Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yurt dışı alışveriş

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    aliexpressten bir ürün aldım takip numarası verildi china post air mail
    ptt yurtdışı ile arama yaptım 24.de müşteriden alndı deniliyor sadece farklı tracking sitelerinde dün arama yaptım alındı verildi sevk edildi falan yazıyordu bugün hiçbir bilgi bulamıyorum ptt de aynı yazılar yazıyor gene başka sitelerde araştırdığım zaman herhangi bir isonuç yok deniliyor sizce nedendir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliexpressten bir ürün aldım takip numarası verildi china post air mail
    ptt yurtdışı ile arama yaptım 24.de müşteriden alndı deniliyor sadece farklı tracking sitelerinde dün arama yaptım alındı verildi sevk edildi falan yazıyordu bugün hiçbir bilgi bulamıyorum ptt de aynı yazılar yazıyor gene başka sitelerde araştırdığım zaman herhangi bir isonuç yok deniliyor sizce nedendir.
    bazen cakma numarada veriyorlar .ben ebay üzerinden aldım numarayı sürekli kontrol ettim bir şey cıkmıyordu ,sordum satıcıya numara yanlışmı diye pardon deyip başka numara verdi hızlı gönderi yaptım diyebilmek için öyle bir şey yapmış olabilir.

ama dert etme gelir ben bir baf için 43 gün bekledim sabretmen lazım bu tür yerlerden aldığın zaman .

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bende kontrol ediyorum çıkıyordu fakat bu sabah ne oldu diye bakmak için aradım çıkmadı bişe

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben geçen ayın 7'sinde alarm aldım. Takip numarası bile yok. Akıbeti belli değil yani.
    Beklemeye devam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)