Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

biraz da gülelim eğlenelim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    bayanların trafikte yaşadıkları ve yaşattıkları
    adam aracı satıyor ve neler gelmiş başına açıklamada anlatıyor buyrun okuyun yorum sizin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2080016/detay/
    egelim 43, salcano_7946 ve cenkito bunu beğendiler.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Yalnız bi saçmalık var... LPG li araca neden mazot koydurmak ıstesınkı... ?
    "benzinli arabaya mazot koydurmak isteyen benzincide koymayınca olmaz abla mazot konmaz bu arabaya deyince kavga eden bir eşiniz varsa almayın arkadaş" demiş de... O kadar geri zekalıysa ben bişey demiyom.." bakın arkadaşlar eşim ögretmen oldugu için okula arabayla gidiyordu " öğretmen ? LPG-Benzin-Mazot ayrımı yapamıyorsa hele öyle eğitim sisteminin.
    Alper_tim bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Diktatör bir başbakan olsaydim herşeyden önce bayanlarin araç kullanmasini yasaklardim :D

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam ne çekmiş arkadaaaaş acıdım valla

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    El frenine yarıldım.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    geç kalmışsın Alpercim..sahibinden.com dan seçmeler isimli konuda verilmişti bu...
    çok pis yakaladım ama...
    Alper_tim bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    takviye aküsü olan varmı ? :D

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    enerjı var sorun acaba mars motorundamı
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takviye aküsü olan varmı ? :D

http://www.youtube.com/watch?v=cRGSBn_N980
    Kız az daha gülerse volan dişlisi kalmıcak...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    volan dişlisi bendix dişlisi hepsi gidecek aksi gibi parçada pahalı :D
    olmadı vurdurarak çalıştırırız :D

Motosikleti
    Ramzey Qm-250

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sabır versin zavallı adama.Adam öyle güzel anlatmış ki cidden bire bir hissettim adamın yaşadıklarını.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    zupppaaaaa

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    ya birisi oturuyor, işkembei kübradan sıkıyor.. biz de buna inanıyoruz öyle mi? Pes yani.. hadi birisi ikisi olsun bir yere kadar.. hiç mi mübalağalı ya da uydurma bulanınız yok..

Tamam bayanların refleksleri bir nebze (hatta bazen aşırı) zayıf falan fişman.. eyvallah ama bu kadarına da inanmamı beklemesin kimse benden..

Ha bu arada, bir de trafikte kendileri gibi(!) göya olağanüstü araba ya da motosiklet kullanan bayanları çekemeyen keyfe keder sıkıştırmaya çalışan erkek müsvetteleri de var..

Forumda yazılan trafikte vay doblucu bana bunu yaptı, vay şahinci şunu yaptı diye açılan başlıkları birçok sefer şaşkınlıkla okuyorum..

İnsanlar acaba bunlara neden bu kadar şaşırıyorlar ve tepki gösteriyorlar.. acaba çok nadir mi başlarına geliyor diye?

Sanıyorum, bu tür olayların başıma gelmediği gün sayısı hiç yok..üstelik de trafikte rahat kullanmaktan yada düzgün kullanmaktan alakalı olaylar değil..

şeridimde düzgün bir şekilde giderken yanımda aynı hıza sabitleyip, sonra hızlandığımda hızlanan, yavaşladığımda yavaşlayan,
    keyfi ne zaman eserse ani bir şekilde önüme kırıp, sinyalsiz şerit değiştirdikten sonra hızlı bir şekilde yol alması gereken zavallı şahsiyetlerin
    birde dikiz aynalarından arkadaki motorcuyu keserek "Lan kadın mı erkek mi anlayamadık bir türlü" şeklinde bakmak için hızlarını mevcutun da yarısına indirerek beklemeleri..

ha bunu yapanlar üzülerek söylüyorum ki sadece araç sürücüleri de değil.. bilmiyorum bu foruma üye midir arkadaş? Sırf şekil olsun diye (benim korkudan düşüp bayılmamı ve bu esnada yavaşlamış bir trafikte yanımdan neredeyse 120 km hızla ve araçların arasından neredeyse yatarak geçtiği için arkasından hayran hayran bakmamı bekliyordu sanıyorum ssci arkadaş) aynası neredeyse aynama değecek (şekilde sağım ve solum boş olduğu halde) gazını vıranklatarak geçen arkadaş!! sanıyorum sizler daha komiksiniz trafikte..

Üstelik..trafikte araç kullanmak hepimiz için sıkıntıyken.. motosikletle araç kullanmak daha bir sıkıntıyken (buraya da açıklama yapma ihtiyacı duyuyorum, motosikletle araç kullanmanın sıkıntısı aracı kullanmak değil, trafikte hiçe sayılmak.) birçok insanın birçok hatasını önceden tahmin etme yetisine sahip olmamız zaruretken, birde birçok akıl yoksunu kişinin kişisel egolarını tatmin etmek amacıyla trafikte asla yapılmaması gereken şeyleri de acaba yapar mı düşüncesiyle gitmek, çok şükür her gün yaşıyorum bunları her gün de kurtarıyorum, peki ya kurtaramasam..o zaman da gülünebilecek bir malzeme çıkar mı acaba..

