Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

24 Ay Taahhütlü Cihaz Seçimine Yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    En son turkcell den kazık yemıstım .
    Adam 1000 dakika 1000sms 1gb net 24 ay demıstı ve ok dedım. 1 ay sonra net paketı yenıleme mesajı geldı . Aradım ne ayak bu ıs dıye . Bana dıyor. 1 gb sadece bır aya mahsus . Sonrasında paket alıcaksın . Hanı alırken oyle degıldı dıyorum , yok yanlıs anlamıssınız dıyor . Sonra kavga gurultu .
    Cayma bedelı 1050 tlyı suratlarına vurup aveaya gectım .
    Bence hıc bulasma .
    24 ay ceza gıbı paran varsa basar alırsın cıhazını .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    vodafone dan anlasmalı bı tel aldım bende.3 ay sonrasında cayma bedelı dedıler 580 ganyato ıstedıler.trınk odedım.sımdı mesaj atıyolar aga hata ettık senı kaybettık gel soyle tarıfe mız var boyle tarıfemız var deyu.arpa parasından arta kalan var basgan 750 tl ye s3 dolu pıyasada 3-4 haftalık.gondertıvereyım cok lazımsa.elın gevuruna gebe kalma baskanım.bu kapıtalıst duzene bı durde.sagmal ınek olma.bak ben blackberry 8520 curve kullanıyom.her turlu heryere gırıom.cok meraklı olup alan ve 180 tl ye canlı paraya satan 17 yasında bı ogrencıden alınma.ben ıse bınıyom ustune vuruyom kırbacı...ınternetı konusması mesajı 35 ganyatomda aylık gıderım hemıde her yone.hanı bu motor olayı gıbı kuyruk kalkık gordum senı.gene almıssın ustune hafıf bıseyler 90 derece açı yapmıssın yapma basganım uzme bu kardesını.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Kullandığından Mutluysan Değiştirme. Hepsi Aynı Mokun Kahverengisi,
    İlk Etapta Herbir zıkkımı yüklüyorsun, sonrasında sadece konuşmak için kullanıyorsun, tecrübeyle sabit.
    (içlerinde tek gorilla ekran olan sanırım sony)

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Ben anlamam telefon işinden panda bil diye yazıyorum yani

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi taahüt falan yaramaz.

ben 20tl ye 500dk heryöne 2000 sms heryöne sınırsız internetim var ve aylık 20tl ödüyorum. ayrıca i phone 4 ü de dışarıdan alırsan 700/800tl ye sıfırları var (hacı pasaportlarına işletilmiş). şimdi sen bu tarifelere girsen 100tl aylık desenher ay 70-80 tl benim tarifeme göre fazla ödeyeceksin ve 24 ay boyunca ödüyeceksin. yani 2 yılda yaklaşık 1680tl ile 1920tl gibi bir parayı fazladan ödeyeceksin ki o telefonların zaten değeri bu fiyatların çok çok altında.

uzun süredir avea kullanıyorsan ara müşteri hizmetlerini de ki ben işte şu kadar yıldır avea kullanıyorum adam gibi bi tarife teklifi vermezseniz vodafone bana 1000dk heryöne 1000sms heryöne sınırsız interneti 30 tl ye veriyor deyin. tıpış tıpış daha iyi bir teklif veriyorlar bu durum test edildi onaylandı ben bu tarifeye geçemeden önce telefonda zilyon tane müşteri temsilcisi ile pazarlık yaptım da öyle geçtim yoksa benim bu tarifeye geçtiğim dönemde diğer kullanıcılara 50tl gibi bir fiyata satıyorlardı

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    23 ay önce Turkcell T20 aldım bu ay son taksidini ödeyeceğim. Ama telefon şu an nerde bilmiyorum.
    Aveyada bulaşmışlığım var 3G münasebetiyle 3G nin üçünü bile göremeden aleti kırdım attım.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    metehan abi bırak bu işleri yaw ne yapacaksın dokanmatik telefonu
    bizim totomuz seleye dokansa yeter
    bence 1 telefona bu kadar para bayılmaya gerek yok ona vereceğin parayıda 8000 e ekle güzel bir motor al

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Interneti cebimde tasıyım dersen note 2 al temiz kullanılmıs garantisi devam edenden bulursan daha karlı olur

Ekranı yatır full site formatında gir Mt ye bilgisayar gibi

3Gs nasıl aveanın vodafoneden turkcele gectim 3 gsi her yerde cekiyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Adamsınız beyler...bilinclendirme için teşekkürler..okuyorum tek tek bilahare teşkür edicem gıdışdan öpücem yani...nöbetteyim yazamıyom pek...

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    yukarıdakı teklıfım gecerlı basgan dusunursen numaramda var sende.ol de olduralım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)