Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

izmirde evlenme teklifi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülüyorsun da ileri de ağlama :D evlilik zor değilmi ya ben çok korkuyorum vallah
    Yani benim hayatımı birazcık düzene sokucağı için ağlıyacağımı sanmıyorum :D
    Motor konusunda baskı olmazs sorun yoktur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav ne gereği var bu teklif meselesini abartacak tutacaksın kolundan evimin kadını çocuklarımın anası olacaksın uleeeen! Diye haykırdın mı olay biter bakınız: cüneyt abi

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Kiraz'' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sms ile evlenme teklifi mi olur yahu

neden olmasın.......................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulmacanın alt kısmına deyimler falan soruluyor ya hani, çıkan harflerden deyimi tamamlıyorzun, deyim yerine benimle evlenir misin yazacak şekilde ayarla bir bulmaca çıkar yazıcıdan falan, zor olsun ama bahane bulabilesin herkes bu bulmacayı konuşuyor internet fenomeni falan diye, yoksa yazıcıdan çıkmış bulmacayı çözdürmenin bahanesi zor olur :D yada puzzle bastır, bardak bastır, tshirt bastır falan, alsancak şehitler caddesinde "CAN Dijital" herşeyi herşeye basabilen biryer taktiklerimi beğenmesen bile CAN Dijital her türlü işine yarayacaktır özel bir günde vs
    Ninja

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada tavsiye lazım. gittik babasından istedik, söz yaptık, nişan yaptık hala evlenme teklifi istiyor
    14 yıl önce evlendik ama henüz teklif yapmadım

Motosikleti
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 yıl önce evlendik ama henüz teklif yapmadım
    yürü be taş fırın erkeği.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada tavsiye lazım. gittik babasından istedik, söz yaptık, nişan yaptık hala evlenme teklifi istiyor
    bana da aynısı oldu kızı istedik söz nişan oldu bana surat yapıyor, anasına sordum artık neyi var bu kızın diye bombayı patlattı
    kabataşta gece kızkulesi ve üsküdar manzarasında teklif ettim güzel oldu ama hayatta herkesin yaşaması gereken bir duygu
    arkadaşada allah yardımcı olsun..
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    kesinlikle kabul edeceğinden eminseniz yapın derim sonra hazır değilim falan derse içinize oturmasın

gidin sahil kenarına motorunuzla oturun bir yere sonra romantik laflarla falan iyice günü kurtarın ondan sonra motorun olduğu yerin ters tarafına doğru sahil boyu yürüyün dönüşte motora iyice yaklaşınca .............. sen burada dur ben motordan bir şey alıp geliyorum deyin o da tamam ................... diyecek dönüşte de diz çöküp benimle evlenir misin diyin olsun bitsin benim dediğim sadece finali öncesinde ....... yere de birbirinize hitap kelimeniz
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teknoloji çok gelişti yaw .d yakında evin içinde bile sms ile iletişim kuracağız .d
    O bir gerçek malesef ama ben bunu teknoloji ilerlemesi olarak değil,sosyal yaşam kalitesinin düşüşü olarak nitelendiriyorum.Çok feministçe bir cevap değil mi
    Gel gelelim bana.Ben mi? Minimum 3 saatim pc başında geçiyor.Bir dengesizlik var sanki..

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kiraz sen daha bekarsın senin evlenme zamanında bunları bulabilirsen şükret
    çünkü senin zamanın gelince sende bi koca buldum diye sevinirken evlenme teklifinin pek te önemsiz olduğunu düşüneceksin

Aslına bakarsan haklı olabilirsin.Ama senin bu dediğin 'ben bununla yetinirim' diyen bayanların yapacağı bir iş.
    Benim sevdiğim adam bana sms ile evlenme teklifi yapmaya kalkarsa göndereceği son evlenme içerikli sms olur
    Bakınız beyefendi ne güzel konu açmış,özel bir mesele ve özen gösteriyor,tebrik ediyorum
    Siz niye özen göstermiyorsunuz?

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden olmasın.......................
    Harbiden şaka yaptığınızı umuyorum..

Evlenme teklifi yaparken gösterdiğiniz incelik delikanlılık dediğiniz olaya zarar vermez.Zarar veren bu toplumun zihniyetin sınırları..
    Biz bayanlar özel varlıklarız,özen gösterin !

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Sms ile evlenme teklifi:

Cnm bnmle evlnr msn? Öptm kib
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz evlendik 4 yıl geçti. Hala istiyor
    Ben de tekim sanıyordum... 5 seneyi devirdik daha teklif yapacağım... Sanırım eşeklik bizde ağalar...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Motosikleti
    Harbiden şaka yaptığınızı umuyorum..

Evlenme teklifi yaparken gösterdiğiniz incelik delikanlılık dediğiniz olaya zarar vermez.Zarar veren bu toplumun zihniyetin sınırları..
    Biz bayanlar özel varlıklarız,özen gösterin ! [/QUOTE]

aklıma gelmedi ama gelse olurdu neden olmasın...

illaki mum ışığında romantik bir ortamda mı evlenme teklif edlir... yada bir kamyonun kasasına üç beş özlü söz yazıp iş yerinin karşısına götürmeklede olmaz... en güzel fecaden yazmak olsa gerek diyeceğim ama duvarında herkez görür..sms biraz daha özel olur....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)