseniz size o tarihte müsait oda olup olmadığını söylerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)