Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    oy ugruna ülke nerelere geldi.

allah sonumzu hayır etsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noktalı yerleri doldururdum ama Barış abiye kurban ol
    hitler denen denen faşist bile sizin gibi ağzından salyalar akarak "hepsiğni gebertin şehir şehir katledin" diye cümle kullanmamıştır
    hiç bir mazeret sivilleri öldürün halkı katledin sözlerini mazur gösteremez
    Benim gözümde pkk lı teröristen hiç bir farkın yok inkar etsende devletçi dursanda
    Fikirlerinle tam bir teröristsin

Sivil tanımı nedir sizin için? Üzerinde üniforma olanlar resmi olmayanlar sivil mi?
    Elinde silah olup canıma, aileme, malıma, milletime ve vatanımın bütünlüğüne kast eden kimse sivil değildir.
    PKK teröristleri için kandırılmış genç edebiyatı yapacaksanız, ezilmiş halk safsatalarını öne sürecekseniz, edebiyle çalışıp ekmeğini kazanan milyonlarca kürt kardeşimi kimse kandıramadı da, o sütü bozuklar mı kandırıldı sadece.
    Her terör başlığında aynı terane, kimse kürtlerin kökü kazınsın demiyor, PKK itleri ölsün gebersin diyor. Siz neden bu kadar ırkçılık yapıyorsunuz onu anlamıyoruz biz?
    Ha diyelim ki öldürmesinler, hepsi hapislerde cezasını çeksin, ona da eyvallah. Siz renginizi belli edin de, ak kara belli olsun, çözemedik forum olarak.
    Tsubasa, 10SuzAsLa, gs500inanc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sivil tanımı nedir sizin için? Üzerinde üniforma olanlar resmi olmayanlar sivil mi?
    Elinde silah olup canıma, aileme, malıma, milletime ve vatanımın bütünlüğüne kast eden kimse sivil değildir.
    PKK teröristleri için kandırılmış genç edebiyatı yapacaksanız, ezilmiş halk safsatalarını öne sürecekseniz, edebiyle çalışıp ekmeğini kazanan milyonlarca kürt kardeşimi kimse kandıramadı da, o sütü bozuklar mı kandırıldı sadece.
    Her terör başlığında aynı terane, kimse kürtlerin kökü kazınsın demiyor, PKK itleri ölsün gebersin diyor. Siz neden bu kadar ırkçılık yapıyorsunuz onu anlamıyoruz biz?
    Ha diyelim ki öldürmesinler, hepsi hapislerde cezasını çeksin, ona da eyvallah. Siz renginizi belli edin de, ak kara belli olsun, çözemedik forum olarak.
    altına imzamı atarım
    helal olsun
    Lucas ve gs500inanc bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yazdıklarımı eşeleyip teşeleyip bişeyler çıkarıyorsun. Art niyet sezinledim sanki. Eğerki art niyet yoksa başka bişeymi var? Tamam empati kuralım. Sempatimiz olsun.
    Yazdığın yazıyı olduğu gibi alıntılayıp cevapladım.
    Neyi eşelemişim anlamadım doğrusu
    Art niyet falan yok. Başka birşeyden kastını da anlamadım açıköası.
    empati kuralım. Sempatimiz olsun.
    Daha fazla ne diyebilirim ki

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkeyi bölmeyi mi konuşacaksın? o zaman Türkçe konuşsan da zararlısın. kardeşliği mi konuşacaksın? istersen ugandaca konuş

üstüne laf mı var bunun?
    Zaten bu ülkeyi sadece Kürtçe konuşanlar bölebiliyor değil mi ?
    Türkiye'nin kaderinin konuşulduğu, nasıl paylaşılacağının konuşulduğu masalar ne oluyor ?
    He pardon, o evrensel bir dil değil mi ? Ondan dolayı rahat rahat konuşabilir.
    Yahu ben sokakta arkadaşıyla gezen adamdan bahsediyorum.
    Şehre alışverişe inen teyzemden, mahallede arkadaşıyla top oynayan çocuktan, ilkokuldaki bebeden bahsediyorum.
    Birisi Kürtçe konuşurken hiç duymadın mı abi çevrenden "... goduuum kürdü", "ağzına zıçtımının kıroları", "ananı bacını yedi ceddini ..." küfürlerini.
    Eğer duymadıysan, ya ben çok faşist bir ortamda yetiştim ve öyle bir ortamda yaşamaya devam ediyorum, yada sen hiç evden dışarı çıkmıyorsun.

