Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya devlet başa ya kuzgun leşe.
    = elde edilecek başarı için, en kötü ihtimallerin ve her türlü tehlikenin bile göze alınabileceğini anlatan deyim
    aynen öyle sonuna kadar devam BU LEŞLER İÇİN
    yarın birgün okulum bitince bende gidiceğim askere
    herkesin gittiği gibi orada şehit olan canını vatanı için veren sen ben de olabiliriz..
    bunu aklınıza yazın
    BEN SEVE SEVE VATANIMIN 1 KARIŞ TOPRAGINI VERMEMEK İÇİN CANIMI VERİRİM ''
    adem80 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    İşin içinde gayet farklı sorunlar var, 100 yıldır devam eden bir sorun güneydoğu meselesi, son 30 senedir de bitmez tükenmez biçimde son halkasını yaşıyoruz. PKK neden 90lardan itibaren tırmanışa geçti? Soğuk savaş dönemi silah ticareti gayet iyi senin benim gibi sıradan vatandaşın cebinden çıkan paralar silah tüccarlarının cebini gayet rahat dolduruyor. Sonra 90lara geldik sovyetler dağıldı soğuk savaş bitti; yeni bir düşman gerekiyordu, iç ve dıştaki para isteyen canavarların oyunuyla yeni düşman oradaki sorunları da kullanarak Türkiye'nin güneydoğusunda yaratıldı. Oradaki sorundan beslenenleri Suriye'de amerikada israilde aramaya gerek yok. Bizzat bu ülkenin içinde bu durumdan nemalananlar var. Çok tepki çekse de açılım denen durumda terör olayları oldukça azalmıştı, ama geri adım atılmasıyla tekrar yükselişe geçti. Kim haklı kim haksıza girmiyorum, ama silah için dağı taşı bombalamaya giden milyarlarca dolar toplumun refahını arttırmaya harcansa hepimizin hayat kalitesi çok net biçimde artar. Hepsini öldürelim şu bu gibi gaza gelmeler bir sonuç üretmez, birilerinin cebini doldurur ancak. İstersen orada herkesi bombala öldür vur kır belki terör bitti diye düşünürsün ama 20-30 yıl sonra en geç aynı şeyler tekrar başlar. Dış mihrakların oyunu denerek çözüm getirilmez. Zira Türkiye de Suriye'deki teröristleri destekliyor, Rusya'daki çeçen teröristlerin desteklendiği de ortada. Diğer devletlerin eline koz olabilecek durumlar vermemek gerek, yurtiçindeki savaştan beslenen sermaye gruplarını ortadan kaldırmak gerek. Sürekli bölünmekten bahsedilirken de neden büyük çoğunluğun güneydoğuda çalışmak istemediğinden, medyada güneydoğuda tepelere Türk bayrağı dikmenin başarı olarak gösterildiğinden, içişleri bakanının neden onlarca keleşli korumayla bölgeye gidip yuhalandığından, nasıl teröristlerin yol kesip milletvekilleriyle güle oynaya propoganda yapabildiğinden bahsedilmez. Burası motosiklet forumu mesela, gayet rahat karadenize akdenize içanadoluya gezmeye gidiyoruz. Hangimiz güneydoğuya gezi yapmıştır? Valla yapan varsa da helal olsun. Böyle kan istemeye devam ederek ancak 19-20 yaşında hayatının baharında gencecik insanlar ölmeye devam eder, her seferinde birileri slogan atar bu konunun başlığındaki gibi, hepsini öldürelim Suriye'ye Irak'a savaş açalım diye medya gaza getirmeye çalışır, olan yine yaşanamamış hayatlara olur.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yazarsanız yazın .. güneydoğuda devlet tamamen gücünü yitirmiş, göçmüş durumda. hakimiyet tamamen PKK nın elinde .. fiili gerçek budur. istedikleri noktada yol araması, kendi mahkemeleri kendi siyasi yapıları tamamen oturmuş durumda .. Asker eli kolu bağlı polis eli kolu bağlı.. göstermelik 2-3 tane operasyon yapabiliyorlar .. sokaklar şehir , mezralar ve köyler tamamen PKK yönetiminde .. devlet vergi, elektirik parası, suparası toplayamaz durumda ..görev yapan Öğretmen, doktor ve diğer kamu görevlilerinin hayatları tehlikede. Ya PKK propagandası yapacaksın yada orayı terk edeceksin ..

