Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çekilişlerden Hediye Kazananlar Var MI?

Motovento
    REKLAM ALANI

Birçok firma kampanya çekiliş düzenliyor araba ev motosiklet vs. illaki duymuşsunuzdur.Merak ettim şanslı arkadaşlarımız var mı?Kazanmış arkadaşlar yada çevrelerinde duydukları varsa ufak tefek demeden neler kazandıklarını yazarlarsa güzel bir konu olabilir diye düşünüyorum.Ben başlıyayım ilk öss hazırlandığım dönemde nt kampanya başlatmıştı kitapların arkasındaki kodu yazıp göndermiştim mp4 player çıkmıştı sanırım değeri 60-70 tl arasıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    araba motor ev falan çıkıyo da vergilerini ödersen alabiyosun
    magnum aston martin veriyo vergisi var o da aşağı yukarı arabanın yarı parası oluyo
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Evet haklısın belli bir bedel ödemek gerekiyor ama alım satım vs. KDV+ÖTV onlar ödüyorlar.Anlıyıcağın %10 falan bir miktar.Aston Martin bir çıksa 50bin tl vergisi var:D

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yok öyle vergisini ödüyorsun bedavaya vermiyorlar diye birşey, "olm çıksa nolcak arabayı veriolar ama vergisini sen ödüyon arabanın yarı parası nerdeyse" şehir efsanesi yani

ÖTV yide KDV yide yatırıyorlar ve faturayı senin adına kesiyorlar.

Sen sadece MTV yi ödüyorsun, hatta arabayı alırken ödemek zorunda da değilsin yıl içinde yatırabilirsin.

Birde ruhsat masrafların var tabi 200 - 300 neyse artık.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

aston martin çıksa alıp kullanmazsınız. en fazla 1-2 tur atıp satarsınız.

Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen yapılıcak en mantıklı şey odur

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende senin dediğin gibi aston martin çıksa bol fotoğraf çekip ardından 1-2 tur atar satarım yok sa o araba ertesi güne sağ salim çıkamaz ya aynasını kopartırlar ya çalarlar falan.
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Forumdan bir arkadaş vardı Kawasaki Ninja 250R kazanmıştı, bir süre sonra sattı, bir daha da görünmedi
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    ben bi ara bunlara çok sarmıştımbirkaçkez araç çekilişlerine katıldım sonu hüsran,artık hiç çekilişe filan katılmıyorum rahatım yerindeyken kendimi strese sokuyorum arkadaş

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bazı firmalar sözleşme imzalatıyor; iki yıl boyunca aracı satamazsınız diye.Nescafe bir ara böyle birşey yapmıştı sanırsam.
    ANGARAJ

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    2004 Ekim ayında Akbank kredi kartı müşterileri arasında çekiliş yapmış bana 2005 Toyota Yaris çıkmış.
    Ben seyahatteyim evi aramışlar, hanım telefon etti bize araba çıkmış diye ben yok yahu dalga geçmişlerdir dedim 10 dakika sonra cepten aradılar adamları terslemek üzereyken kayınço aradı gazetede görmüş gerçek yani.
    İnanırmısınız Akbank arabayı full kaskosuna ve benzinine kadar tam 0 teslim ettiler, sadece veraset intikal vergisi ödedim.
    O zaman işlerim iyiydi, daha yeni Transporter almıştım Yarisle beraber kapı önunde 3 araba oldu. 1,5 sene kullanıp 30000 km de sattım Yarisi
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 Ekim ayında Akbank kredi kartı müşterileri arasında çekiliş yapmış bana 2005 Toyota Yaris çıkmış.
    Ben seyahatteyim evi aramışlar, hanım telefon etti bize araba çıkmış diye ben yok yahu dalga geçmişlerdir dedim 10 dakika sonra cepten aradılar adamları terslemek üzereyken kayınço aradı gazetede görmüş gerçek yani.
    İnanırmısınız Akbank arabayı full kaskosuna ve benzinine kadar tam 0 teslim ettiler, sadece veraset intikal vergisi ödedim.
    O zaman işlerim iyiydi, daha yeni Transporter almıştım Yarisle beraber kapı önunde 3 araba oldu. 1,5 sene kullanıp 30000 km de sattım Yarisi
    Senin adına sevindim.Farklı bir duygu olmalı telefondaki birinin size otomobil çıktı demesi özellikle benim gibi öğrenciler için yemede yanında yat bir durum

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    gökten 1000 cc yagsa heralde bana arada savrulan 50 cc denk gelir o derece bedeviyimyanlış hatırlamıyosam 2 yıl önce pendik belediyesinni düzenledigi en yavaş motorcu yarışına katılmıştım,mt dende birileri vardı,ödül ktm 125 ti,çok degişik bi duygu olsa gerek yarışarak yada beklenmedik bi şekilde bi araca sahip olmak,inş hepimizin başına gelir
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin almanyadan iyi...
    Torpillisin...
    Değil yaris bize anca onun bijonları düşer o da kafamızı yarar....
    egelim 43 bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu aralar bana da lazım şöyle 5000TL civarı bir piyango... Ne yapacağımı şaşırdım
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Piyango bana da lazım da iddaa oynasam barcelona real madrid bile batıyor o derece bi şans var bende.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökten 1000 cc yagsa heralde bana arada savrulan 50 cc denk gelir o derece bedeviyimyanlış hatırlamıyosam 2 yıl önce pendik belediyesinni düzenledigi en yavaş motorcu yarışına katılmıştım,mt dende birileri vardı,ödül ktm 125 ti,çok degişik bi duygu olsa gerek yarışarak yada beklenmedik bi şekilde bi araca sahip olmak,inş hepimizin başına gelir
    2. olup KTM bisikleti kazanmıştım. Güzel bir duygu

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Zobuköy yardımlaşma derneği piyango çekilişine katıldık hatunla beraber ikimizede yazma çıktı he birde kazı kazandan 5 tl çıktıydı bi ara
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

motor_kafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility city 125
    Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende senin dediğin gibi aston martin çıksa bol fotoğraf çekip ardından 1-2 tur atar satarım yok sa o araba ertesi güne sağ salim çıkamaz ya aynasını kopartırlar ya çalarlar falan.
    arkadaşım 1-2 tur atarım diyorsun ama 1 kilometre bile yapsan araç 2. el sayılıyor yani satarkende 2. el satıldığı için fiyatı düşüyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı motor_kafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 1-2 tur atarım diyorsun ama 1 kilometre bile yapsan araç 2. el sayılıyor yani satarkende 2. el satıldığı için fiyatı düşüyor
    Aston Martin'i buldun da buna mı takıldın

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)