Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cep telefonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galaxi w ye geçen gün yakından baktım dokunmatiği iyi mesajda iyi yazılıyor sen daha a harfine basmadan telefon algılıyormuş önceden hangi harfe basacağını telefon kaybolduğunda senin belirlediğin bir numarayada mesaj atıp yerini bildiriyormuş ( telefoncunun yalancısıyım )

Asıl merak ettğim nokta galaxys ace 5830i ile wander ın ekran genişliği aynımı
    yok galaxy wonder ile ace ekranı arasında çok az bir fark var wonderin ekranı biraz daha uzun
    uzun olması önemli değil ekran çözünürlüğü ve kalitesi olarak w ace den kat kat iyi
    ace dokunmatik olarak biraz sıkıntılı w'da o yok gayet stabil 1.4 gh işlemci süper çalışıyor sadece ram düşük o yüzden bazen kasıyor (çok zorlarsanız)
    mesaj olayı filan tamamen yüklediğin programlarla ilgili eğer bulan telefondan az buçuk anlayan biriyse sadece birkaç tuşa dokunarak
    hiç tel açılmadan bütün bilgileri silebiliyor imei dahil
    kendim galaxy s2 kullanıyordum süper ötesi bir telefon android forumlarından herhangi bir rom indirip kuruyordum
    sanki telefona windows yerine linux kurar gibi çok süper özellikler ekleyip çıkarabiliyordum
    ta ki kader ağlarını örüp benim hanım telefonu kurcalayana kadar
    ulem ne güzel telefonmuş dedi birdaha garibanı görmedim kartımı çıkardı telefonu attı çantasına
    bende w aldım şimdi bu da süper tek sıkıntım benim çok kullandığım bir programı yükleyemiyorum
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı CeyhunEzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar dün ıphone 5 karar vermistim bugun aldım hadı hayırlısı , bu arada yardımcı olan arkaşlarla tesekkurler
    doğru karar...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu amacina ulasmistir...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)