Burada vatan millet sakarya naraları atanlara sadece gülüyorum .. ülke elden gidecek diyorduk, bağıra bağıra gitti .. yeni sınırların çizilmesi inanın bana an meselesi.. hepimize hayırlı olsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada vatan millet sakarya naraları atanlara sadece gülüyorum .. ülke elden gidecek diyorduk, bağıra bağıra gitti .. yeni sınırların çizilmesi inanın bana an meselesi.. hepimize hayırlı olsun
    Öneri nedir ne yapalım ? Elimizden geleni bu oyumuzu gereğince kullanırız vergimizi veririz askere gideriz ee sonuç ?

Ben görevimi fazlasıyla yaparken devlet ne yapıyor ?

Askerimi yok bu ülkenin 600.000 hazır asker var bu ülkede yetmedimi 1.300.000 askerlik çağındaki genç var.

Yaşım 20 kalkın gelin desinler gitmez isem şu satırları yazmak nasip olmasın.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öneri nedir ne yapalım ? Elimizden geleni bu oyumuzu gereğince kullanırız vergimizi veririz askere gideriz ee sonuç ?

Ben görevimi fazlasıyla yaparken devlet ne yapıyor ?

Askerimi yok bu ülkenin 600.000 hazır asker var bu ülkede yetmedimi 1.300.000 askerlik çağındaki genç var.

Yaşım 20 kalkın gelin desinler gitmez isem şu satırları yazmak nasip olmasın.
    bırak kime kimlere laf yetiştiriyorsun
    adamlara bak ne otorite kalmış mış bilmem ne
    pkk propagandası yapılıyor dolaylı yoldan anlamıyor musun
    # motosikletle.blogspot

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak kime kimlere laf yetiştiriyorsun
    adamlara bak ne otorite kalmış mış bilmem ne
    pkk propagandası yapılıyor dolaylı yoldan anlamıyor musun
    Tsubasa sakin sakin konuşuyoruz yangına varille gidiyorsun. Karşındakilere saygı göster az saygı bulasın.

yoksa forumda fazla barınamazsın bu cümleler ile benden tavsiye

Motosikleti
    Demir At
    benim saygım bugun şehit olan bu vatan için canını verene
    bu memlekette bugun 10 şehit var
    benim dayımda şehit oldu
    bende olurum seve seve anladın mı
    adem80 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dış mihrakların oyunu denerek çözüm getirilmez. Zira Türkiye de Suriye'deki teröristleri destekliyor, Rusya'daki çeçen teröristlerin desteklendiği de ortada. Diğer devletlerin eline koz olabilecek durumlar vermemek gerek, yurtiçindeki savaştan beslenen sermaye gruplarını ortadan kaldırmak gerek.
    etrafımızdaki tüm devletler aynı sorunla uğraşıyor ve bu sadece o ülkelerin iç meselelerinden kaynaklanıyor yani?

burası ortadoğu
    haçlı, 1. dünya savaşında alamadıklarını almaya geliyor
    dün arapları kandırmış kukla devletler kurmuşlardı
    ingilizler, hindistandan müslümanları getirmişti çanakkaleye
    bu gün aynı oyun kürtler üzerinden oynanıyor

haçlının da, politikasının da, onun maşası olanların da cezasını bu halklar birlikte verecek inşAllah (amin)
    [Turan] ve xawa bunu beğendiler.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili turan

aslında kullandığın nick anlam ollarak yüce bir amaçtır.. soruna şu cevabı vereceğim

Hasan TAHSİN kim bi incele ..

ayın birinde (dünya Barış Günü) istanbulun göbeğinde teröristin ağababası çıktı. başbakanından tut genel kurmay başkanına verdi veriştirdi.

halk olarak sessiz kaldığımız sürece o harita D-E-Ğ-İ-Ş-E-C-E-K ..

