Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Dubai polisinin garajı lüks otomobil galerisine döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    süper lüks israf müthiş bir gösteriş hevesi işte size zeki müren.
    o araba olsa ne olmasa ne adamlar reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler. ayrıca bu ülkede suç oranı nedir ki , nufus ne kadar ki? adamlar türkiye deki gibi otuzsekizbin polis aracı alacağına sekiz araç alıp aynı işi yapıyorlar. bu pencereden baksana.

dipnot:
    1-Dostlar adamların parası var ve harcıyorlar bundan size ne, sizin varken harcamıyor musunuz ?
    2-Adamlar din falan diye hiçbiryerlerini yırtmıyorlar. Oluruna bırakmışlar herkes kendince yaşıyor birşeyler.
    3-Onca zenginlik içinde parayı mala mülke harcamazsa adam ya afedersin eşcinsel olur ya da şarapçı.
    4-memlekette hacıların yaptıkları yardımları gözümünün içine soka soka yapıyorlar gösteriş yapıyorlar diyorsunuz hem de diyorsunuz ki onca aç fakir varken bu arabalar vs. ne biliyorsunuz yaptıkları yada yapmadıkları yardımı ? ( bu noktada ben israf içinde olduklarnı düşünüyorum bu nokta farklı bir nokta )
    5-şile yoluna gazlamaya giden türk ile parasını lükse harcayan arap arasında fark yok. var mı ? ikisi de parasını keyfine harcıyor. çok olan çok az olan az harcıyor.
    ÖzLeMKaYrA, ReiZzZ, seckin_ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    “Dünyadaki açlık ve sefaletin nedeni yoksulları doyuramamak değil, zenginleri doyuramamaktır!”
    seckin_ bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafın bana mı bilmiyorum ama konuya açlıktan ölen insanlardan giren ben olduğum için cevaplayayım.
    Dinden girecekken özellikle vazgeçtim sivrilik yapmayayım bu sefer diye.
    Bir aç doyurdum mu bilmiyorum ama aç olan birilerinin karnını doyurması için bişeyler yaptım (bu adamlarda yapmıştır belki bilemem).
    Ama insanlığa faydası dokunacak birşeyler yapsam da yapmasam da, bu mahlukatları dininden çok rahat vururum hatta dinlerine gün yüzü görmemiş küfürler ederim.
    Ayrıca Dubai de olmasıyla New York'ta, Paris'te vs. olmasının hiç bir farkı yok benim gözümde.
    Ortada ekstra olarak sinir bozucu olan şey; bu adamlar din diye kıçlarını yırtarken, kendileriyle bu denli çelişiyor olması
    Kimse kendini din diye yırtmıyor asıl. Kendini, ''ne yapsamda insanların dinine hakaret etsem'' diye gezen tipler var hemen üstlerine alındılar zaten. Din hakkında hiçbir araştırma yapmayıp sadece gördükleriyle eleştiri yapan insanların yorumları ve saçma sapan lafları çokta umrumda değil sadece fikrimi söyledim. Ayrıca Motorkafa; o insanlarla aynı din e mensup olduğum için söylüyorum, senin dine küfretmen benim inancımdan birşey eksiltmez hatta ve hatta güler geçerim yine kendine yakışanı yapmış diyip.
    seckin_ bunu beğendi.
    ...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    araplar kadar salak işe yaramaz millet yok
    petrol gelirleri ile yabancı devletlerin pazarı hale geliyorlar
    yollara 10 ayrı kameralandırma sistemi getirdiler kuş ucurulmuyor istendiğinde adrese teslim ediliyor .polisten kaçma devri kalmadı ama bunlar gösteriş diye yabancının uzay mekiğini ithal ediyorlar

bunların amacı ilgi çekmek polisinde devletinde gücünü göstermek lakin silahını bile onlardan alıyon :D

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Benim derdim kimin neye inandığıyla değil.
    Hiç kimseyi de şu ana kadar inançlarıyla yargılamadım. İsteyen istediği tanrıya inanır. Sen Allah'a inanırsın bir başkası saksıya inanır. Umrumda değil.
    Benim lafım saksıya inanıp, insanları saksı inancıyla sömürenlere

