Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletlerde Güvenlik Sistemleri (Alarm kilit zincir v.b)

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende komşunun parmaklıklarına bağlıyorum.O yüzden alarm takamam.Rahatsızlık uyandırır.elektiriksel aksamda bir alana gizli kontak yapılsa varmıdır bilgisi tecrübesi olan.Benim motorda imboda var ancak motor için bir işe yararmı fikrim yok açıkçası.
    Valla komsularimda idare edecekler kusura bakmasinlar eldekini avuctakini verdik motora komsum rahatsiz olmasindiye motoru caldiramam valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Bende bu hafta alıyorum motosikleti, arkadaşımın evinin altında bahçesi var garaj yapicaklar orayı bende oraya koyacağım ama içime kurt düştü yinede çalarlarmı diye, 2 tane motosiklet var orda innova ile beat bende koyacağım 3 olucak tedirdin olmaya başladım şimdiden. Allah kimsenin başına öyle birşey göstermesin.
    ugrgnr bunu beğendi.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bu kadar tedirginlik yaratmadıgı için, yaşasın çinli motosikletler diyorum. (Ucuz ya o yüzden)
    ugrgnr bunu beğendi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    güvenlik dediniz de, geçenlerde bi binanın önünde gece vakti bi motosiklet gordum. adamın venom montu motosikletin ustundeydı. baktıım bıdaha baktım. kask da aynaya asılmıs. motosiklete yaklastım dedım herhalde anahtarı da bırakmıstır. lifan 150 commuter'dı. ulan dedım ne adamlar var. 1 saat sonra eve donerken yıne aynı yolu kullandım ulen hala aynı sekılde motosıklet. montu kaskı alıp gıtse bırı, adamın ruhu duymaz. sonra versın bıyere ılanını veya baska sehırde bırıne satsın parasını alsın. hırsızlık degıl mı ? cok gerızekalı ınsanlarımız var yemın edıyorum. inşallah calınmamıstır montu kaskı ne dıyım.

--zor işin kardesım, cok serefsız ınsanlar var. senın motosıklet parlıyodur sımdı. valla sans dılıyorum sana. bence kısa zamanda kapalı bıyere koy onu ne bılıyım yakın arkadasın varsa garajı olan falan, de bırlıkte kullanalım. hanı bıseyer uretmeye calıs bence. motosikleti goturmese de hırsız, biçok seyını goturebılır 5 dakıka ıcınde. en kotusunden depoya bi çizik
    rs_guven bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Valla biranda var uzerinde iki kilit bir direksiyon kiliti baska birsey yok alarmda takicam ama

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)