Gaziantep bombacısının bdp li milletvekilleri ile çekilmiş fotoğrafları boy boy yayınlandı..

bombayı koyan maşayı tutan belli .. hapiste yatan apo itini Türkiye"ye getiren komutan ... Sen sessiz ben sessiz .. bi tek onların sesi gür ..
    biz burada "Şehitler ölmez vatan bölünmez" , Vatan sana canım feda" diye yırtsak kaç yazar ..

devlet güneydoğuda fiilen bitmiştir. Açılımın tamamlanması an melesesidir. Yeni sınırlarıda aynen bu şekilde kabulleneceğiz ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etrafımızdaki tüm devletler aynı sorunla uğraşıyor ve bu sadece o ülkelerin iç meselelerinden kaynaklanıyor yani?

burası ortadoğu
    haçlı, 1. dünya savaşında alamadıklarını almaya geliyor
    dün arapları kandırmış kukla devletler kurmuşlardı
    ingilizler, hindistandan müslümanları getirmişti çanakkaleye
    bu gün aynı oyun kürtler üzerinden oynanıyor

haçlının da, politikasının da, onun maşası olanların da cezasını bu halklar birlikte verecek inşAllah (amin)
    Sadece diye bişey demedim ben, ama senin dediğinden sanki sadece dış mihraklarla ilgiliymiş gibi bir sonuç çıkıyor. Eeee sonuç? İsraile amerikaya suriyeye irana cihat ilan edelim madem, herşey güllük gülistanlık olsun. Bu ülke topraklarında yaşamaya devam etsin ama teröristler yine de. Bizzat ülke içinden de besleniyor bu adamlar, yoksa devlet apoyla pazarlığa girmeye, bir kenarda maşa olarak kullanmaya devam etmezdi en basitinden. İnşallahla maşallahla yürümüyor işler işte. Arap dünyası en basitinden bu kadar ezik ve basiretsiz durumda olmazdı onlarla yürüseydi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Ducati 797
    o dış mihrakların içerde nereye kadar el attıklarını biliyorsunuz
    açık açık yazdırmayın bazı şeyleri
    onun da zamanı gelecek

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin kafanda bu kadar basıyor işte. Biz lazlara, çerkezlere,alevilere veya kürtlere biz çokuz siz azsınız, niye yaşıyosunuz bu devlette mi dedik? Bu topraklar türklerindir. İhanet, hıyanet edilmedikçe türkü, kürdü, lazı, cerkezi kardeş gibi yaşar. Senin maksadın başka. Bi konuda takıldın sen bana. Bbellt banlandı geri gelsin dedin, bende dedimki bbellti hiç sevmezdim kendiside bilir. İyiki ban lan mış falan dedim. Bana ateşin bu konudan değil, o konudan. Ben sana gösteririm falan dedin herhalde. Ben salak değilim. Kimin ne için benle uğraştığını gayet açık ve net biliyorum. Benle uğraşma. Bbellt ten beter ederim seni. Benden alıntı yapma. Bana cevap yazma . Beni uğraştırmaki sonun bbellt gibi olmasın!
    Yuh arkadaş yaa
    Senin BBelt'i sevmemenle bu konunun ne alakası var.
    Sana o konudan takık olsam, başka topiclerde yorumlarını beğenmezdim.
    BBelt veya başka x bir konudan takık değilim kimseye.
    Sen kendi düşünceni açıklıyorsun, ben kendi düşüncemi.
    Neyse konu da bu değil zaten.
    Bir insan annesinden öğrendiği dili konuşuyor diye, o insanı aşağılamak, hor görmek, ilkokuldaki çocuğu sırf bu yüzden dövmek, Kürtçe verilen ifadeleri yok saymak, niye yaşıyorsunuz bu devlette demekle eşdeğer bence.
    Az biraz empati kurmayı öğrensek çok şey değişir belki de...
    Dipnot : Beni de PKK sempatizanı ilan etmezseniz sevinirim.
    trgy bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir insan annesinden öğrendiği dili konuşuyor diye, o insanı aşağılamak, hor görmek, ilkokuldaki çocuğu sırf bu yüzden dövmek, Kürtçe verilen ifadeleri yok saymak, niye yaşıyorsunuz bu devlette demekle eşdeğer bence.
    mevzu o mu acaba?
    bak çok güzel bir video tıkla