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş bir de araç hakkında bilgi verseymiş ya okadar karısını anlatacağına .
    kazası belası var mı . bakımları ne durumda. stepne var mı lastik durumları ne durumda .
    plakayı da gizlemiş .

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geç kalmışsın Alpercim..sahibinden.com dan seçmeler isimli konuda verilmişti bu...
    çok pis yakaladım ama...
    Banlanma zamanın mı gelmiş sametcim
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banlanma zamanın mı gelmiş sametcim
    yok be ne banı..çiğ köfte istiyo canım ne zamandır..

karşıyada geçesim var...

acaba diyorum tanıdığın çiğköftesi güzel biyer varmı acaba???
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya birisi oturuyor, işkembei kübradan sıkıyor.. biz de buna inanıyoruz öyle mi? Pes yani.. hadi birisi ikisi olsun bir yere kadar.. hiç mi mübalağalı ya da uydurma bulanınız yok..

Tamam bayanların refleksleri bir nebze (hatta bazen aşırı) zayıf falan fişman.. eyvallah ama bu kadarına da inanmamı beklemesin kimse benden..

Ha bu arada, bir de trafikte kendileri gibi(!) göya olağanüstü araba ya da motosiklet kullanan bayanları çekemeyen keyfe keder sıkıştırmaya çalışan erkek müsvetteleri de var..

Forumda yazılan trafikte vay doblucu bana bunu yaptı, vay şahinci şunu yaptı diye açılan başlıkları birçok sefer şaşkınlıkla okuyorum..

İnsanlar acaba bunlara neden bu kadar şaşırıyorlar ve tepki gösteriyorlar.. acaba çok nadir mi başlarına geliyor diye?

Sanıyorum, bu tür olayların başıma gelmediği gün sayısı hiç yok..üstelik de trafikte rahat kullanmaktan yada düzgün kullanmaktan alakalı olaylar değil..

şeridimde düzgün bir şekilde giderken yanımda aynı hıza sabitleyip, sonra hızlandığımda hızlanan, yavaşladığımda yavaşlayan,
    keyfi ne zaman eserse ani bir şekilde önüme kırıp, sinyalsiz şerit değiştirdikten sonra hızlı bir şekilde yol alması gereken zavallı şahsiyetlerin
    birde dikiz aynalarından arkadaki motorcuyu keserek "Lan kadın mı erkek mi anlayamadık bir türlü" şeklinde bakmak için hızlarını mevcutun da yarısına indirerek beklemeleri..

ha bunu yapanlar üzülerek söylüyorum ki sadece araç sürücüleri de değil.. bilmiyorum bu foruma üye midir arkadaş? Sırf şekil olsun diye (benim korkudan düşüp bayılmamı ve bu esnada yavaşlamış bir trafikte yanımdan neredeyse 120 km hızla ve araçların arasından neredeyse yatarak geçtiği için arkasından hayran hayran bakmamı bekliyordu sanıyorum ssci arkadaş) aynası neredeyse aynama değecek (şekilde sağım ve solum boş olduğu halde) gazını vıranklatarak geçen arkadaş!! sanıyorum sizler daha komiksiniz trafikte..

Üstelik..trafikte araç kullanmak hepimiz için sıkıntıyken.. motosikletle araç kullanmak daha bir sıkıntıyken (buraya da açıklama yapma ihtiyacı duyuyorum, motosikletle araç kullanmanın sıkıntısı aracı kullanmak değil, trafikte hiçe sayılmak.) birçok insanın birçok hatasını önceden tahmin etme yetisine sahip olmamız zaruretken, birde birçok akıl yoksunu kişinin kişisel egolarını tatmin etmek amacıyla trafikte asla yapılmaması gereken şeyleri de acaba yapar mı düşüncesiyle gitmek, çok şükür her gün yaşıyorum bunları her gün de kurtarıyorum, peki ya kurtaramasam..o zaman da gülünebilecek bir malzeme çıkar mı acaba..
    Seni bilmem ama bayanların trafikte araba kullanmasına karşıyım çünkü beceremiyorlar
    Bugüne kadar trafikte başıma yüzlerce şey gelmiştir ve bunların %90 ı bayanlar yüzündendir
    Beceriksiz bayanlar hep mi beni buluyor bilmiyorum
    Ama bir gerçek var bayanlar motosikleti arabadan daha iyi kullanıyorlar oda enteresan
    Sonuç olarak bence bayanlar arabayla trafiğe çıkmasınlar benim için kafi

Motosikleti
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni bilmem ama bayanların trafikte araba kullanmasına karşıyım çünkü beceremiyorlar
    Bugüne kadar trafikte başıma yüzlerce şey gelmiştir ve bunların %90 ı bayanlar yüzündendir
    Beceriksiz bayanlar hep mi beni buluyor bilmiyorum
    Ama bir gerçek var bayanlar motosikleti arabadan daha iyi kullanıyorlar oda enteresan
    Sonuç olarak bence bayanlar arabayla trafiğe çıkmasınlar benim için kafi
    sonuç olarak çiğköfteden bahsedersin sanmıştım ama....neyyse...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be ne banı..çiğ köfte istiyo canım ne zamandır..

karşıyada geçesim var...
    acaba diyorum tanıdığın çiğköftesi güzel biyer varmı acaba???
    Tanıdık bi yer var ama tee bakırköyde

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)