Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

AXA Sigorta Cam Değişimi: Ödeme Yapmıyor.. Fikirlerinize Muhtacım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru olan ne peki ?

Sen olsan sigorta şirketi taahhüt etmediğin bir ödemeyi yaparmıydın ?

Kapsam içine alınmamış bir kaza.

Aracını amacı dışında kullanmışsın. Aracına zarar gelmiş bunun sorumluluğu sende değilmi?

Sigorta şirketi neden senin hasarını ödesin ?

Bu ve benzeri yüzlerce belkide binlerce değişik kazanın meydana geldiğini düşünürsek bunların ödenmesi sigorta pirimlerini dahada yükseltmezmi ?

Hem primlerin yüksek oluşundan hemde birilerinin sigorta şirketini kekleyemediğinden şikayetçiyiz.

Yurdum insanı işe.
    Haklısınız aracım hafif ticari olarak geçiyor ki kamyonet sınıfında anılıyor bence de amacı dışında kullanmışım.

Fiat 500 le filan taşımam gerekirdi. Hem vergisi ucuz hem kaskosu sigortası ucuz hemde yük haddi fazla..
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    amacı dışındayı açalım istersen. malzemeyi doğru bir şekilde istifledin mi? sabitledin mi? kontrol ettin mi? sürücü mahalline arkadan eşya gelmemesi için ağ gerdin mi? malzemen aracın mal taşınması için ayrılan yere sığıyor mu? bunları ben kendi aklımla düşünüp söylüyorum çünkü o tahta başka bir frende maazallah senin başına da vurabilirdi. sen burada sigorta şirketine çok kötü yakalanmışsın :(

ne varki bu kazada senin (bana göre) haksız olman sigorta şirketlerinin kan emici olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    dockerengin bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi dahaki sefere camın aynı yerine dıştan çekiç vurup, park yerinde vandallık yapmışlar deyin, öyle başa böyle tarak
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga böylesine kötü niyetli olacaksın. Terör örgütü yandaşları camımı kırdı gitti diyeceksin. Yakacaklardı zor kurtardık.
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali. Akşam çocuklar kırmış deyip işi bitirseydiniz.
    İşte böyle yapılanlar yüzünden şimdi sigorta fiyatlarına fahiş fiyatlar ödüyoruz...
    Sigorta kapsamında olmayan hasarlar, türlü numaralarla sigorta şirketlerine ödetildiği için bırakın kaskoyu, zorunlu trafik sigortasına bile acayip fiyatlar isteniyor...
    Not: Sigorta şiketlerinin çok masum olduğunu vs söylemiyorum, kendi görüşüme göre durum tespiti yapıyorum.
    pistolpitt bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)