Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul ve Bursa motorsiklet mağzaları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF250L
    10 gün önce İstanbul'a gitmişken biraz alış-veriş yapmak istedim.. Bazı işyeri sanki borç istemeye gelmişim gibi davrandı Ters , umursamaz , baştan savma cevaplarla ilgilenmediler. Tek tük doğru düzgün ilgilenen firma çıktı.

Tek tek firmaları yorumlamak istemiyorum fakat en iyi ve en kötü davrananı yazmak istedim.

1-KTM. Dual-sport yani vizörlü cross kaskı varmı dedim.. Arkadaş hiç kafasını bile kaldırmadı yok dedi. O sırada raflarda vizörlü cross kaskı gördüm. Var sanki burda dedim.. Arkadaş hiç cevap vermedi.. Çıktım bende.. Bu nasıl esnaflıktır.. Şaka gibi resmen

2-Motoplus. Türk malı olan tech90 kot ve yds çizme almak istiyordum. İnşallah bunlarda diğer işyerleri gibi çıkmaz dedim. Çok şükür doğru düzgün ilgilendiler. Hem Türk malı olan tech90 ve yds ürünlerini sattıkları için , hemde doğru düzgün ilgilendikleri için teşekkür ediyorum..

Bursa'da da birçok dükkan gezdim. Sonuç olarak bu üç yeri tavsiye ederim.
    Çekirgedeki Motomax , Gazcılar girişinde Tek Yıldız motor , Nilüfer Sanayi Kocaman Motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    KTM dediğin gibi resmen odunluk. Aynı şahıs 200 mt aşşağıda tvs bayisi. Arka çanta bağlantı demiri almaya gittim, bu senin motora olmaz deyip resmen kolumdan tutup dışarı çıkarmısın dedi.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM dediğin gibi resmen odunluk. Aynı şahıs 200 mt aşşağıda tvs bayisi. Arka çanta bağlantı demiri almaya gittim, bu senin motora olmaz deyip resmen kolumdan tutup dışarı çıkarmısın dedi.
    Kesinlikle ama o eski tvs bayii motorumu ordan almıştım ama yok hiç bir cacık çıkmaz ordan bu saatten sonra şimdi de ktm bayiliği açmışlar. baba oğul müşteri yanında kavga edermi ya ?
    M.balibey ve search16 bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağzının ortasına çakaydınız keşke start motorda çok ilgizidir bursada lastik sormakiçin geçerken uğramıştım bir fiyat verdi bir kaç gün sonra almak için gittiğimde aynı lastiğe 200 tl fazladan fiyat verdi birde önceki verdiği iyatta iişçilik varken bundan 30+30 tl sökme takma parası dedi bir dahada uğramadım
    search16 bunu beğendi.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağzının ortasına çakaydınız keşke start motorda çok ilgizidir bursada lastik sormakiçin geçerken uğramıştım bir fiyat verdi bir kaç gün sonra almak için gittiğimde aynı lastiğe 200 tl fazladan fiyat verdi birde önceki verdiği iyatta iişçilik varken bundan 30+30 tl sökme takma parası dedi bir dahada uğramadım
    Aynen start ta öyle geçen bi abim motorunu sattı tvs parayı koydu cebine nakit hadi gidiyoruz motoru almaya ilk starta uğradık adam bu kadar soğuk olurmu arkadaş ne buyurun ne çay içermisiniz abi dedim bırak çıkalım gidelim gittik karşıda kymco majestik motora adam hemen ilgilendi çaylar falan bastık parayı aldık kymco xciting 250 r i
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Höst Ulan Hıy.r deyip bir tane çarpaydın suratına böyle esnaflıkmı olur çak.l deyip Terkedeydin
    Kesinlikle Övünmek için anlatmıyorum ama Anlatmasamda olmaz
    3 sene evvel benimde başıma geldi 10 tl ye amcama aldığım hafıza kartı bozuk çıktı 10 dk sonra değiştirmeye götürdüm adam ne parasını veriyor nede değiştiriyor
    İnatlaştık Dükkandan attılar beni kolumdan tutup tabi 2 kişi 2 side 30 yaşlarında bi alo dedim 5 amcam 2 eniştem Ve arkadaşları dükkanı öyle bir bastılar ki beni dükkandan atan adam camdan nasıl kaçdı şerefsiz hala bilmiyorum Öbürünün eli ayağı boşaldı Ondan sonra bi baktım benden 10 yaş büyük adam abi diyor bana kusura bakma felan ya o arkadaş yeni dedi, bende dedim sendemi yenisin o kadar laf söyledin
    Amcam Verdi Hafıza kartını Aldı parayı adamın gözünün önünde yırttı Böyle esnaflık olmaz Dedi Sizin gibiler yüzünden bit pazarı dedilermi nerede kötü mal nerede şerefsiz esnaf var oraya toplanmış olarak algılanıyor dedi Ne hikmetse bilmiyorum Ertesi hafta orası tatlıcı olmuş
    cx571, M.balibey ve search16 bunu beğendiler.
    Sado

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen start ta öyle geçen bi abim motorunu sattı tvs parayı koydu cebine nakit hadi gidiyoruz motoru almaya ilk starta uğradık adam bu kadar soğuk olurmu arkadaş ne buyurun ne çay içermisiniz abi dedim bırak çıkalım gidelim gittik karşıda kymco majestik motora adam hemen ilgilendi çaylar falan bastık parayı aldık kymco xciting 250 r i
    en güzeli istanbula gitmek ben bunu anladım ben tvsden önce cbr alacaktım duran kardeşlere gittim adam yüzüme bile bakmadı önünde bişeyler karalıyor ayda iki motor geliyor 10 bini şimdi verceksin yaklaşık 7 ay sonra alısın motoru ama o zamana kadar zam gelirse onuda alırım dedim içimden dedim sana bu bayiliği verenin taaaa ... koyim paranla rezil olmak başka bişey değil bu arada motomax(Sinan CAN abi) ve kocaman motor iyidir ikisindende alışveriş yaparım birde bu ilgi alakayı ben bey motoda gördüm

Motosikleti
    CRF250L
    M.balibey hocam İstanbul'da aynı.. Benim üstte yazdıklarım İstanbul KTM'de yaşadığımdı.. Bursa'da üstte yazdığım 3 yerden memnun kaldım. Onun dışında zaten doğru düzgün dükkan yok. İstanbul'da dükkanları dolu adamların ama esnaflık 0..

Normalde rekabetten dolayı doğru düzgün ilgilenmeleri lazım aslında.. Mesela Bursa'da 2 tane toyota servisi var.. Al birini , vur ötekine.. Halbuki İstanbul gibi çok sayıda servis olsa , muhtemelen rekabetten dolayı hepsi veya en azından bir kısmı ister istemez kendine çeki düzen verirdi..
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)