Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kokoreç Seven ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hastasıyızzzz :D da çok pahalı be en ucuz yapan yarım 6 tl den satıyor, ekmeğide özel yaptırıyorlar normal yarımdan çok daha ufak bu yüzden 3 yarım yiyorum açken vee 20 lira adam başı oluyor ki hiç hoş olmuyor :D
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    bencede ecikte ucuz olsa değme keyfine abi yarım çek diyosun hoop 5 lira ee hap kadar ekmek zaten bi yarım daha hesap 10 lira yanının ayranı felan 12 lira bırak çık
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Millet şampiyonun kororeçini orta düzey;sokakta yapılan,yada daha başka şampiyon dışında yapılan,iyi yapan yerlerdekileri daha lezzetli bulan varmı? Tek değilimdir eminim

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    off ağzımın suyu aktı şimdi olucaktı kokareç,badem,uykuluk veya atom anam anam ne yerdim ha
    Sür gari

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet şampiyonun kororeçini orta düzey;sokakta yapılan,yada daha başka şampiyon dışında yapılan,iyi yapan yerlerdekileri daha lezzetli bulan varmı? Tek değilimdir eminim
    Adı var sadece şampiyonun ben hiç beğenmiyorum onu bile fabrikasyona bağlamışlar , Ankara'da şanslıyız güzel yerler var ama İstanbul çok büyük keşfetmek lazım, benim en beğendiğim kokoreçi yapan yer Ortaköy'de yolun karşısında arada bir yer var orası olmuştu , Çengelköy'de de fena yapmıyolar .Kadıköy ve Beyoğlu Mercan da fena değil en azından Şampiyon'dan çok daha iyidir.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    kokoreçedemi ÖTV geldi.. ne oluyor Bu işkembeye, bağısağa böbreğe. Sakatadımıza bari dokunma devlet.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Vallahi Mersinde bir tek yer tanırım Balık pazarı ve Kasap çarşısı var ikisinin ortasında Bir Usta var Abovvvvv
    Bir Kokoreç yapıyor ki yemede yanında yat, gerçi yatamıyon dayanamayıp yiyosun
    Bildiğim kadarı ilede Kendisi sarıyor şişi Yan taraf et pazarı ordan alıyordur muhtemelen
    Sado

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı GONYALI1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Akşamlar ;
    Abi bu kokoreç denen şeyi seven varmı nasıl bi kafayla buldularsa artık
    az önce yedimde öyle iğrenç tat görmedim ben varmı aramızda kokoreç seven
    http://img716.imageshack.us/img716/8...7zararl25c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

abi sen ne diyon ya kokoreç yaşama sebebi hayat kaynağıdır ben onu yemeyenin ağız tadına güvenmem =)

eğer sana kötüsü denk geldiyse bilmem ama iyi yerde ye şampiyonda ye bi bayılırsın =) yada mercanda =)

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    kokoreç,ademoğlunun dünyada tadabileceği en güzel lezzettir.
    nasıl olsa karatay diyetine göre,hayvansal yağların hepsi sağlıklı.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

http://www.uzmantv.com/kokorec-nasil-servis-edilir
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kokoreç kutsaldır.Konusu açıldıysa mutlaka yazılmalıdır.
    Hazırlanırken izlemek ve ustaya müdahele etmek ayrı lezzet katar kokoreçe (abi acı koy, abi ekmeğide ısıt, abi ekmeğin içini çıkar vs.
    Her yerden yenmemeli, damağınızın kokocusunu bulmalısınız, kokoreç yediğiniz yere abone olmalısınız .

Not: Şampiyon(ların)un kokoreci tırt.
    www.motojektif.com

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    heryerden yenmemeli. iyi temizlenmemiş, yani ilk günkü haliyle servis edilebilir
    şampiyon kokoreç iyidir, yenebilir ama daha iyileri geceleri ortaya çıkar
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Olsada yesek şimdi...
    Kalın bağırsak olmadığı için sorun yok yenilebilir.
    Bizim memlekette bu ince bağırsaktan dolma yapılıyor(bumbar dolması) o da çok güzel oluyor tavsiye ederim.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık silinsin insan evladına eziyet var :D bu saatte de yapılmaz ki :D

NOt: Koç yumurtası denilen olayi cok kucukken yedirmislerdi bana...
    yErken düşündüm, ulen bu koç erkek, bunlarin zaten yumurtasi yok.
    Yutmadım! Gittim sordum babaanneme çekinmeden verdiği cevapla çöpe koşmam bir oldu :D
    Batu acayip canım çekti bir ara kendini ayarla boş vaktinde seninle sanayiye gidelim kokoreçin dibini yiyelim...
    Sür gari

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    sanayiden gece gec saatte çıkarsın ve geçerken o koku gelir aman allahım miss hemen gidip en az 2yarım ayran ve eve rahatlamıs bi vaziyette gitmek pahabiçilemez
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç yemedim ama sağlıklı bişey olduğuna inanmadığım için yemiyorum. Ancak farklı tatlar güzeldir çoğu kişi için.
    Çok şey kaybediyorsun. Derhal aklını başına al, silkin ve kendine gel. En yakın kokoreççiye gidip yarım içi dışı kızarmış ekmek içine açılı kokoreç ve yanına büyük ayran söyle. Yarım ekmek eline geldikden sonra ekmeği hafifçe sık yağı ekmeğin içine işlesin. Sonrasında tekbaşınasın.. )))))
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    offf yenmezmi yaaaa daha dün 2 yarım yedim sadece kokareç için 50 gidiş 50 geliş 100 km gidiyorum ben

Motosikleti
    Honda CBF 150
    kokoreç duymasın vallah alınır
    [B][I]Honda CBF 150 & Shoei XR-1000[/I][/B]

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adı var sadece şampiyonun ben hiç beğenmiyorum onu bile fabrikasyona bağlamışlar , Ankara'da şanslıyız güzel yerler var ama İstanbul çok büyük keşfetmek lazım, benim en beğendiğim kokoreçi yapan yer Ortaköy'de yolun karşısında arada bir yer var orası olmuştu , Çengelköy'de de fena yapmıyolar .Kadıköy ve Beyoğlu Mercan da fena değil en azından Şampiyon'dan çok daha iyidir.
    Çengelköy'de oturduğum için eve geçerken bazen canım çekiyor,hoop 1 koko+ayran yanına da 5 midye dolma, tam doymuyorum ayarında bırakıyorum, ne demişler azı karar çoğu zarar
    Ankara'ya gittiğim zamanlar fırsatım olunca A.O. çiftliğine uğrarım orası güzel,baharda falan heryeri kokoreç-köfte kokusu sarıyor,tokken adamın yiyesi geliyor

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Kokoreç sevmeyen var mı hala :D

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi eziyet yeminlen eziyet yemek olsun hele kokorec olsun kendimi bildim bileli her hafta muhahhak yerim..

Gece 3-4 de uyanıp corba içmeye giderdim sehrin bir ucundan bir ucuna dahada gidiyorum

Bazıları pok yeniyor demiş o kac derecede kac kere kaynıyor sirkeye limon a batırılıyor gene yıkanıyor.. öyle seymi olurmus..
    Sizin orada manolya meydanında Başaran otelin az aşağısında böyle ağaçtan klube şeklinde bir dükkanda yapıyorlardı köfte,ciğerive kokoyu sanırım oraya gidiyorsundur yada gitmediysen tavsiye ederim gitmeni
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)