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Olay budur zaten.
    Kimse demiyor ki sokakta elini kolunu sallaya sallaya, senin benim gibi gezsin diye.
    Sonuna kadar yargılansın cezası neyse çeksin. İster 50 yıl, ister ömür boyu !
    Solcusu, sağcısı, askeri, teröristi hepsi ADİLCE yargılansın.
    Asıl tepki, adem80'in, Tsubasa'nın vs. Kan istiyoruz! Saldırın öldürün! gibi nidalar atıp, sonra da "ama askerimiz ölmesin :( " demesine.
    otopsici, trgy ve Olcay Avşar bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

“Terörle Müzakere Değil, Mücadele Edilir”

Fır Fır yapmayın Lan!
    Tsubasa, Shrieker, deprogadias ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ....

Motosikleti
    bir yerde devlet otoritesi çeşitli sebeplerden zayıflamışsa yada yk olmuşsa orası fiili olarak devlet kontrolünde degildir. bugün güneydoguda aşanan olay budur.

terörle mücaadele sadece silahla olmaz. eger bunu sadece silahla yapabilecek varsa o zaman kurunun yanında yaşta yanar. devlet asla terörist gibi düşünemez.

bugün yaşanan durum ciddi anlamda sıkıntılı bir durumdur. güneydoguda devlet otoritesi yok olmuştur. böylece halk istesede istemesede terör örgütünün yanında yer almaktadır.

mevcut hükümet terör konusunda çok büyük yanlışlar yapmıştır. oy ugruna yapılamayacak birçok taviz vermiştir. ülke fiili olarak bölünmüştür.

yapılması gereken şey bölgede derhal OHAL ilan edilip o bölgeyi bu beladan kurtarmaktır.
    Shrieker, Barış Şuşut ve deprogadias bunu beğendiler.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Teröristlerle müzakere edenler utansın. Koskoca devleti cahil cühela sürüsü yönetirse böyle olması kaçınılmaz. Mevcut durum devam ettikçe çok daha kötüsüne de hazırlıklı olun derim.
    Barış Şuşut bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    erdal sarızeybek' in yeni bir videosunu izledim az önce
    1 saat 20 dakika
    bu akşam televizyonu, dizilerinizi, yarışma programlarınız bir kenara bırakın ve bunu izleyin
    önce düşmanını tanırsan onunla nasıl mücadele edeceğini de bilirsin

http://www.youtube.com/watch?v=9vDIl...layer_embedded
    Barış Şuşut, sezer aykaç ve [Turan] bunu beğendiler.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu videodada teslimiyetimizi izliyelim : http://www.dailymotion.com/video/xt8...rdu-orada_news

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    iyice b.ku çıktı dur bakalım daha nekadar sçmalayacaklar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bakın bugun şehit olan bir uzman cavuşun babası ne demiş
    ibret olsun söyledikleri
    http://haber.mynet.com/sehit-evlerin...-foto-analiz-2
    # motosikletle.blogspot

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öneri nedir ne yapalım ? Elimizden geleni bu oyumuzu gereğince kullanırız vergimizi veririz askere gideriz ee sonuç ?

Ben görevimi fazlasıyla yaparken devlet ne yapıyor ?

Askerimi yok bu ülkenin 600.000 hazır asker var bu ülkede yetmedimi 1.300.000 askerlik çağındaki genç var.

Yaşım 20 kalkın gelin desinler gitmez isem şu satırları yazmak nasip olmasın.
    boşbakanın oğlu benim sağımda solumda arkamda olmazsa savaşa hiç birşeye gitmem... başta ailem olmak üzere çevremdeki kimseyi de göndermem...aha şuanda oldugu gibi oturdugum yerden izlerim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bazılarının rahatsızlığından dolayı bu konu bugün yarın kapatılır çok sayın moderatörler tarafından.Kendi fikirlerini de konuyu kilitlerken yapıştırırlar sayfaya.

Dostlar doğuyla ilgili yorum yaparken bugün orada yaşayan,yaşamakta olan kişilerle birebir diyaloğumuz olsun ondan sonra görüş beyan edelim.Hangi tür olursa olsun lütfen,sizden ricam herhangi bir medya organının yayınlarının etkisiyle yorumlar yapmayalım.

Ah keşke böylesi ateşli günlerde ülkemizin doğusundaki ve batısındaki vatandaşlarımız birbirleriyle iletişimlerini arttırsalar.
    Tüm samimiyetimle yazıyorum medyanın göstermediği çok güzel insanlar,topluluklar var.Buradan yazmaya değil,oradaki güzel insanlarla iletişime geçip bağlantıyı koparmamaya,konuşmaya devam etmeye çalışalım.

Birbirimize ulaştıkça gerek bu forumda gerekse günlük yaşamımızda birkaç tane birbirinin aynı gazete okuyup,aynı adamları dinleyen,kıt aklıyla insanlara demokrasi öğretmeye çalışan kendinden habersiz tiplere pabuç bırakmamış oluruz.

Doğu büyük bir imtihan veriyor.

