Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

wirelesss modemde dns var internet yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Herkese iyi forumlar,

Cumartesi günü yaşanan fırtına ile gidip gelen elektrikler kaldığım apart oteldeki modemin adaptörünü yakmış.Elektrikçi bir arkadaş modemi uydurdu.Dns ışığı yanmıyordu, telefon hattı kesilmişti.O sorunuda çözdük şuan sadece internet ışığı yok.laptop da bağlanıyor ama internet erişimi yok.

Araştırdığım bazı sitelerde modemi yeniden kurmayı deneyin diyor ama ben uzman olmadığımdan kesin bir cevap alabilir miyim diye siz değerli arkadaşların bilgilerini merak ediyorum.REstart attım olmadı.Modem benim olm adığından elimde patlasın istemem açıkçası.

modem budur:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-zyxel-p-661hnu-f1-adsl2-plus-4port-300mb-kablosuz-modem-plus-3g-router-plus-105325703/detay/

Şimdiden teşekkürler.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ani voltaj yükselmesi sonucu modemin arızalandığını düşünüyorum. TTnet müşteri hi,zmetlerini arayıp modemin ayarlarını beraber kontrol edin
    Eğer arada splitter kullanıyorsanız, splitter yanmış olabilir. Splitter kullanmadan modeme hattı direk bağlamayı deneyin. O da işe yaramaz ise başka modem almaktan başka bir çare kalmıyor.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    ÇOk teşekkür ederim.Tam ofisten çıkıyordum iyi oldu cevabınız
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Modeme reset at sürücülerini yeniden kur ( ekle kaldırdan önce kaldır )

Müşteri hizmetlerini ara eyer bağlantınızda sorun yok derse modem mefta olmuş gibi garantisi neyin varsa tamirde edilebiliyor bildiğim kadarıyla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)