Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbulda yaşamak mı yaşamamak mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaş biraz önce hurriyette okudum. köprü söküm işinde köprü uçmuş. köprü düşmeden önce altından bir tane doblo tipi araba geçiyor sonra kopru çöküyor. gene olan gariban işçilere olmuş. mühendisin hatasını canlarıyla ödemişler. statik hesap bilen adam köprüyü sökerken daha sağlamcı olması gerek.
    http://webtv.hurriyet.com.tr/2/35188...usu-coktu.aspx
    bu arada istanbulda yaşamak zorundaysam ve motor kullanıyorsam kesin moto taksilicilik yapardım. 3 ayda paraya para demezsiniz arkadaşlar.
    ölen işçileri ailelerine baş sağlığı diliyorum. ayrıca İstanbulda ki arkadaşlara sabır diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ölen yaralananların ailelerine sabır diliyorum...kimse evinden ölmek için çıkmıyor...çoluğu çocuğu ailesi perişandır şimdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Allah rahmet eylesin ve geçmiş olsun .Müteahhitten kimse bahsetmemiş. Nezaman insana statü gözetmeden değer vereceğiz.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)