Tekrar başımız sağolsun.
    Hak aramak için dağa çıkıp ölenlere ve onları -akılları sıra- bizlere anlatmaya çalışan aklı evvellere yazık diyorum.Berberoğlu ile masa atmaya hevesli garbın demokratları.
    Tsubasa bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    tartışanlara: birilerinin istediklerini yazıyorsunuz.
    herkese : yol kenarına yahut ne bileyim işte bir otobğs durağına filan bir bomba koysalar, o bomba patlasa ve o durakta bir ingiliz mandacı, bir amerikan mandacı, bir manda ve
    himaye kabul etmeyen varsa; bomba kimi yok etmemek veya yok etmek için çaba gösterir ki?

unutmayın; silahlarla yaşayanlar, silahlarla ölürler...

herkes aynı gemide, dalgalar yerine birbirinizle savaşıyorsunuz!!!
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    "Saldırı sırasında çok sayıda işyeri ve binaya roket ve kurşun isabet ettiği ilçe merkezinde, günün ağarmasıyla Polis Lojmanları önünde 3 PKK’lının cesedini almak isteyen grup, polis tarafından havaya ateş açılarak uzaklaştırdı."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21369355.asp

bu nasıl bir şerefsizliktir ki bölge halkı gelip leşleri almak istiyor, Allah belalarını versin, rezillik yaşıyoruz, çıkaracaksın OHAL, saat 20.00'den sonra kimi sokakta görürsen indireceksin, bunların içindeki soysuzlar ancak bu şekilde ayıklanır, bu adamlar nasıl oluyor da kim olduklarını belirlenip hapse atılmıyorlar, genel kurmay başkanını, komutanları, millet vekillerini, gazetecileri gözaltında tutuyorlar, o sempatizanları neden hapse atıp bekletemiyorlar, bu kadar basiretsiz bir iktidar olamaz, bu kadar dış güçlerin oyuncağı olmuş iktidar olamaz, sürekli olarak izlemede kalıyorlar, minimum çaba harcanıyor ...
    Tsubasa ve Shrieker bunu beğendiler.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdal sarızeybek' in yeni bir videosunu izledim az önce
    1 saat 20 dakika
    bu akşam televizyonu, dizilerinizi, yarışma programlarınız bir kenara bırakın ve bunu izleyin
    önce düşmanını tanırsan onunla nasıl mücadele edeceğini de bilirsin

http://www.youtube.com/watch?v=9vDIl...layer_embedded
    VATANINI SEVEN HERKES MUTLAKA SONUNA KADAR İZLESİN. VE TARİHTEN DERS ALSIN.
    Barış Şuşut bunu beğendi.

Şu panzere asılan paçavrayı gördükten birde gündem özeli dinleyip dile gelebildiğini ve göze sokulduğunu gördükten sonra,zaten helal etmediğim vergilerimi tekrar haram zıkkım olsun diyorum.Yaptığım askerlikte tekrar haram zıkkım olsun (tabiki bürokrasi ve askeriyeye akan kısmı).Artık şu andan sonra ne Türküm DİYORUM(LAYIK DEGİLİM DEGİLİZ)nede MÜSLÜMANIM......Çünki haksızlığın hukuksuzluğun olduğu yerde önce TÜRK olmaz ,sonra MÜSLÜMAN olmaz ki biz ezelden yalnız bir dine mensup değiliz.Taki bu ülkede yaşayan tek bir kişi bile kimliginde yazan T.C yi kabul edip yalnızca onun varlığı ve bütünlüğü için çabalamadıkça bu düşüncem beni assalarda degişmezki belkide apoyu itini değil beni asarlar.Yalnızca içimizdeki Kürt asıllı olan T.C vatandaşlarımıza birşey sormak istiyorum(ben artık T.C li değilim,bu ülke benim standartlarımı karşılamıyor.).''Hangi ırkdaşınızı pekeke itleri Türk zulmünden kurtardı. ? '' Alın benden de bir video

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Allah birliğimizi,bütünlüğümüzü bozmaya çalışan şer odaklarının,bu oyuna bilerek dahil olan,bu ülkenin canını yakan tüm hainlerin cezasını versin...
    Milletçe başımız sağolsun...

***Gaziantep'te ki saldırının ardından kaleme alınmış, şerefsizce ve alçakça terör saldırılarıyla ilgili geniş perspektiften bakan iyi bir makale..
    http://www.aksam.com.tr/teror-ne-ise-yariyor-7575y.html

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırkbeşsaniye miydi neydi?

o 5000 it yok edilmesi lazım, sıkı yônetimin gelmesi lazım ,asayiş te ön planda komple ordu olmalı belirli bir süre . Terör örgütü liderleri tespit edilip , bulunup yerinde infaz edilmeli .
    adem80 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)