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevzu o mu acaba?
    bak çok güzel bir video tıkla
    Yapma be abi.
    Ciddi anlamda söylüyorum, senden beklemediğim sığı bir cevap oldu
    Ha birde Necmettin Erbakan'ın açıklaması.
    Adam baştan fail.
    "Ateistliği konuşacakmış ülkeyi bölmeyi konuşacakmış"
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Ducati 797
    ülkeyi bölmeyi mi konuşacaksın? o zaman Türkçe konuşsan da zararlısın. kardeşliği mi konuşacaksın? istersen ugandaca konuş

üstüne laf mı var bunun?
    Tsubasa bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noktalı yerleri bi doldurda görelim otopsici. Terör amerika, israil, ermeni ler desteklediği ve yardım ettiği için bitmiyor. Dağa çıkma sebepleri de senin dediğin değil, bağımsız kürdistan devleti için. Körmüsün? Gerçekleri göremiyosun. Kimsenin kimseye zulüm, işkence yaptığı yok. Adam olana. Ya adam olsunlar, yada geberip gitsinler it sürüleri. Bi ara bana özelden msj atmıştın. Vandaki asker biradere yardım için falan. Allahtan görüsmediniz. Senden fena halde şüpelendim şimdi bu cvp üzerine. Bu arada 20 leş var. İnşallah hepsi geberip gider, veya kürdistan hayalinden vazgeçip Türkiye devletine kayıtsız şartsız tabi olurlar.
    Noktalı yerleri doldururdum ama Barış abiye kurban ol
    hitler denen denen faşist bile sizin gibi ağzından salyalar akarak "hepsiğni gebertin şehir şehir katledin" diye cümle kullanmamıştır
    hiç bir mazeret sivilleri öldürün halkı katledin sözlerini mazur gösteremez
    Benim gözümde pkk lı teröristen hiç bir farkın yok inkar etsende devletçi dursanda
    Fikirlerinle tam bir teröristsin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noktalı yerleri doldururdum ama Barış abiye kurban ol
    hitler denen denen faşist bile sizin gibi ağzından salyalar akarak "hepsiğni gebertin şehir şehir katledin" diye cümle kullanmamıştır
    hiç bir mazeret sivilleri öldürün halkı katledin sözlerini mazur gösteremez
    Benim gözümde pkk lı teröristen hiç bir farkın yok inkar etsende devletçi dursanda
    Fikirlerinle tam bir teröristsin
    evet ben teröristim. Mutlu oldunmu? Şehit tarafında bi terörist. Pkk lıları sevmeyen, küfür ve hakaret eden bi terörist. Vatanını seven, ve ihanet edenlerin katledilmesini isteyen bi terörist. Sen benim gibi teröristlere kurban ol emi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuh arkadaş yaa
    Senin BBelt'i sevmemenle bu konunun ne alakası var.
    Sana o konudan takık olsam, başka topiclerde yorumlarını beğenmezdim.
    BBelt veya başka x bir konudan takık değilim kimseye.
    Sen kendi düşünceni açıklıyorsun, ben kendi düşüncemi.
    Neyse konu da bu değil zaten.
    Dipnot : Beni de PKK sempatizanı ilan etmezseniz sevinirim.
    Benim yazdıklarımı eşeleyip teşeleyip bişeyler çıkarıyorsun. Art niyet sezinledim sanki. Eğerki art niyet yoksa başka bişeymi var? Tamam empati kuralım. Sempatimiz olsun.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    meclisi 3 5 mehmet şehit oldu diye toplamayanlar buna cevabınız ne olacak merak ediyorum.ülkemin başı sağolsun. Allah başımızdaki bu hükümetide pkk soysuzlarının kurumaını engelleyenlerin ve bitmesini istemeyenlerin de sonu nu getirsin allah'ın laneti hepsinin üzerine olsun inşallah.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Utanıyorum Şehidim,
    Utanıyorum,
    Yemekten,
    İçmekten,
    Senin annen ağlarken

Gülmekten Utanıyorum!
    Sanma ki;
    Unutuyor,
    Unutturuyoruz.
    Unutanları barındırmaktan utanıyorum.
    SEN; vatan için bizim için şehit olurken,
    Seni Görmezden Gelenlerden Utanıyorum.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Demir At
    adem abiye katılıyorum
    Biz bu vatanı karşılıksız severek
    bizler birer ''PKK GÖZÜYLE BAKILDIGINDA BİRER TERORİSTİZ''
    adem80 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)