Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kimse motorunun aküsünü küçümsemesin :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Dün babam Köyde kalmış. Akü boşalmış ve bizim köy öyle büyük bir yer degil yardım falan imknsız dağlık yer işte trabzonun köyü nüfüs max 100 kişi neyse anlıyacagınız akü bulmanın inkansız oldugu bir yer

Beni aradı gel beni al dedi. Gittim almaya aküyü sökmüş şehre gidip şarj ettirelim bir ara gelir arabayı alırsın. Tamamda baba takviye edelim falan dedim. Beyinli araba bişey olur dedi vurdurma olamaz zaten otomatik vites Tamam o zaman dedim Takviye yerine alıp bu aküyü bağlıyalım dedim. Motorsikletimin aküsü 12 v 7 Ah gücünde babam dediki lan o minik akü nasıl çalıştırsın sende aküsüz kalırsın dedi.
    Sorun degil denemekten bişey olmaz. Tek marşda hemen aldı çalıştı. :D :D Aslında bende o kadarını beklemiyordum. Hani o kadar güçlü çeviriyorki arabanın aküsünüden hiç bir farkı yok :D

Bide kendi motorumu çalıştırdı anlıyacagınız. Motor aküsü falan fark etmiyor akü aküdür heryerde bunu anladım. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    akü aküdür ama amper olmadıkça hiç bişedir...
    araba ne öyle küçük motorlu bişeyse çalıştırırda gel bide bizim p100 ü çevirelim 75 amperle bile ara ara tekliyor

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü aküdür ama amper olmadıkça hiç bişedir...
    araba ne öyle küçük motorlu bişeyse çalıştırırda gel bide bizim p100 ü çevirelim 75 amperle bile ara ara tekliyor
    :D :D
    Renault Fluence 1.6 motor

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Bir arkadasim arabanin akusu ile aracindan kopan bi parcayi yerine kaynak yapmisti.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    7 amper aku = 7 amper yuk ceken bır cıkahı 1 saat buyunca calıstırır. 1 amper yuk ceken cıhazı 7 saat calıstırır .

Gerısını sız uyarlayın .
    O yuzden ah dır amper\ saat

Mars motorunun nekadar yuk cektıgıne baglı . 25 amp mar motoru olan bır aracı 7 amperle calıstıramazsın . Ama 10 ampere kadar calıstırabılır .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)