Aynı bunun gibi

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Aynı bunun gibi
    http://imageshack.us/a/img195/3770/2...1335265.th.jpg
    peki pireye kızıp yorgan yakılır mı?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Hayır benim anlamadığım sırf bu adamların topraklarına yakın bi yoldan geçtin diye, öz benliğinde var olan mütevazi yapını, annenin(kadının kutsallığını), insan sevgini, eşine dostuna tüm insanlığa olan misafirperverliğini,

paylaşmanın verdiği iç huzuru, eğitime araştırmaya (ilim, bilim...) verdiğin önemi, her koşulda tertemiz olmaihtiyacını çabanı..., düşenin yardımına koşma, düşenden fazla üzülen insanlığını... ... ... ...

Yahu bunların hepsini nasıl kaybetmeyi göze alıp, sadece gösteriş için yaşayan içi boş bir kültüre özenebilirsin, hadi özendin buna tüm halkını nasıl sürükleyebilirsin, hadi asarım keserim deyip sürüklemişsinde özünde senden üstün, onbinlerce yılda olgunluğun doruklarına ulaşmış bi KÜLTÜR yokken neden NEDEENN

not: Bahsettiklerimin inanç ile uzaktan yakından alakası yoktur. Lafım İnanç ile yönetim/yaşam biçimini birbirinden ayırmayı bi türlü becerememiş, gelmiş geçmiş mercimek beyinlilere!

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır benim anlamadığım sırf bu adamların topraklarına yakın bi yoldan geçtin diye, öz benliğinde var olan mütevazi yapını, annenin(kadının kutsallığını), insan sevgini, eşine dostuna tüm insanlığa olan misafirperverliğini,
    paylaşmanın verdiği iç huzuru, eğitime araştırmaya (ilim, bilim...) verdiğin önemi, her koşulda tertemiz olmaihtiyacını çabanı..., düşenin yardımına koşma, düşenden fazla üzülen insanlığını... ... ... ...
    Yahu bunların hepsini nasıl kaybetmeyi göze alıp, sadece gösteriş için yaşayan içi boş bir kültüre özenebilirsin,
    kimlerden bahsediyorsun mesela? (cevabı biliyorum)

peki sana yüzlerce yıl birarada yaşamış (Arap ve Türk toplumları) uygarlıkların birbirinden etkilenmesine veryansın ediyorken, şu kısa ömründe hiç bir zaman bir arada yaşamadığın toplumların güdümüne girip onlar gibi hareket etmeye başladığın gerçeğini hatırlatsam

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim derdim kimin neye inandığıyla değil.
    Hiç kimseyi de şu ana kadar inançlarıyla yargılamadım. İsteyen istediği tanrıya inanır. Sen Allah'a inanırsın bir başkası saksıya inanır. Umrumda değil.

Aynı bunun gibi

http://imageshack.us/a/img195/3770/2...1335265.th.jpg
    İsteyen istediğine inanabildigi gibi, isteyende istediğine yardım eder. Bize ne...

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    d
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki pireye kızıp yorgan yakılır mı?
    Pireye kızıp yorgan yakmak değil benim yaptığım.
    Ben müslümanlara yada islama sövmüyorum.
    Bahsi geçen arapların dinine sövüyorum.

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsteyen istediğine inanabildigi gibi, isteyende istediğine yardım eder. Bize ne...
    Yardım etsinler diye bişey demiyorum ki zaten..
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Ducati 797
    Pireye kızıp yorgan yakmak değil benim yaptığım.
    Ben müslümanlara yada islama sövmüyorum.
    Bahsi geçen arapların dinine sövüyorum.
    neden dinlerine de anlayışlarına değil?
    onları bu hale getiren dinleri miydi?
    lüks tüketim bunlara mı has? başka hiç bir dinden ve medeniyetten örnekleri yok mu da özellikle bunlara ve bunların dinine?

küfredeceksen bencilliklerine, vurdumduymazlıklarına küfret
    dini karıştırma ki kafanı 3 nümeroya vurmayalım
    MotorKafa bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsi geçen arapların dinine niye sövüyorsun kiro. Sanane dinlerinden, gorgusuzlukle din ayni sey mi? Örümcek kafa olsun senin nick bence. :D
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 1000 FA

Aga diyorum ki bunun aynısını bu adam yapsa direk kendisine söverim

Ama bu adam yaparsa dinine söverim

Sonuçta ikisi de müslüman.

