Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

bugün bi olay oldu ve korkuyorm bi bakarmsnz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

haydi geçmiş olsun bişeyi olmadığına sevindim çocuğun
    robien81 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı robien81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah arkadaşımla konuştum çocugu internette görmüş , dediğnz gibi alttan vurunca dilini ısırmış bide diş etleri kanamış galiba , ama çocuk bişi dememiş arkadaşa yüzüne bile bakmamış , bi sorun olmaz inş çok rahatladım , ayrıca burası konu dışı bölümü ben bu konuyu moto sohbet bölümüne açmadım burda her konu açılr zorlada kimse girip okuyup mesaj yazmaz , neyse tekrardan sağolun herkese iyi sahurlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:23 ----------

çok haklısın hocam
    Ne yani, çocuk ölmemişmi? Sen daha yurt dışına kaçmadınmı?

K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    Alıntı robien81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah arkadaşımla konuştum çocugu internette görmüş , dediğnz gibi alttan vurunca dilini ısırmış bide diş etleri kanamış galiba , ama çocuk bişi dememiş arkadaşa yüzüne bile bakmamış , bi sorun olmaz inş çok rahatladım , ayrıca burası konu dışı bölümü ben bu konuyu moto sohbet bölümüne açmadım burda her konu açılr zorlada kimse girip okuyup mesaj yazmaz , neyse tekrardan sağolun herkese iyi sahurlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:23 ----------

çok haklısın hocam
    Hadi geçmiş olsun.Bundan kendine ders çıkarmışsındır.Kendinden güçsüzlerle kavga etmemeye şartlan.
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K_R_A_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuğun çenesi kırıldıysa veya beyin hasarı vb. hasar oluştuysa hapis cezası paraya çevrilemez 5 seneden başlar.Vijdan azabı en az ömür boyundan başlar.

Senin hocan kim?Hangi spor salonuna gidiyorsun sen.Sana hiç sporcu terbiyesi vermedilermi?Kendinden güçsüzlere vurmaman gerektiğini en kötü durumda etkisiz hale getirip uzaklaşman gerektiğini öğretmedimi sana hiç kimse ?Hocayı geçtim annen babandamı öğretmedi.

Ben 1 tondan fazla basınçla tekme atabiliyorum ama anamada küfretseler etkisiz hale getirip uzaklaşıyorum. Öyle yada böyle karşı taraf şikayetçi olduğu anda hapis cezası alacaksın sen.
    İbrahim pıtırlımı çalıştırıyor seni ?

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Haraç alırsın o çocuktan gari
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbrahim pıtırlımı çalıştırıyor seni ?
    Öz Hilal Kick Box klubü .. Heytt bee ne günlerdi
    Listen to Your Heart

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hsn01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öz Hilal Kick Box klubü .. Heytt bee ne günlerdi
    Güzel günlerdi.Milli antrenör

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    O psikopat geçinenler aynı zamanda çok güzel sopa yemeyi de bilir merak etme sen?Köşeye sıkışınca kedi gibi ciyaklamayı da bilir.Bence korkmak yerine daha dik gezmelisin.Haraçcı bi pisliği benzetmişsin.Bundan sonra duyanlar sana daha saygı gösterecektir.Ancak dikkat et böyle psikopat geçinenlerin arkasında güvendiği daha psikopat büyükleri olabilir?Tedbiri elden birakma.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)