Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

istanbulda yaşayan üyelerimize

Motovento
    REKLAM ALANI
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir firma servisle Kadıköy'e götürecektir zaten... Oradan E-.. gibi otobüsler ve Havaş otobüsleri de var ama, 16S hattı idi sanırım giden sıradan otobüs, tek biletle bile gitmek mümkün.
    Sizin orada E-.. li otobüsler de mi var, sizin E'ler herhalde Empire State gider anlamına geliyordur.

Bizdeki E'ler normalda Ekspres anlamında ama biz başka şeylerde diyebiliyoruz.

E -10 Kadıköyden ekspres olarak E-5 yada TEM üzerinden ( durakta iskeleye en yakın peron) , E-3 ise Bostancı sahilden ( iskele önü) direkt havaalanın içinde giden yolcu önündeki durağa kadar gider , çift bilet geçerlidir ( bilet kaç TL bilmiyorum) ama hakkını verir ,

havataş duraklarına da bakabilirsin, sevmediğim bir işletmedir. http://www.havatas.com/Otobus.aspx?i=3

bunların haricinde taksiden başka seçeneğin yok , Ramço'nun bahsettiği Metro tesislerinden havaalanı taksiyle 29 TL yazıyor. Fakat her otobüste o garaja girmiyor !

iyi yolculuklar ...
    BLACK_ICE bunu beğendi.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uygundur..pazartesi günü sabah 8 de ozaman samandıra metro tesislerinde olurum ondan sonra işleri tek tek hallederiz..0537 926 26 52 telefon numaram pazar günü akşam hatırlatma babında bi msj atarsanız iyi olur..
    valla usta allah razı olsun insanın yol bilmemesi ne kdar kötü ya hani inanın otobüsten inince nereye nasıl gitceğime kesin güvensem inaın kimseye yük olmak istememde işte yinede teşekkür ederim benim cep 0532 764 08 97 hocam ben kaskımı ceketimi alır gelirim :D hocam tek işim sabihaya gidip işimi halletmek sonra hiç bir işim yok fazla vaktinizi almam kafanıza göre ne zaman sıkılırsanız atarsınız beni metro turizm yazahanesine . pzar günü akşam dediğiniz gibi mesaj atarım teşekkür ederim

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla usta allah razı olsun insanın yol bilmemesi ne kdar kötü ya hani inanın otobüsten inince nereye nasıl gitceğime kesin güvensem inaın kimseye yük olmak istememde işte yinede teşekkür ederim benim cep 0532 764 08 97 hocam ben kaskımı ceketimi alır gelirim :D hocam tek işim sabihaya gidip işimi halletmek sonra hiç bir işim yok fazla vaktinizi almam kafanıza göre ne zaman sıkılırsanız atarsınız beni metro turizm yazahanesine . pzar günü akşam dediğiniz gibi mesaj atarım teşekkür ederim
    Bir taksici müşterisinden sıkılmaz Şaka bi yana siz işinizi halledin yeterki sıkılmak ne kelime..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Bir taksici müşterisinden sıkılmaz Şaka bi yana siz işinizi halledin yeterki sıkılmak ne kelime..
    tamam hocam o zaman ben size hem cumartei hemde pazar akşamı mesaj atarım azcıkda ist gezeriz :D demi usta

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam hocam o zaman ben size hem cumartei hemde pazar akşamı mesaj atarım azcıkda ist gezeriz :D demi usta
    gezeriz tabi pek biyerini bilmem ama kız kulesine karşı çay içeriz karşılıklı baş başa taximetre açık tabi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    gezeriz tabi pek biyerini bilmem ama kız kulesine karşı çay içeriz karşılıklı baş başa taximetre açık tabi
    tamam tamam çaylar şirketten ama aksimetreyi dururken kapatcan :D kornaya basmıcan sellektör atmıcan her neyse usta ben kaçar sabah işe gitcez ben yarın bileti laırım kesin saatleri sana bildiririm bide erken gelirsin boşuna bekleme oarlarda ben erken gelriim beklerim o daha mantıklı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)