Ulen ayrıca bu konuyu dine ben getirmedim.
    Bkz : ilk yorumum " Dünyanın bi tarafında çocuklar açlıktan ölürken, öteki tarafında da böyle şerefsizler kol geziyor işte. "
    Ama ne hikmetse dine çektiğim düşünüldü

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    http://www.youtube.com/watch?v=hI7JW-hKs2c

Özellikle 30:11 den sonrasına bakınız..
    Şeyh çadırında çatal-kaşık yok..
    Yemekten sonra nasıl el yıkandığına ÖZELLİKLE dikkat.!
    Ya bunlar para altında kalsa ne olur?
    (Ayrıca suudi köpeğine müslüman demek ne derece doğru? Sonuçta altın ve paraya tapıyorlar! Eğer müslüman olsalardı şimdi o coğrafyada İSRAİL olmazdı!!)

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    yardımseverlik dinle değil, vicdan ile orantılı bi kavram. dinsiz insan sevilir, vicdansız üvey evlat gibidir!

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Ayrıca suudi köpeğine müslüman demek ne derece doğru? Sonuçta altın ve paraya tapıyorlar! Eğer müslüman olsalardı şimdi o coğrafyada İSRAİL olmazdı!!)
    genelleme yapmamaktan yanayım
    ama imanı olan bir insan, abd-israil gibi Allah nizamının düşmanı politikalar güden ülkelerden korkmaz
    ayetten öyle anlıyorum
    Al-i İmran
    Bismillah
    175. İşte o şeytan, ancak kendi dostlarını korkutur. Şu halde, eğer iman etmiş kimseler iseniz onlardan korkmayın, benden korkun.
    abd israil derken, bu ülkelerin halkı değil, refahlarını başkalarının felaketleri üzerine kuran, siyonist kontrollü devlet politikalarıdır kastımız
    bakıldığında arap toplumlarında da bunlara bir düşmanlık mevcut
    lakin doğru yönde kullanılamıyorlar büyük oranda
    muhalalif duygular, kontrollü kullandırılıyor
    bu ülkeler bizim kontrolümüzden çıktığından beri bu böyle
    unutmayın, Osmanlıdan sonra hiç biri bağımsız bir devlet olamadı, hep sömürgeydiler, bu gün de
    bir şekilde dünyanın genelinde arap= terörist algısı oluşturuldu
    ve müslüman= arap
    o halde islam=(haşa) terörizm
    bu, kahpece bir dezenformasyon
    şeytanın düzeninin piyonları, var güçleriyle çalışıyor; medyası, sineması, gizli servisi...
    ve insanlığın kalanını aldatmaya muktedir olmalarının en büyük ögelerinden biri genellemeciliğimiz
    arap mı? peehhh...

Motosikleti
    yakındır

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Hayret nasıl yazılmamış... Görmemişin oğlu olmuş, tutmuş .... koparmış

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aga diyorum ki bunun aynısını bu adam yapsa direk kendisine söverim

http://p1305.hizliresim.com/19/9/mwkc3.jpg

Ama bu adam yaparsa dinine söverim

http://l1305.hizliresim.com/19/9/mwkpm.jpg

Sonuçta ikisi de müslüman.

Ulen ayrıca bu konuyu dine ben getirmedim.
    Bkz : ilk yorumum " Dünyanın bi tarafında çocuklar açlıktan ölürken, öteki tarafında da böyle şerefsizler kol geziyor işte. "
    Ama ne hikmetse dine çektiğim düşünüldü

budistin biri görgüsüzlük yaptığında budizme mi sövüyodunuz da biz görmedik şimdi böyle oldu...ya çok komik cidden.
    ...

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Need for speed shift e özenmiş bence bunlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)